Psychoterapeuta Grupowa

Wolny termin: jutro o 16:00. Sprawdź inny.
Psychoterapeuta Warszawa mgr Marta Wiśniewska

mgr Marta Wiśniewska

Psychoterapeuta, Psycholog dziecięcy

Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Babice Nowe, Warszawska 197 D

Bylam juz u Pani Marty na 6 wizytach i z cala pewnoscia zamierzam kontynuowac. Jestem zdziwiona jak bardzo zmienilo sie moje zycie, na plus oczywiscie. Gdy umówilam sie na 1 wizyte bylam w ciezkiej depresji. Poprawa nastepowala stopniowo. Po 1 spotkaniu czulam ze jest to pomoc, której potrzebuje. Kazda kolejna wizyta dawala mi zadziwiajace efekty. Moja jakosc zycia zmienila sie diametralnie. Ponownie otworzylam sie na ludzi, spotkania, stopniowo zmieniam swoje nastawienie do zycia z negatywnego na bardziej pozytywne, poprawily sie moje relacje z chlopakiem, przyjaciolmi, rodzina. Obecnie pracuje nad motywacja do pracy oraz rozwojem zawodowym i osobistym. Goraco polecam Pania Marte tym osobom, ktore czuja koniecznosc pracy nad soba,a nie wiedza jak sie do tego zabrac. Pani Marta zapewnia ogromne oparcie i bezpieczenstwo, co jest podstawa walki z choroba, jak rowniez podstawa do samorozwoju.

Wolny termin: 18 Lip o 12:00. Sprawdź inny.

mgr Patrycja Stajer

KATOWICKIE CENTRUM PSYCHOLOGICZNE SALVATE
ul. Wojewódzka 26a/3
40-008 Katowice

Nieprzyjemna, niemiła, nieuprzejma.
Pani nie ma ochoty na komunikację z pacjentem.
Narzuca nagrywanie wizyty, informuje, ale nie pyta o zgodę tylko mówi, że tak robi i już.
Siedzi całą wizytę bez cienia uśmiechu, robiąc miny.
Nie polecam.
Nie rozumiem, jak kontakt z tego typu osobą miałby zadziałać terapeutycznie na kogokolwiek.

Nieprzyjemna, niemiła, nieuprzejma.
Pani nie ma ochoty na komunikację z pacjentem.
Siedzi całą wizytę bez cienia uśmiechu, robiąc miny.
Nie polecam.

Wolny termin: 18 Lip o 15:00. Sprawdź inny.

lek. med. Irena Nowak

Psychoterapeuta, Psycholog

Ośrodek Terapii i Rozwoju Osobistego „Złoty Most”
ul. Emaus 4/1

Mialam okazje korzystac z terapii pgrupowej. W przeszlosci pracowalam juz z innymi osobami prowadzacymi taki rodzaj spotkan i bylo bez porownania lepiej niz u pani N. Pani Irena, choc jest osoba na pierwszy rzut oka milaa w odbiorze, to jednak z prowadzeniem takiej terapii nie radzi sobie niestety kompletnie. Naprawde sa ludzie ktorzy sie na tym znaja i nie sciagaja ludzi potrzebujacych fachowej pomocy liczac tylko na latwe nabicie kasy. ...

Przestrzegam tez przed wyczynami goscinnego jogina z Indii (nazywa sie bodajrze Guru Raiesh), to juz istny smiech na sali. Lepiej znalezc kogos porzadnego w Polsce.

Opinia dodana przez: mokztp mokztp
Psychoterapeuta Warszawa mgr Gabriela Maligłówka

CO Tam? Psychoterapia bliska Tobie
ul. Borzymowska 19
03-294 Targówek, Warszawa

Bardo dobry specjalista w tej dziedzinie. Szczegółowo tłumaczy wszystkie niejasności i zawsze dobrze doradzi. Bardzo uprzejma i kontaktowa. Jestem zadowolona!

Psychoterapeuta Łódź  Karolina Gutkowska

Karolina Gutkowska

Seksuolog, Psychoterapeuta

KlinikaGutkowska
Wigury 14 lok. 1
90-437 Śródmieście, Łódź

Profesjonalistka!!! W pełnym tego słowa znaczeniu.
Po każdej wizycie u Pani Karoliny wychodzę pełna optymizmu, bo wiem że mój problem jest do rozwiązania.
Pani doktor jest bardzo ciepłą, empatyczną osobą, która trafia w sedno problemu i bardzo, ale to bardzo profesjonalnie podchodzi do problemu. Zaczynam czuć się spełnioną kobietą wiem, że nie przyjdzie to od tak, ale bardzo ciężką pracą jest okupiona droga do mojego szczęścia.
Jestem bardzo zadowolona z ...

Profesjonalistka!!! W pełnym tego słowa znaczeniu.
Jestem bardzo zadowolona z terapii, bo widzę postępy!!! Wiem, że dojdę z pomocą Pani Karoliny do mojego upragnionego celu.

Opinia dodana przez: Monika
Psychoterapeuta Warszawa mgr Aleksandra Otawa

mgr Aleksandra Otawa

NZOZ Centrum Terapii DIALOG
ul. Stryjeńskich 19 lok. 18U

Po ok. 2 latach współpracy mogę powiedzieć z pełnym przekonaniem i największą ekspresją, że Pani Aleksandra ... no właśnie.. jak oddać to wszystko.. Pani Aleksandra jest po prostu najlepsza ;) Bywa bezwzględna ale bywa też najlepszą inspiracją do tego aby jednak powalczyć o ten jeden dzień więcej. A na końcu dowiesz się, że cała ta moc jest w Tobie i zaczniesz zdobywać świat.

Psychoterapeuta Wrocław mgr Renata Respondek

mgr Renata Respondek

Gabinet Psychologiczny Initum
ul. Joachima Lelewela 17/1a
Śródmieście, Wrocław

Polecam pracę z tą psycholog. Pomogła mi pozbyć się nieprzyjemnych objawów ciągłego napięcia i stresu. Dzięki pracy z nią odzyskałam spokój i panowanie nad swoim życiem. Nie wiem, co by się stało, gdybym nie podjęła tej pracy.

Opinia dodana przez: Justyna
Psychoterapeuta Wrocław dr n. hum. Krystyna Węgłowska-Rzepa

Węgłowska-Rzepa Krystyna Psychoterapia Psychoedukacja Szkolenia SENS
Boczna 12/213
Krzyki, Wrocław

Polecam współpracę z Panią Doktor :) Przez otwartość i życzliwość w podejściu od pierwszego spotkania złapałam z nią kontakt, a dobre samopoczucie to podstawa do dalszej pracy. Pani Doktor prawdziwie interesuje się problemami pacjenta, jest empatyczna, cierpliwa, szczera. Świetny terapeuta i wielki człowiek :) Dziękuję!

Opinia dodana przez: Ewa
Psychoterapeuta Wrocław mgr Dorota Stankiewicz - Skałka

Centrum Balans - Psycholog Psychiatra Dietetyk
ul. Kościuszki 135
Wrocław

Do pani Doroty trafiłam z polecenia. Miałam depresję, nie radziłam sobie z prostymi problemami dnia codziennego, płakałam z byle powodu, byłam kłębkiem nerwów, do tego problemy ze snem.... Pani Dorota wzbudziła moje zaufanie angażując się i okazując prawdziwe zainteresowanie moimi problemami , otworzyłam się chyba pierwszy raz przed obcą w zasadzie osobą. Bardzo rzeczowo i profesjonalnie prowadziła nasze spotkania, tworząc komfortową wręcz intymną atmosferę. Jestem wdzięczna Pani Dorocie, że otworzyła mi oczy na wiele spraw , których dotychczas nie zauważałam. Za każdym razem wzmacniałam mnie i dodawała siły , wierzyła we mnie. Po kilkunastu spotkaniach byłam na tyle umotywowana i silna psychicznie , że diametralnie zmieniłam podejście do życia. Dzisiaj wiem, że sama bym sobie nie poradziła- dzięki pani Dorocie stanęłam na nogi i uwierzyłam w siebie. Polecam tego specjalistę...

Opinia dodana przez: Iwona I.
Psychoterapeuta Katowice mgr Magdalena Smoczyńska

Instytut Relacji
ul. Powstańców 36a / 3, domofon 203
Katowice

Świetna terapeutka! Pani Magda pomogła mi uporać się ze sobą po wielkiej stracie. Poza tym jest miła i sympatyczna. Pieniądze nieduże. polecam

Opinia dodana przez: Małgorzata