Lekarze Pulmonolog

lekarz Hanna Bukowska-Franaszek

ulica Armii Krajowej 44/50
94-046 Łódź

Lekarz i człowiek o wielkim sercu.Jest osobą,ciepłą, kompetentną,dokładnie analizuje wyniki badań i naprawdę leczy.Ilość pacjentów przed gabinetem P.Dr.świadczy o tym jakie wzbudza zaufanie i szacunek.
Opinia dodana przez: Krystyna

lekarz Wojciech Kordas

Przybyszewskiego 7
30-128 Kraków

Lekarz o wielkiej kulturze osobistej, bardzo mi pomógł w trudnym momencie życia. Dzięki niemu zostałem w krótkim terminie przyjęty na oddział i zdiagnozowany - okazało się, że nie mam raka płuc... ale innego, który został już zoperowany,

lekarz Renata Antczak-Bonikowska

Sokołowskiego 11a lok. 2
70-891 Szczecin

Pani doktor najlepsza,może nie zbyt miła,ale kompetentna zna się na rzeczy mnie postawiła na nogi ,odpowiada na wszystkie pytania wyczerpująco .Może nie zostało mi zbyt wiele czasu, a ja wierzę ,że będzie dobrze ,ponieważ zaufałam pani doktor. Polecam z całego serca!❤️
Opinia dodana przez: Agnieszka

dr hab. n. med. Halina Batura-Gabryel

Mickiewicza 29
62-090 Rokietnica

Trafiłem do Pani Profesor na konsultację w czasie covid-u, gdyż mojej miejscowości| (miasto wojewódzkie) pulmonolodzy nie dysponowali czasem na wizytę (prywatnie).Muszę przyznać ,że nie często spotyka się tak oddanych lekarzy i uprzejmych. Pani Profesor cierpliwie wytłumaczyła dalszą diagnostykę i co należy wykonać. Czułem ,że jestem we właściwych rękach. Jeszcze raz dziękuję za czas poświęcony i pomoc.
Opinia dodana przez: Wojciech

dr n. med. Anna Pankowska

Jagoszewskiego 67 m. 1
91-357 Łódź

Nigdy w życiu, żadnemu lekarzowi nie napisałam opinii, jednak nigdy też na swojej drodze nie spotkałam tak konkretnego lekarza a odkąd córka zaczęła chorować zwiedziłyśmy w poszukiwaniu pomocy nie jeden gabinet lekarski. Pani Dr. jest kobietą o złotym sercu i dla mnie tacy ludzie powinni mieć dożywotnie miejsce na tej planecie bo jestem pewna, że nie jednemu człowiekowi uratowała życie. Po prostu ogroooomny szacunek z mojej strony za to co ...
Opinia dodana przez: Klaudia

lekarz Irena Kaczmarek-Szrajber

Modra 4 lok. 1
54-151 Wrocław

Niezwykle nierzetelna i niesympatyczna osoba. Pani doktor mnie jako pacjenta zapytała od kiedy mam gruźlicę, kiedy odpowiedziałam, że nikt nie stwierdził u mnie gruźlicy to stwierdziła: "a nie to nie wpiszemy tu "( dane w komputerze) i zapytała "to po co pani przyszła?". W Polsce nie jest łatwo dostać się do specjalisty, na swoją wizytę czekałam od kwietnia do listopada z podejrzeniem gruźlicy, nowotworu? i co dała mi ta wizyta? ...
Opinia dodana przez: Jolanta

Robert Piotrowski

Pediatra, Pulmonolog

Szpital Wolski
Kasprzaka 17
Warszawa

Drodzy rodzice, całym sercem polecam wizyty u dr Piotrowskiego. To znakomity specjalista, który zawsze służy pomocą, nawet odpisując na sms-y. Dzieli nas odległość 70 km, a mimo wszystko jeżdżę z moim 4 letnim synkiem na konsultacje do Pana doktora. Po dwuletniej "tułaczce" (średnio 3-4 wizyty w miesiące)po różnych specjalistach wreszcie trafiłam na fachowca, który na pierwszej konsultacji zaproponował trafne i skuteczne leczenie. Szczerze polecam...
Opinia dodana przez: KAMA78

lekarz Jarosław Kostrzewski

Piękna 47
60-589 Poznań

Pan Doktor bardzo miły i rzeczowy , wywiad oraz osłuchanie pacjenta, dokonanie pomiarów wykonano z pełnym wyjaśnieniem bez pośpiechu i z pełnym poszanowaniem pacjenta. Jestem bardzo zadowolona z wizyty.Bardzo dziękujemy.
Opinia dodana przez: Edyta

Małgorzata Faber

Alergolog, Pulmonolog

Centrum Medyczne CMP Piaseczno
Puławska 49
05-500 Piaseczno

Dzięki Pani Doktor wracam do zdrowia po ciężkiej operacji usunięcia wyrostka robaczkowego. W wyniku powikłań pooperacyjnych ucierpały moje płuca, inny lekarz od razu chciał mnie skierować na kolejny zabieg, kolejną wizytę w szpitalu. Pani Doktor uważnie zapoznała się z badaniami, wysłuchała mnie, wprowadziła antybiotyk, zleciła dodatkowe badania, po uzupełnieniu diagnostyki, potwierdziła wstępną diagnozę, zaleciła kontrolę za kilka tygodni. Zapowiada się, że wrócę do pełni sił bez konieczności kolejnej hospitalizacji. Co ...
Opinia dodana przez: Michał

prof. Tadeusz Latoś

Konstytucji 3 Maja 82 lok. 2
58-540 Karpacz

Lekarza znam od 60 lat,życzyłabym sobie i innym żeby wszyscy utytułowani i dużo młodzi lekarze z tytułami naukowymi umieli taką wiedzę i klasę jaką miał i ma do tej pory Pan Profesor.

lekarz Urszula Jędrys-Kłucjasz

Alergolog, Alergolog dziecięcy

Specjalistyczny Gabinet Lekarski
Srebrna 39
97-400 Bełchatów

Bardzo dobry lekarz. Od 2 lat moje dziecko jest pod opieką p. Doktor.,w tym czasie brało antybiotyk tylko raz a choruje dosyć często . Poprzedni lekarz przepisywał jeden za drugim.

dr Małgorzata Wróbel-Rajzer

Pulmonolog, Alergolog

Specjalistyczny Gabinet Lekarski Alergologiczno - Pulmonologiczny Dr n. med. Małgorzata Wróbel - Rajzer
ul. Karpacka 24 lokal 4b
Bielsko-Biała

Wspaniała Pani Doktor. Polecam każdemu. Mnie wyprowadziła z astmy oskrzelowej i wielokrotnie ratowala mi zdrowie, a nawet życie, kiedy inni lekarze zawodzili. Pomocna i bardzo mądra lekarka. Dzięki jej radom i wsparciu mam zdrowe dzieci, mimo że sama jestem alergikiem i astmatykiem. Szkoda tylko ze tak późno na nią trafiłam. Dziękuje Pani Doktor!!!!
Opinia dodana przez: Karolina
Lekarz godny polecenia, bardzo wnikliwy, z zaangażowaniem podchodzi do pacjenta. Stara się szukać problemu i przyczyny choroby, a nie tylko zaleczyć czy dać leki lub odprawić z kwitkiem. Jeśli ktoś chce być naprawdę dobrze zdiagnozowany to polecam doktora. Poza tym jest bardzo uprzejmy i życzliwy i podchodzi poważnie do tego, co robi.
Opinia dodana przez: Pacjentka
Aktualne czasy nauczyły mnie, ze najlepsi lekarze są prywatnie, a jednak dzis zmienilam zdanie, dlugo szukalam na Slasku pulmonologa dla 2 latka i znalazlam wlasnie panią Doktor na nfz, jest bardzo kompetentna, mila, rzeczowa, spokojnie tłumaczy wszystko i ku mojemu zdziwieniu co do minuty wchodzi pacjent na swoja godzine . Polecam serdecznie.

lekarz Barbara Sokołowska

Zielona Góra

Super lekarz. szkoda, że zakończyła już karierę. To lekarz idealny. Oby młodsze pokolenie uczyło się od takich lekarzy.
Opinia dodana przez: Justyna

lekarz Dariusz Potoczny

111 Szpital Wojskowy Poznań , prywatna pratyka
Poznań

Lekarz pełen empatii, zaangażowania, zawsze otwarty i gotowy, aby pomóc, bardzo kompetentny, wspaniały człowiek-słowem jeden z bardzo nielicznych lekarzy z powołania. Znam Pana doktora od kilku lat i mam do Niego pełne zaufanie. Jego diagnoza jest zawsze w punkt. Dziękuję serdecznie Panie Doktorze.
Opinia dodana przez: Viola

lekarz Arkadiusz Joks

Przychodnia Zabobrze
Michała Kleofasa Ogińskiego 1 B
58-506 Jelenia Góra

Konkretny, uprzejmy, komunikatywny. Spokojnie i bez pośpiechu wyjaśnił problem. Leczenie wdrożone. Za jakiś czas ocenimy skuteczność terapii.
Opinia dodana przez: A.B.

lekarz Danuta Pałęga-Mencel

NZOZ Centrum Medyczne św. Pawła
ulica św. Pawła 11a
41-500 Chorzów

Bardzo miła p.doktor. Sądziłam że mam coś z płucami ale po badaniu spirometri okazało się że jeżeli chodzi o płuca jest OK. Ale p.doktor podejrzewa chorobę kardiologiczną. Już mam wizytę umówioną u kardiologa(oczywiście wszystko prywatnie). Co dziwne w kwietniu byłam u p. kardiolog która stwierdziła że jest wszystko w normie.Dziękuję p.doktor pulmonolog Jolanta Marek

lekarz Tomasz Targowski

Kardiosystem
Alpejska 4a
04-628 Warszawa

Lecze się u pana profesora Targowskiego na przewlekłą chorobę płuc. Zaczeło się od duszności, które z czasem zaczely się nasilać. Przez 20 lat paliłem, to też nie wyszło mi na dobre. Trafiałem od lekarza do lekarza. Teraz chodzę do Centrum Alpejska właśnie do Targowskiego i naprawdę polecam tego specjalistę. Rzeczowy, kompetentny, a przy tym bardzo sympatyczny człowiek.
Opinia dodana przez: Wiesiek

lekarz Katarzyna Styka

Berlinga 20 A
62-400 Słupca

Najlepsza lekarka pod słońcem! Posiada szeroką wiedzę z wielu dziedzin medycyny. Zawsze uprzejma, szczera, bardzo kompetentna i pomocna. Nie ważne jak długa kolejka jest na zewnątrz to w gabinecie nigdy nie czuć zniecierpliwienia i zbywania tylko maksymalne skupienie na mnie i problemach. Lekarzy tak oddanych swojej misji jak Pani to ze świecą szukać :)
Opinia dodana przez: Janek