Lekarze Radom

Psychiatra

Radomedica
Olsztyńska 39/2
Radom

Lekarz godny polecenia. Pani dr bardzo konkretna, z wyczuciem pacjenta. Nie patrzy na zegarek podczas wizyty. Chodzę do Pani dr zarówno z przeziębieniem syna jak i z dziadkiem ze sprawami psychiatrycznymi.
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Norbert Grel

Radiolog

Centrum Medyczne CortenMedic
ul. Beliny Prażmowskiego 33A
26-600 Radom

Zarówno świetny lekarz, jak i uprzejmy, miły człowiek. Rzeczowo na bieżąco wyjaśnia badany organ. W każdym jego słowie czuć spokój. Serdecznie polecam!
Opinia dodana przez: Marcin

dr Małgorzata Sobieraj

Neurolog

Mazowiecki Szpital Specjalistyczny
Juliana Aleksandrowicza 5
26-600 Radom

Co wiecej pisac o pani dr czlowiek ANIOŁ pelne zainteresowanie pacjentem wszelka pomoc zlecanie potrzebnych badan wspanialy czlowiek polecam w 100% pozdrawiam
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Paweł Kozera

Pulmonolog

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny
Radom,ul.Aleksandrowicza 5
26-617 Radom

Naprawdę wspaniały lekarz polecam go bardzo

dr Magdalena Staniszewska

Centrum Medyczne Salute
Wysoka 7
26-600 Radom

Profesjonalne podejście do pacjenta, bardzo uprzejma i miła osoba , zabieg wykonany starannie i szybko , szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Grzegorz Smelcerz

ulica Mieszka I 11/67
26-600 Radom

Pan doktor z niezwykle przyjaznym i nienatarczywym podejściem do dziecka, a dziecko z tych, co lekarzy się raczej boją. Wizyta przebiegła w tak miłej i sympatycznej atmosferze, że córka za chwilę chciała wejść do innego gabinetu lekarskiego, a z przychodni musieliśmy wynosić na rękach, bo był płacz. Doktor ma świetne sposoby na zbadanie dziecka, tłumaczy rodzicowi możliwości leczenia i jest niezwykle kompetentny. Korzystałam kiedyś również z teleporady i dr Smelcerz ...

lekarz Grzegorz Rak

Internista, Kardiolog

Ul.Focha 14
26-600 Radom

wreszcie lekarz na poziomie! Miły, kompetentny, wiadomo co dolega i jak leczyć. Do tego szeroki zakres usług. Polecam

lekarz Martyna Winter

Sandomierska 16 m 141
26-600 Radom

Pani Doktor jest bardzo dokładna w tym co robi. Jak dotąd nigdy nie chybiła z leczeniem a jestem dość trudnym pacjentem (dużo chorób). Jeśli potrzeba, kieruje do innego specjalisty polecając przy tym dobrego lekarza. Jest też uprzejma. W razie potrzeby dodam że Pani Doktor jest też nefrologiem.
Opinia dodana przez: Mateusz

Izabela Sikorska

Przychodnia Specjalistyczna Lekarzy i Stomatologów
Żeromskiego 50
26-600 Radom

Cudowny lekarz i czlowiek. Uprzejma, cierpliwa, mila, wyrozumiala, kompetentna, kompleksowo podchodzi do problemu zdrowotnego. Bylam na wizycie prywatnej u Pani Doktor ze swoim staruszkiem Ojcem. Wizyta trwala ponad godzine. Doktor wykonala wszystkie mozliwe w gabinecie badania. Na biezaco wyjasniala co bedzie robic - jakie wykonywac badanie czemu ma ono sluzyc. Mimo, ze wizyta trwala dwukrotnie dluzej niz normalnie cena za nia nie byla wyzsza niz ustalona i co nieslychanie wazne ...

lekarz Andrzej Iwaniuk

ENDOMED
ks. prof. Włodzimierza Sedlaka 4/6/8
26-600 Radom

Z polecenia koleżanek prowadzę u Pana Dr ciążę - mogę tylko potwierdzić opinie, że jest to najlepszy ginekolog na jakiego natrafiłam. Dr Iwaniuk jest bardzo cierpliwy, życzliwy, a co najważniejsze kompetentny w swojej dziedzinie. Każdemu polecam Pana doktora, oby więcej takich lekarzy z powołania :) Ania

lek. dent. Aneta Mital-Adamczyk

Twój uśmiech
Młodzianowska 154a
Radom

Pani doktor to lekarz perfekcyjny, super dokładny, doskonale znający się na tym jak leczyć, wiedzący co robi i jak robi, cieszący się wspaniałą opinią i uznaniem wśród dużej liczby pacjentów. Wszystkich traktuje jednakowo, nie daje zauważyć po sobie zmęczenia. Pani Anetka zawsze ma czas dla pacjenta, nie patrzy na to, że już powinna przyjmować inną osobę. Jest to lekarz, która nie odmówi w nagłych przypadkach, przyjmuje pozaplanowych pacjentów kosztem skracania ...
Opinia dodana przez: dorota

lekarz Jakub Miśta

RSzS -Poradnia Specjalistyczna
ulica Lekarska 4
26-600 Radom

Polecam. Rzetelny, uprzejmy. Widać w nim zaangażowanie, aby pomóc człowiekowi. Ja byłem zadowolony. Moje wrażenie było takie, że slucha, co się do niego mówi. No i pomógł mi.

Maria Dobrzańska

Protetyk, Stomatolog

ks. Łukasika 4
Radom

Naprawdę dobra i niedroga dentystka.Ma też dobrego technika.

dr Iwona Wróblewska

Medycyna estetyczna

Widok 20
26-600 Radom

BARDZO Polecam Panią dr.Wróblewska!!!! Mam 34 lata i mieszkam w Warszawie, parę razy robiłam sobie botox w stolicy i nie dość że 3-krotnie przepłaciłam to jeszcze miałam źle zrobiony:( u Pani dr.Wróblewskiej zawsze mam wszystko wykonane jak należy i płacę tylko 800zł a nie 2400!!!! Nie dajcie się oszukiwać i przepłacać!

dr Joanna Magdalena Milart

Ortodonta

Tadeusz Kosciuszki 6e
26-680 Radom

Polecam Panią Milart! Jest osobą bardzo sympatyczną fachowo podchodzi do sprawy, zawsze pożartuje. Widać że zna sie na rzeczy lubi swoja prace. Poświeca duzo czasu i zawsze wszystko tłumaczy. Nie jest droga! Polecam!!

dr Michał Gorczyca

Rehabilitant

Centrum Medyczne Salute Oddział Leczenia Jednego Dnia
Zbrowskiego 63
26-600 Radom

\To prawdziwy fachowiec w swojej dziedzinie
Świetne podejście do dzieci, zaangażowana mocno w ćwiczenia, kreatywny specjalista ds.wad wymowy, polecam wizyty u Pani Kasi
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Arkadiusz Wdowik

Chirurg naczyniowy

Venomedica
ulica Pamięci Katynia 12a
26-600 Radom

Godny polecenia lekarz,jedyny z tej dziedziny który podjął się mojego leczenia i nie widział tak jak inni potrzeby tradycyjnego cięcia.Dziś mam zdrowe ładne nogi bez żylaków.
Opinia dodana przez: Aneta

lek. dent. Justyna Głowacz

Prywatny Gabinet Lekarski
Józefa Poniatowskiego 6/20
26-610 Radom

Zdecydowanie polecam. Byłem z 10 letnim synem (przypadek tzw. skrajnie na NIE) i tak Pani dr go zagadała że sobie dał wyrwać ząb!!! (a to wyczyn nie lada) Bravo i polecam.
Opinia dodana przez: Krzysztof

lekarz Piotr Roczniak

Chirurg ogólny, Lekarz medycyny ratunkowej

Północna 11
26-600 Radom

Wspaniały człowiek i lekarz.Super kompetentny, cierpliwy i konkretny.Bardzo dziękuję za wszystko co Pan zrobił i robi dla mnie.
Opinia dodana przez: irena