Lekarze Psycholog dziecięcy Warszawa

mgr Beata Borkowska

Przychodnia Polskiej Fundacji Gastroenterologii Filia Nr 1
aleja Niepodległości 18
02-653 Warszawa

Lekarka bardzo miła,najlepszy psychiatra z jakim mialam do czynienia.Bardzo mi dobrze leki dobrała.Polecam!
Opinia dodana przez: Kasia

mgr Magdalena Nowak-Strelnikov

Interpsyche
Solidarności, 113/7
Warszawa

Pelecam. Pani Magda jest bardzo ciepla i cierpliwa, uważnie słucha pacjenta i skupia się na jego problemie. Tłumaczy różne mechanizmy działań i pomaga dojść do skutecznych rozwiązań. Mam do niej bardzo duże zaufanie.

mgr Maria Zapolska-Downar

Psycholog dziecięcy, Psychoterapeuta

Warszawski Instytut Psychoterapii
Al. Niepodległości 54 lok. 27
03-741 Warszawa

Pani Maria jest bardzo miłą, ciepłą osobą, a przy tym profesjonalną. Trafiłam do niej w związku z rozwodem. Wskazała nam jak najlepiej przeprowadzić przez to córkę, co z perspektywy czasu uważam, że się udało. Myślę, że te spotkania pomogły też poprawić nasze relacje z byłym mężem lub chociaż nauczyliśmy się komunikować bez ranienia i złośliwości, a to już bardzo dużo. Szczerze polecam. Agnieszka

mgr Maja Filipiak

Akademickie Centrum Psychoterapii SWPS
Gocławska12
Warszawa

10 lat leczyłam się na bezpłodność. Bezskutecznie. Do p. Mai trafiłam kiedy lekarze z kliniki bezpłodności nie chcieli już rozmawiać o kolejnym in vitro. Po 5 rozmowach z p. Mają zaszłam w ciążę! Pierwszy raz w życiu. Wprawdzie poroniłam, ale wiedziałam już, że coś drgnęło. Nadzieja wróciła.

mgr Magdalena Borkowska

Gabinet psychoterapii
Kaliszówka 2/45
Warszawa

Jeśli ktoś szuka kompetentnej, żywo zainteresowanej światem drugiego człowieka, empatycznej i ciepłej osoby - polecam. Ja to dostałam. Trafiłam do Pani Magdy przez jej bloga i nie zawiodłam się

mgr Małgorzata Klamann

Psycholog

Pracownia Psychologiczna Małgorzata Klamann
Warszawa

To bardzo dobry psycholog. Pani Małgosia to profesjonalistka, wykonuje swój zawód z pasją i ogromnym zaangażowaniem. Podczas pierwszej rozmowy wzbudziła moje zaufanie, dała wiele wskazówek i zmusiła do refleksji. Jest miłą, ciepłą osobą. Nie jest moim pierwszym psychologiem, natomiast dopiero u tej Pani znalazłam rozwiązanie swoich problemów. Polecam.

Natalia Milczarek

Psycholog, Psycholog dziecięcy

Gabinet
ul. Wallenroda 2
03-610 Warszawa

Pani psycholog świetnie pracuje z całą rodziną, pozwala na zrozumienie własnego dziecka, własnych błędów, ale nie czujesz się oceniany, tylko zrozumiany. Pani Monika jest bezpośrednią osobą, z dużym taktem, na pewno powie wprost, co zauważa. Jestem wdzięczna za pomoc dziecku i nam, rodzicom. Serdecznie pozdrawiam panią doktor!
Opinia dodana przez: Kasia

mgr Rafał Skoczek

Seksuolog, Alergolog dziecięcy

PSYCHOLOG SEKSUOLOG Rafał Skoczek
Ul Egejska 7
Warszawa

Seksuolog, z którym miałem przyjemność pracować, był bardzo profesjonalny i empatyczny. Słuchał uważnie moich problemów i odpowiedział na wszystkie moje pytania w sposób zrozumiały i pomocny. Dzięki jego wiedzy i wsparciu udało mi się rozwiązać wiele kwestii dotyczących mojego życia seksualnego. Gorąco polecam jego usługi!
Opinia dodana przez: Kamil

mgr Katarzyna Tyszka

Centrum Psychoterapii I Mediacji
Smolna 40
Warszawa

Wspaniałe podejście, więc nie dziwią mnie pozytywne opinie. Nie ukrywam, że szukając terapeuty, sugerowałam się opiniami i nie zawiodłam się. Po kilku miesiącach terapii, wszystko sie zmieniło. Nie mam lęków i stanów depresyjnych, mogę normalnie spotykać się z ludźmi, pracować. Każda moja wątpliwość była szczegółowo wyjaśniana przez terapeutkę. Gdy coś trudnego działo się w przerwach pomiędzy sesjami, zawsze mogłam się skontaktować i nie pozostawałam bez pomocy. Wszystko to trochę trwało, ...
Opinia dodana przez: A.J.

Magdalena Cubrzyńska-Kucharska

Psycholog dziecięcy

Centrum Wspomagania Rozwoju Psychoruchowego Dziecka Małymi Krokami
ul.Dantyszka 22 lok. 53
00-116 Warszawa

Gorąco polecam poradnię Małymi Krokami przy ul. Włodarzewskiej prowadzoną przez panią Magdalenę. Trafiliśmy tu z 2 rocznym synkiem w spektrum autyzmu, załamani diagnozą. Pani Magdalena zapewniła nam doskonałą opiekę. Poświęciła czas na wyjaśnienie, jak radzić sobie z diagnozą i na czym się skupić. Przez ok rok korzystaliśmy z pomocy poradni, gdzie Syn uczęszczał na zajęcia do pani Agnieszki (neurologopedia) oraz pani Moniki (zajęcia SI) a także przez pewien czas na ...
Opinia dodana przez: Katarzyna

mgr Tomasz Wojtalewicz

Warszawa

też postanowiłam napisać. Polecono mi tego terapeutę i bardzo dobrze oceniam pracę Pana Tomasza. Szybko i skutecznie pomógł, co niewątpliwie przekłada się na niski w prównaniu z innymi psychoterapiami koszt terapii. Chodziałam kiedyś do innych 2 terapeutów ale pozbywałam się tylko zawartości portfela. Tu wydane pieniądze uważam za dobrze zainwestowane w siebie. Jestem inną osobą, koszmary przeszłości nie wracają. Pan Tomasz wzbudza zaufanie i jest skuteczny, dlatego też go polecam, ...

mgr Magdalena Javed

L'atelier des psychologues
Rozbrat 34/36 lok.53
Warszawa

Wspaniała psycholog. Jestem pod dużym wrażeniem kompetencji i kultury osobistej . Poświęciła mi ponad godzinę tłumacząc problem , chętnie odpowiadała na moje pytania. To nie był monolog jak u innych psychologów. Polecam
Opinia dodana przez: Gośka

mgr Dorota Jaworska

Ośrodek Pomocy Psychologicznej Therapeuticus
Biała 4 lok 81
00-895 Warszawa

Jestem bardzo zadowolona z wyboru. Pani Jaworska jest osobą godną polecenia. Wychodząc z gabinetu mam inne spojrzenie na swoje życie. Wizyty dodają mi siły by pracować nad sobą, a efekty są naprawdę widoczne. Wielkie dzięki za wszystko :)
Opinia dodana przez: monika500

mgr Małgorzata Reiter

FreeMind Centrum Psychoterapii Indywidualnej i Grupowej
Nowy Świat 27A/lok7
00-021 Warszawa

Polecam, terapia była pomocna, teraz wszystko wróciło do normy, polecam tym, którzy poszukują bezstresowej terapii
Opinia dodana przez: Maria

mgr Sylwia Bartczak

Terapeuta, Psycholog

Sylwia Bartczak - PROINSIDE
Świetojerska 4/10
00-236 Warszawa

Bardzo dziękuję za pomoc. Ciepłe przyjęcie Dostałam tyle ciekawych podpowiedzi na nurtujące mnie problemy. Tera wiem co mogę i chcę zmienić w swoim życiu .

mgr Inka Frajnt

FertiMedica Centrum Wspierania Płodności
Warszawa

Psychoterapeutka ze świetnym podejściem do kobiet leczących niepłodność. Po drugim miesiącu spotkań patrzę na świat innymi oczami.
Opinia dodana przez: Borka

mgr Renata Hebdowska

Gabinet Psychologiczny
Grażyny 13/15 lok.323
02-548 Warszawa

Bardzo kompetentna osoba, wzbudza zaufanie, godna polecenia. Poświęcony czas został bardzo bobrze wykorzystany. Miła i sympatyczna atmosfera. Polecam wszystkim takie spotkania w trudnych momentach swojego życia.

mgr Małgorzata Zadroga

Przychodnia Rehabilitacyjna
Sielecka 22
00-738 Warszawa

Polecam Panią Małgorzatę. Chodziłem do niej na terapię około dwóch lat. Podczas tego czasu zmieniłem na lepsze wiele aspektów mojego życia. Jest to osoba życzliwa, otwarta i profesjonalnie podchodząca do pacjenta.

mgr Mateusz Gawiński

Psychoonkolog , Psycholog

Strefa Wzrostu Wiśniowa
Wiśniowa 48/11
Warszawa

Bardzo polecam pana Mateusza. Profesjonalne podejście. Dzięki niemu odzyskałam wiarę w psychologów i psychoterapeutów po moich wcześniejszych doświadczeniach.
Opinia dodana przez: Agnieszka