Lekarze Psychiatra dziecięcy Lublin

dr n. med. Urszula Kosińska-Opielak

Chmielna 2 lok. 38
20-075 Lublin

Poprzednie opinie to bzdury do kwadratu. Leczę się u Pani Doktor od wielu lat. Była ponad 30 lat ordynatorem dużego oddziału i nigdy nikt nie miał zastrzeżeń do Jej pracy. Jest kompetentna i właściwie powinna wystąpić na drogę sądową wobec tego, kto poniża Ją w taki sposób jak w poprzednich opiniach. Ona w ogóle nie pali papierosów, zatem albo opinia jest tendencyjna, albo dotyczy kogoś innego. Poza tym jest spokojna, ...
Opinia dodana przez: Marcin

lekarz Marek Domański

Szpital
Abramowicka 2
20-442 Lublin

Leczę się u Pana doktora 2,5 roku. Nie będę pisać co mi dolega ale dziś jest o niebo lepiej niż wtedy kiedy do niego trafiłam po raz pierwszy.

Piotr Kryj

Piotr Kryj Genix
20-470 Lublin

OSTRZEŻENIE : dr PIOTR JERZY KRYJ (PSYCHIATRA) uzależnił mnie od przepisanych mi leków ( czytaj: ZNISZCZYŁ MI ŻYCIE W ASPEKCIE ZDROWOTNYM RODZINNYM PRACOWNICZYM i każdym innym ) nic nie wspominając o ogromnym i niszczącym potencjale tychże ! - znacznie przewyższającym uzależnienie alkoholowe. Gdy uzależniony zwróciłem się do niego, nic mi nie pomógł , tym samym pogarszając drastycznie moją sytuację zdrowotną. Nigdzie mnie nie skierował choć wiedział że pojawiło się zjawisko ...
Opinia dodana przez: Andrzej
Pani doktor świetnie dobrała mi leki i dawkowanie. Od ponad roku czuję się jak nowonarodzony i funkcjonuję lepiej niż przed chorobą. Od 2016 roku nie miałem żadnych nawrotów choroby. Zdecydowanie POLECAM! Panią doktor. PS: W moim zawodzie pracuje się umysłowo i na wysokich obrotach (branża IT). Jak ktoś wymaga cudu od lekarza, to lepiej niech idzie do egzorcysty.
Opinia dodana przez: Sylwester

lekarz Marek Spychalski

Ofelii 8
20-711 Lublin

Brak akutalnej wiedzy na temat chorób, pan zwraca się do pacjentów w bardzo nieuprzejmy i lekceważacy sposób.

lekarz Maciej Domański

ul. Onyksowa 19/U3
20-582 Lublin

Pan Doktor niemiły, nie polecam szczególnie mlodym ludziom, ktorym zalezy na empatycznym podejsciu. Pan Doktor niemiły, nie polecam szczególnie mlodym ludziom, ktorym zalezy na empatycznym podejsciu.

lekarz Halina Marmurowska-Michałowska

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Medyczne Przyjaźni
ulica Przyjaźni 13
20-314 Lublin

Skuteczność leczenia bardzo niska, liczy się tylko kasa co wizytę, jeszcze do tego człowiek nie widzi postępów w terapii to się na niego obraża. Radzę się mocno zastanowić przed pójściem do jakiegokolwiek psychiatry, ja byłem faszerowany lekami kilka lat i te leki bardziej mi zaszkodziły niż pomogły.

lekarz Grażyna Bober-Opolska

Psychiatra

NZOZ Przychodnia Specjalistyczna ,,HIPOTECZNA 4"
ulica Hipoteczna 4
20-027 Lublin

Nikomu nie polecam. Więcej wyrządzi szkody niż pomoże. Wszystkich pacjentów jednakowo szuflatuje bez indywidualnego podejścia do pacjenta.
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Gustaw Kozak

ulica Kolorowa 24/16
20-802 Lublin

Lekarz nie potrafiący dobrać leczenia.Wysuwa jakieś swoje chore teorie nie mające nic wspólnego z żywistością.Lekarz który nie szanuje pacjentów.Odradzam!
Opinia dodana przez: Romeo

lekarz Grzegorz Przywara

Willowa 49/24
20-950 Lublin

Dla tego Pana wszystko jest smętne. Nie potrafi wysłuchać do końca tylko przerywa i mówi dla mnie to smetne albo zadaje pytanie no i co z tego. Szczerze nie wiedziałem co zrobić więc wyszedłem z gabinetu nie wiem za co zapłaciłem
Opinia dodana przez: Krzysiek

lekarz Małgorzata Elert

Psychiatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "CenterMed Lublin" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Przychodnia Specjalistyczna
ulica Weteranów 46
20-046 Lublin

Odmijać z daleka. Brak indywidualnego podejścia do pacjenta, zero znajomości medycyny. Brak wiedzy medycznej. Nigdy nikomu nie polecę. Odradzam.
Opinia dodana przez: Joanna

ul. Nałęczowska 213 B
20-831 Lublin

lekarz Beata Pałyska

Psychiatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Poradnia Zdrowia Psychosomatycznego VIAMED
ulica Leonarda 12
20-625 Lublin