Lekarze Katowice

Chirurg ogólny, Lekarz medycyny ratunkowej

NZOZ "G-MED" Leczenie i Diagnostyka Chorób Piersi
Barbary 21
Katowice

Polecam z całego serca Pana doktora ! Miałem wykonaną biopsje, bardzo stresowałem się przed zabiegiem doktor zauważył ten fakt był bardzo empatyczny, uspokoił mnie i razem z świetną Panią pielęgniarką zagadali mnie z humorem bym lepiej zniósł procedurę Zabieg nie bolał praktycznie wcale :) Dziękuję za tak dobrą atmosferę i bezpieczeństwo które poczułem Pan doktor jest świetnym specjalistą :)
Opinia dodana przez: Marcel
{'id': 8601, 'name': u'Katowice'} Chirurg ogólny
                                       lek. med. Alex Alli-Balogun

lek. med. Alex Alli-Balogun

Chirurg ogólny, Proktolog

Alex Alli-Balogun Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Połomińska 16
40-858 Katowice

Cudowny człowiek - lekarz. Profesjonalista i jednocześnie mega empatyczny, ze zdrową dawką humoru, skraca dystans lekarz-pacjent. Byłam 13.04.2023 na pierwszej wizycie (onkologiczna sprawa) pełna obaw i lęków, a podejście Pana doktora sprawiło, że wyszłam z gabinetu uskrzydlona, pełna optymizmu i wiary w powodzenie leczenia. Gorąco polecam Od dzisiaj to mój ulubiony Anioł
Opinia dodana przez: Mariola
{'id': 8601, 'name': u'Katowice'} Seksuolog
                                       mgr Sandra Rumian

mgr Sandra Rumian

Seksuolog, Pomoc psychologiczna

Ośrodek Psychoterapii STREFA ROZWOJU
ul. Rymera 4/8
Katowice

Pani Sandra jest psychologiem z powołania, młodym, a mimo to posiada ogromną wiedzę i wykonuje swoją pracę perfekcyjnie. Ma pomysł na terapię, potrafiła sprytnie zmusić mnie do refleksji. Głęboka analiza moich problemów bardzo mnie rozwinęła, dzięki niej dowiedziałem się wiele o sobie. Na problemy patrzę teraz z różnych stron, przez co nie są już tak uciążliwe, a wiele z nich rozwiązałem. Półroczna terapia u Pani Sandry mocno przyczyniła się do ...
Opinia dodana przez: Darek
                                       lek. dent. Wojciech Fąferko

lek. dent. Wojciech Fąferko

Dentim Clinic
ul. Baildona 12/3
40-115 Katowice

Żeby pacjent chciał wystawić pozytywną opinię o gabinecie stomatologicznym musi być wyjątkowo zaskoczony całokształtem wspaniale przeprowadzonych zabiegów. Z taką atmosferą spotkałem się w DENTIM CLINIC gdzie odbudowano mi uzębienie po obydwu stronach szczęki i doprowadzono, że czuję się jak bym wrócił do stanu młodzieńczego. Nie sposób nie skomentować całego procesu leczenia, który zapisuje się tu szczególnie korzystnie w pamięci. Zaskoczony zostałem już na pierwszej wizycie, na której dr Wojciech Fąferko ...
Opinia dodana przez: Daszkiewicz
{'id': 8601, 'name': u'Katowice'} Stomatolog dziecięcy
                                       lek. stom. Renata Przytuła-Wypych

lek. stom. Renata Przytuła-Wypych

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Rewadent Centrum Stomatologii Estetycznej
ul. Karliczka 31
40-489 Katowice

Polecam panią doktor,jest troskliwa,serdeczna,bardzo profesjonalnie leczy zęby. W gabinecie miła atmosfera,aparatura nowoczesna. Pani doktor dobrała i dopasowała mi protezkę, z ktorej jestem bardzo zadowolona. Serdecznie pozdrawiam panią doktor.
Opinia dodana przez: Maria
                                       lek. dent. Magdalena Siewniak

lek. dent. Magdalena Siewniak

Stomatolog, Ortodonta

Ortomed Clinic
ul. B. Chrobrego 29
Katowice

Pełen profesjonalizm i opieka w 100%. Ponadto delikatność, pełna informacja i umiejętność słuchania pacjenta, czego niestety wielu lekarzom brakuje. Po tym jak zostałam potraktowana w niepublicznym zakładzie współpracującym z NFZ to wizyta u Pani Magdaleny Siewniak była mercedesem w swojej klasie ;) Dziękuję za pomoc i proszę trwać w swojej pasji. Więcej takich jak Pani i będzie żyło się lepiej, conajmniej bez bólu.
Opinia dodana przez: Joanna
{'id': 8601, 'name': u'Katowice'} Dermatolog
                                       dr Lidia Bednarska

dr Lidia Bednarska

Dermatolog

Medycyna Dąb Katowice
ul. Dębowa 64
40-108 Katowice

Polecam Panią Doktor, już dawno nie byłam tak zadowolona z wizyty u lekarza. Wszystko bardzo szczegółowo wyjaśnione. Pani Doktor sympatyczna i profesjonalna.
Opinia dodana przez: Kasia
                                       lek. stom. Bartosz Nowak

lek. stom. Bartosz Nowak

Poniatowskiego 14
40-055 Katowice

Gdy jak co roku wybierałem się na przegląd do dentysty, zadzwoniłem, aby się umówić na kolejną od ponad 30 lat wizytę. I wówczas okazało się, że „mój” dentysta nie przyjmuje. Zacząłem pytać znajomych i przyjaciół, którzy polecili mi właśnie ten gabinet – PRODENTA… Od ponad trzech miesięcy jestem pacjentem i mogę potwierdzić to wszystko, co można przeczytać na różnych stronach o gabinecie, a ponadto znakomity personel i ta niepowtarzalna atmosfera, ...
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Łukasz Mazurek

Centrum Medicover Chorzowska
Chorzowska 50
40-101 Katowice

Lekarz cierpliwy, kompetentny. Wyjaśnia sposób leczenia, udziela odpowiedzi na pytania pacjenta. Wyleczył moje ucho, a bolało. ;)
Opinia dodana przez: Alina

lekarz Olga Litwinowicz-Fulczyk

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska "Medina"
ulica Ściegiennego 49c
40-114 Katowice

Lekarz fachowiec, cóż tu więcej powiedzieć. Po dwóch wizytach przekonuję się, że lepiej nie mogłem trafić ze swoją akurat dolegliwością kolana. W górach się jej nabawiłem i o górach Pani Doktor może doradzać, a wie co mówi, bo z bogatego doświadczenia. Nie tylko lekarz, ale życiowy doradca w kwestii dobrych praktyk chodzenia po wyaokich górach - jeżeli ktoś lubi góry jak ja, z pewnością znajdzie przy okazji wspólny język z ...
Opinia dodana przez: Paweł Krakowczyk
{'id': 8601, 'name': u'Katowice'} Psycholog
                                       mgr Mirela Zięcina

mgr Mirela Zięcina

Psycholog

Donum Animo Strefa Terapii i Rozwoju
Panewnicka 5
40-709 Katowice

Polecam Panią Mirelę w kwestii problemów życiowych. Trudno było się zebrać i wybrać ale cieszę się, że znalazłem kogoś kto pomaga mi poskładać to wszystko co się po rozwalało. Myślałem, że tylko wpadnę się wygadać ale teraz już wiem, że nie ma tak szybko. Złamanie stereotypów, które mialem odnośnie psychologów to pierwsze i ważne co się stało bo miałem inny obraz tego wszystkiego. Sympatycznie, przyjemnie i swojsko.
Opinia dodana przez: Grzegorz

lekarz Ingryda Krzemińska

Centrum Medicover Chorzowska
Chorzowska 50
40-101 Katowice

Fantastyczna pani doktor! Profesjonalny i rzetelny specjalista. Nowoczesny gabinet i sprzet. Bardzo polecam!
Opinia dodana przez: Ania

dr n. med. Piotr Rudnicki

40-857 Katowice

Znakomity lekarz, przy tym komunikatywny, otwarty, życzliwy i wzbudzający zaufanie. Bardzo szybko i kompetentnie "rozwiązał mój problem". Jestem bardzo wdzięczna Panu Doktorowi i serdecznie polecam Go każdemu potrzebującemu opieki chirurgicznej. Nadmieniam, że byłam pacjentką w ramach NFZ.
Opinia dodana przez: Danuta

lekarz Michał Głowacz

ulica Boh. Monte Cassino 8/21
40-231 Katowice

Cudowny życzliwy przesympatyczny lekarz .Kompleksowe podejście ,bardzo mi pomógł wszystko wytłumaczył , cierpliwy , sumienny , żałuję że nie mam takiego lekarza rodzinnego , kompetentny ,godny polecenia
Opinia dodana przez: EWA

lekarz Andrzej Grabarczyk

MEKMED s.c. Przychodnia Lekarska Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
ulica Panewnicka 5
40-709 Katowice

Gorąco polecam dr Andrzeja Grabarczyka,chirurga,który perfekcyjnie przeprowadził u mnie operację pęcherzyka żółciowego.Na oddziale,którym kieruje,panuje miła,rodzinna atmosfera.Pacjenci są bardzo dobrze zaopiekowani.
Opinia dodana przez: Urszula

dr n. med. Wojciech Ślusarczyk

Neurochirurg

40-857 Katowice

Jestem bardzo zadowolona z leczenia u Lekarza. Bardzo miły, wystarczającą ilość czasu poświęca pacjentowi, aby rzeczowo wytłumaczyć przyczyny i leczenie choroby. Przede wszystkim skuteczny w leczeniu. Godny zaufania. Zdecydowanie polecam.
Opinia dodana przez: Bozena
{'id': 8601, 'name': u'Katowice'} Internista
                                       dr n. med. Agnieszka Żak-Gołąb

dr n. med. Agnieszka Żak-Gołąb

Internista, Endokrynolog

Klinika Chirurgii Przewodu Pokarmowego
Medyków 14
40-751 Katowice

sympatyczna, rzeczowa, kompleksowo podchodzi do problemu. Pani doktor zawsze znajdzie czas dla pacjenta. Przyszłam z niedoczynnością tarczycy w ciąży i dalej jestem pod opieką p. Agnieszki.
Opinia dodana przez: Paulina

dr n. med. Henryka Sodowska

Genetyk kliniczny

ulica Bałtycka 49 d
40-760 Katowice

Pani doktor z wielkim sercem i empatją do pacjenta. Dziękujemy za wyrozumiałość i fachową diagnostykę.
Opinia dodana przez: W
{'id': 8601, 'name': u'Katowice'} Psycholog dziecięcy
                                       mgr Sara Żytyńska

mgr Sara Żytyńska

Psycholog dziecięcy, Psycholog

Mind Health Centrum Zdrowia Psychicznego - Katowice
Jordana 11
50-056 Katowice

Świetny specjalista. Widać sporą wiedzę i fajne podejście nie tylko do dzieci, ale i rodziców. Ciepła atmosfera, dużo zrozumienia.
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Mariusz Zawal

40-857 Katowice

Bardzo dobry lekarz.Miałam robione zabiegi cieśni nadgarstków obu rąk i łokieć tenisisty przez pana dr.Mariusza i i jestem bardzo zadowolona , objawy jakie miewałam przed zabiegiem ustąpiły .Pan doktor ma bardzo dobre podejście do pacjęta .Jest godny polecenia.