Psychoterapeuta

Psychoterapeuta

Centrum Pomocy Psychologicznej INTEGRA
ul. Wilcza 66/68

wizyta już od 100
Bałem się, że trudno mi będzie się otworzyć, ale pani Monika jest bardzo cierpliwa. Zrozumiałem mój problem i otrzymałem tyle wsparcia, ile mi było potrzeba, żeby stanąć na nogi, oddzielić moje problemy od problemów moich rodziców i innych ludzi i zacząć budować dobry związek.
Kraków Psychoterapeuta mgr Jacek Legierski

mgr Jacek Legierski

CBT Gabinety Terapii Poznawczo-Behawioralnej
Zygmunta Krasińskiego 30/2

Kilka lat temu trafiłem do pana Jacka z problemem nerwicy połączonej z zespołem IBS. Wcześniej byłem u innych psychologów, przeróżnych lekarzy - dopiero terapia z panem Jackiem przyniosła pożądane efekty, dzięki którym zacząłem korzystać z życia :) Bardzo dziękuję i polecam!
Żory Psychoterapeuta mgr Agnieszka Zapart

mgr Agnieszka Zapart

Gabinet Psychoterapii Gestalt
Ul. Boczna 6
44-240 Żory

Nie byłem przekonany do terapii i tego czy to w ogóle ma sens. Panie terapeutka bardzo przyjazna i wyrozumiała, przekonała mnie abym spróbował zmierzyć się z moim problemem i jestem za to wdzięczny.
Opinia dodana przez: Milo
Sieradz Psychoterapeuta mgr Ewa Bienert

mgr Ewa Bienert

Psychoterapeuta, Psycholog kliniczny

Prywatna Praktyka Psychologiczno-Psychoterapeutyczna
Łódź
Sieradz

wizyta już od 120
Trafiłam do pani doktor bo po wypadku nie moglam sobie poradzić ze strachem, nie mogłam jeździć autem, spać, jeść, wszystkiego sie bałam, ciągle myślałam o tym co sie stało chociaz starałam sie uciekać od tych mysli, śniły mi się koszmary. U pani Ewy już na pierwszym spotkaniu robilysmy takie ćwiczenia które mi pomogły, trochę tez mi pani Ewa wytlumaczyła to wszystko, zaczełam myslec inaczej, a po kilku spotkaniach wsiadłam do ...
Opinia dodana przez: Ela
Kraków Psychoterapeuta mgr Paweł Bednarczyk

mgr Paweł Bednarczyk

Pomoc psychologiczna, Terapeuta

Paweł Może Pomóc
ul. Szlak 8 A
Kraków

wizyta już od 80
Godny polecenia specjalista. Widać że zna się na rzeczy i wie jak pomoc ludziom w trudnej sytuacji. Potrafi wysłuchać drugiego człowieka, znaleźć przyczynę rozterki i jej zaradzić a przy tym rozmowa z Panem Pawłem przebiega w bardzo przyjaznej i miłej atmosferze. Polegam gorąco!
Opinia dodana przez: Asia
Poznań Psychoterapeuta dr Bartosz Piasecki

dr Bartosz Piasecki

Psychoterapeuta, Psycholog

Centrum Rozwoju i Psychoterapii "Poznać Siebie"
Kochanowskiego 17/3
61-896 Rynek Jeżycki, Poznań

dobry człowiek. świetny psycholog. skuteczny. subtelny. szybko pomaga. ma poczucie humoru i korzysta z niego :) polecam.
Opinia dodana przez: monika
Warszawa Psychoterapeuta mgr Karolina Nestoruk

mgr Karolina Nestoruk

Terapeuta, Psychoterapeuta

Centrum Zdrowia i Psychoterapii
Ul. Ogrodowa 8
00-896 Wola, Warszawa

wizyta już od 120
Na prawde polecam. Terapia pomogła mi bardzo w sresie ktory odczuwałam na co dzień. Lęk i napięcie sa teraz o wiele mniejsze. Nie denerwuje się już tak jak kiedyś, lepiej rozumiem co sie działo. Decyzja o podjeciu leczenia dużo mnie kosztowała, ale było warto.
Opinia dodana przez: Barbara
Żory Psychoterapeuta mgr Hanna Polak-Zając

mgr Hanna Polak-Zając

Psychoterapeuta, Psycholog

Pracownia Psychoterapii i Twórczego Życia "Feniks"
ul. Główna 90 B
44-249 Żory

Niesamowicie profesjonalny psychoterapeuta. Przyszedłem z problemem lękowym, zakończyłem terapię jako inny człowiek. Z niesamowitym zaangażowaniem i serdecznością potrafiła wydobyć na światło dzienne nawarstwiane przez lata problemy oraz wspomagać mnie przy ich rozwiązaniu. Potrafiła otworzyć mnie i nauczyć lepiej rozumieć siebie i swoje emocje, potrzeby i możliwości.
Bardzo polecam!!!

Gabinet Psychologiczny ŚWIATŁOCIEŃ
ul.Siedleckiego 11/2
Kraków

wizyta już od 100
Pani Ela bardzo mi pomogła nie tylko uporać się z dręczącym mnie problemem, ale także odkryć siebie na nowo. Teraz bardziej akceptuję w sobie to czego zmienić nie mogę, ale i znajduję w sobie prawdziwą siłę i radość życia. Gorąco polecam!
Opinia dodana przez: Barbara
Warszawa Psychoterapeuta mgr Gabriela Maligłówka

mgr Gabriela Maligłówka

CO Tam? Psychoterapia bliska Tobie
ul. Borzymowska 19
03-294 Targówek, Warszawa

wizyta już od 100
Bardo dobry specjalista w tej dziedzinie. Szczegółowo tłumaczy wszystkie niejasności i zawsze dobrze doradzi. Bardzo uprzejma i kontaktowa. Jestem zadowolona!