Lekarze Psycholog dziecięcy Warszawa

Justyna Gmurek-Lewandowska

Centrum Psychoterapii i Rozwoju Osobistego STATEK PSYCHOLOGIA
Ul. Puławska 11 lok. 11
Warszawa

Jestem DDA i DDD po dwóch latach terapii w wieku 30 lat wreszcie staję na własne nogi, bardzo ciepła osoba, taki normalny człowiek, nie przytakuje mi tylko po to żebym się lepiej poczuła ale ona naprawdę w każdej sytuacji mnie rozumie i jest po mojej stronie, ponieważ miałam problem z wychodzeniem z domu w mojej miejscowości to Justyna przyjechała do mnie tylko po to żeby się ze mną przejść i ...
Wspaniała osoba, która pomogła mi wyjść z dna. Teraz dzięki niej jestem zupełnie innym człowiekiem. Moja rodzina w końcu we mnie uwierzyła i dała mi kolejna, ostatnią szansę.

mgr Marta Żurowska

ŁUKADENT
Melomanów 10 lok. 3
Warszawa

Mi wizyta w gabinecie adAlta niezwykle pomogła, dala mi mozliwosc 'wygadania sie' przed bezstronna osoba, ktora spojrzala na wszystko z boku, obiektywniej niz ja. Bylo mi duzo lepiej po tej wizycie, czulam, ze powiedzialam, to co chcialam, to co czułam.Kontakt z terapeuta byl bardzo dobry, jestem bardzo zadowolona. Ogółem wszystko w porzadku, miła atmosfera, czułam sie wysluchana, było mi duzo lepiej po tej wizycie. Kasia

mgr Dorota Dyksowska

Centrum Terapii poznawczo behawioralnej
Wilcza 28/20
Warszawa

Zdecydowanie polecam, Pani Dorota pomogła mi poradzić sobie z nerwicą, która trwała kilka lat. Terapia była bardzo skuteczna, a przy okazji przebiegała w atmosferze zrozumienia i bezpieczeństwa co też jest nie bez znaczenia. Terapię wspominam jako jedno z ważniejszych przeżyć w moim życiu. To co wzbudzało we mnie bardzo duże poczucie zaufania to bardzo uczciwe podejście do kwestii terapii ze strony Pani Doroty.
Opinia dodana przez: runo lesne

mgr Magdalena Skibińska

Warszawa

Pani Magdalena jest jedną najwspanialszych osób, jakie spotkałam w swoim życiu.

mgr Joanna Kalecka

Centrum Psychoterapii I Mediacji
Smolna 40
Warszawa

Bardzo gorąco polecam Panią Joannę Kalecką, u której byłam dwa lata w terapii. Dzięki tym spotkaniom odzyskałam radość z życia, pewność siebie i odkryłam w sobie na nowo siłę... Choć czasami przychodzą do mnie różne wspomnienia z dość trudnego dzieciństwa, teraz nie czuję już żalu i gniewu, który wcześniej utrudniał mi relacje z innymi ludźmi, podjęcie pracy i odnalezienie się w tej rzeczywistości. Pani Joanna była bardzo ciepła i potrafiła ...

mgr Marta Rusek

Psycholog dziecięcy, Psycholog

Pracownia Psychoterapii i Rozwoju DIALOG
Śniadeckich 18 m. 34
00-656 Warszawa

Bardzo dobry, sympatyczny psycholog dziecięcy. Dobrze poprowadzona terapia małego dziecka, jak i problemów rodzinnych.

dr n. med. Anna Szczepaniak

mgr Beata Kosior

Gabinet psychoterapeutyczny Beata Kosior
Izbicka 1
04-001 Warszawa

Beata to wspaniały psycholog bardzo zaangażowany w swoją pracę, posiadający wielkie serce i cierpliwość dla swoich pacjentów. Jej wielkie doświadczenie i profesjonalizm który okazała w pracy ze mną pomogły odzyskać wiarę w siebie, pewność i radość. Po każdym spotkaniu czułam ulgę, choć często były i łzy to z radością przychodziłam na następne. Jestem bardzo wdzięczna losowi że na mojej drodze postawił taką super Beatę. Dziękuję!

mgr Ewelina Mocarska

Psycholog, Psycholog dziecięcy

Poradnia Wczesnej Interwencji
Puławska 233 lokal d2
Warszawa

Specjalista z pasją, stale dokształcający się, wszechstronny i mega profesjonalny. Potrafi zmobilizować każde dziecko do pracy nad sobą, a rodzicom cierpliwie wytłumaczyć jak ważna i potrzebna jest terapia również w domu, byśmy mogli osiągnąć wspólny cel. Takich specjalistów naprawdę"ze świeczką" szukać! Mega POZYTYW.
Opinia dodana przez: KGS

mgr Joanna Kruszyńska-Buryta

Psycholog dziecięcy, Psychoterapeuta

Ośrodek Psychoterapii Mokotów
Warszawa

Panią Joannę polecamy z czystym sercem wszystkim, którzy szukają psychologa dziecięcego. Jesteśmy wdzięczni za jej pracę z naszym dzieckiem. Nie spodziewaliśmy się aż takich pozytywnych zmian i to tak szybko. Nasz czterolatek ma teraz kolegów, nie boi się, jest radosnym i rozluźnionym dzieckiem. Ma mnóstwo pomysłów,ciągle czymś nas zaskakuje i my czujemy się dzięki temu spokojniejsi. Pani Joanna służyła nam zawsze radą, zrozumieniem i wsparciem. Jeśli kiedykolwiek jeszcze będziemy potrzebować ...

Paulina Rychlewska

Psycholog dziecięcy

Warszawa

Chciałem gorąco polecić Panią Paulinę, ponieważ jest dobrym i znającym swój fach lekarzem. Wizyta u niej przebiegała w miłej i spokojnej atmosferze. Jest godnym polecenia i zaufania lekarzem psychologii dziecięcej!!! Gorąco polecam wszystkim !!!

mgr Joanna Pieczkowska

Centrum Pomocy Profesjonalnej
ul. Puławska 257 lok. 71
Warszawa

Przesympatyczna Pani psycholog, wprowadza bardzo komfortową atmosferę

mgr Katarzyna Malinowska-Bzinkowska

DentalFraternity spz.o.o sp.k
Mochnackiego 10
02-042 Warszawa

P. Katarzyna w moim odczuciu jest bardzo dobrą terapeutką, ujmuje wnikliwością a zarazem delikatnością, nie boi się dotknąć miejsc, które bolą, ale robi to z wyczuciem - takie połączenie chirurga z pielęgniarką, w dobrym tego słowa znaczeniu :)
Opinia dodana przez: Krzysztof
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Psycholog
                                       mgr Daniel Lipka

mgr Daniel Lipka

Psycholog, Psychoterapeuta

Pracownia Rozwoju i Psychoterapii "Kompas"
ul. Mickiewicza 32/5
Warszawa

Polecam wszystkim pacjentom,którzy szukają spokojnego,empatycznego psychologa, któremu zależy na jak największej pomocy pacjentowi.
Opinia dodana przez: ANNA
SPECJALISTA BRAK UWAG _______________________________________________________

mgr Ewa Ułasiewicz-Kupczyk

psychotechnika
odlewnicza7
03-127 Warszawa

Można ustalić termin tego samego dnia an nawet Pani doktor przyjechała w sobotę do pracy. Bardzo miła atmosfera.

mgr Marta Drzewiecka-Kraterska

Warszawski Instytut Psychoterapii
Al. Niepodległości 54 lok. 27
03-741 Warszawa

Bardzo dobry psycholog, psychoterapeuta. Szybko nawiązuje dobry kontakt z pacjentem. Wzbudza zaufanie. Nie ocenia, słucha z uwagą. Polecam.
Opinia dodana przez: Beata

mgr Marta Dziekanowska

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej TIM - Usługi Medyczne S.C
Długa 44/50
00-241 Warszawa

Jestem wdzięczna pani Marcie, bo pomogła mi inaczej spojrzeć na moje problemy. Nauczyłam się radzić sobie z tym, na co wcześniej tylko załamywałam ręce. Odzyskałam chęć do życia. Polecam. Ta psycholog naprawdę wzbudza zaufanie i człowiek łatwo się przed nią otwiera.

mgr Ilona Łobejko

Poradnia Osobista
Warszawa

Bardzo kompetentna osoba posiada niezwykle rozległą wiedzę medyczną.Dzięki temu okazało się ,że moje problemy z nerwicą mają bardziej złożone podłoże -dr Łobejko skierowała mnie na kilka konsultacji lekarskich zanim podjęła się leczenia mnie .Dodam ,że żaden z lekarzy nie zajął się mną od tej strony....Obecnie uspokoiłam się ,potrafię radzić sobie w sytuacjach napadów lęku,dostałam wiele wsparcia i alternatywnych sposobów na zachowanie się w tych natrudniejszych momentach .Do tego pani doktor ...