Lekarze Radiolog

lekarz Elżbieta Sobol-Grzesiak

Pulmonolog, Radiolog

Małkowskiego 19
43-309 Bielsko-Biała

świetna lekarka. Pomogła mi już wiele razy!Polecam!

lekarz Adam Koryzma

Radiolog, RTG

CEZARDENT
Bohaterów Września 83/1
72-600 Świnoujście

około 1,5-2 lata temu miałem badane ślinianki przyusznej. ten ktoś dotknął USG z jednej strony kilka sekund z drugiej strony kilka sekund. na policzku. nie słuchał gdy mówiłem że guz czuje pod uchem, za kątem żuchwy. nie sprawdził szyji ani rejonu pod uchem o którym mowilem.dosłownie przyłożył urządzenie do jednego policzka i drugiego. trwało to dosłownie dwie minuty wszystko razem z wejściem i wyjściem. kosztowało jak za normalne badanie. po ...
Opinia dodana przez: Tomasz

lekarz Artur Munk

Radiolog, RTG

os. Młodych 14 lok. 58
34-300 Żywiec

Bardzo dobry specjalista,uprzejmy z podejsciem do pacjenta,kompetentny,empatyczny ,zawsze do konca potrafi wyjasnic problem i rozwiać watpliwosci,szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Mirosław Gózd

Ortopeda, Ortopeda dziecięcy

Luxmed
Zwycięska 6A, GALERIA ZONE
20-555 Lublin

Jak dla mnie uczynny, bezinteresowny lekarz. Nadawał by się do szpitala polowego, bo krótko i na temat. Lepiej się mną zajął niż inny lekarz z doktoratem. Polecam!.

lekarz Zbigniew Olczak

ulica Malwy 88g
40-749 Katowice

Pan doktor to świetny specjalista z doskonałym podejściem do dzieci. Korzystam z jego wiedzy, umiejętności juz 3 lata. Od czasów, kiedy syn był nieświadomy badania po czasy, kiedy stanowczo nie chciał współpracować! Pan doktor był zawsze cierpliwy i wyrozumiały. Ja polecam go z całego serca!
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Janusz Fiałkowski

RTG, Radiolog

ulica Barlickiego 12
43-300 Bielsko-Biała

Lekarz w powołania ! Zawdzięczam mu życie dzięki szybkiej diagnozie i szybkiej decyzji skierowania mnie na oddział onkologiczny. Dzięki temu Panu nadal mogę cieszyć się życiem. Lekarz, który poświęca czas pacjentowi i dokładnie objaśnia chorobę. Potrafi wspierać pacjenta ! Dopiero u Pana doktora poznałam co to znaczy być pod opieką służby zdrowia. Wcześniej miałam przykre doświadczenia z osobami dla których pieniądz był najważniejszy. Polecam!
Opinia dodana przez: Mariola

lekarz Adam Adamowicz

Mickiewicza 9 lok. 12
36-200 Brzozów

Bardzo miły lekarz. Polecam !! Byłam na USG i bardzo fachowo go przeprowadził.

dr n. med. Magdalena Machnikowska-Sokołowska

Zakład Diagnostyki Obrazowej
Katowice

Dziwią mnie te negatywne oceny, nie wiem, każdy w sumie może się spieszyć lub mieć gorszy dzień - wiadomo. Trafiłem do p. dr kilka lat temu w sprawie córki - bardzo cierpliwe podejście, zrozumienie dla pracy z dzieckiem, która jak wiadomo wymaga lekko innego podejścia niż do dorosłych rozumiejących konieczność badania. Diagnostyka / kontrola przez kilka lat, w miedzyczasie "przypadkiem" przekonując córkę do badania wykryła u mnie naczyniaka - kierując ...
Opinia dodana przez: Łukasz
Ja i moi bliscy leczmy się u doktora od lat, kompetentny, mądry gość a przede wszystkim pomocny. Zawsze są u niego tłumy. Co do komentarza poniżej tak właśnie jest jak pacjent myśli, że jest panem wszystkiego a lekarz ma być na jego usługach, jakoś w urzędach petent nikomu nie podskakuje, a pisze to bo jestem dosyć często w ośrodku ze względu na stan mamy i wielokrotnie byłem świadkiem jak ludzie ...

dr n. med. Róża Kozłowska

ul. Gnieźnieńska
Bydgoszcz

BARDZO nieprzyjemna kobieta wypowiedz na temat usg bardzo krótka a w rezultacie o badaniu powiedziała tak -no coś tam jest ale zobaczymy. jakbym zapłaciła za usg to by mi z reki jadła NIESTETY muszę powtożyć badanie ale u dr Drewniak kobieta miła i bardzo szczególowo wyjasnia .

lekarz Jerzy Mazurek

Orzeszkowej 8 A
35-006 Rzeszów

Mądry i dobry człowiek, świetny specjalista.

dr n. med. Zbigniew Serafin

jurasz
ul.c.sklodowskiej 26
11-111 Bydgoszcz

jako jedyny znalazł czas , żeby jasno wyjaśnić co się dzieje i co grozi synowi - cierpliwie tłumaczył i uspokajał a co najwazniejsze jego opinia była trafna i dzięki niemu wszystko jest juz dobrze
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Iwona Drzazga

Przychodnia Lekarska Med-Lux
Rynkowa 63, Przeźmierowo
62-081 Przeźmierowo

Polecam, bardzo miłe i profesjonalne podejście do pacjenta, szczegółowe objaśnienia o przebiegu badania i omówienie wyników
Opinia dodana przez: Aneta

lekarz Sławomir Rokicki

Internista, Radiolog

Piłsudskiego 14C/53
19-300 Ełk

Wizyta z zawalonymi zatokami. Najpierw panie bronią dostępu, nieuprzejme teksty rodem z PRL-u, potem lekarz ubrany jak kosmita z wymazem (dzień wcześniej był robiony w domu i był negatywny) ledwo widoczna kreska, gdzie w opisie jest informacja, że może być nieważny lub negatywny. Zero badania, od razu na kwarantannę z informację, że jak będzie gorzej, to na SOR. Ja się pytam, gdzie jest osłuchanie pacjenta, gdzie pełny wywiad? I gdzie ...
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Grzegorz Szczypiór

Przychodnia
ulica Węgrzynowicza 13
84-300 Lębork

Wspaniały! najlepszy w Lęborku! zaangażowany! nie ma dla niego głupich pytań - polecam

lekarz Danuta Piórkowska-Socha

Antoniego Abrahama 64 lok. 3
81-364 Gdynia

Pani doktor na początku wydaje się zimna i oschła jest bardzo rzeczowa i kompetentna nie tylko wykonuje badanie ale udziela informacji i doradza. Polecam.

lekarz Kazimierz Strzała

Porębskiego 27
32-600 Oświęcim

Dobry lekarz. Prawidłowe podejście do pacjenta. Lekarz tłumaczy i mówi co widzi na monitorze. Godny zaufania i polecenia.
Opinia dodana przez: Marek

lekarz Tomasz Chojna

Radiolog

Konopacka 3/5 (Allmedica Polska)
03-428 Warszawa

Lekarz z powołania. Wiele badań USG miałam u różnych lekarzy, ale tym razem jestem bardzo miło zaskoczona. Pełen profesjonalizm. Lekarz tłumaczy pacjentowi w trakcie badania wyniki USG. Nie spieszy się mimo długiej kolejki za drzwiami. Zdecydowanie polecam.
Opinia dodana przez: Ania

lekarz Katarzyna Zbańska-Klonowska

Centrum Medyczne Luxmed Sp.z o.o
ulica Zwycięska 6 A
20-055 Lublin

Byłam ostatnio po raz kolejny u pani doktor na badaniu piersi i jestem bardzo zadowolona z tych wizyt. Wykryte zmiany potwierdziły się w biopsji. Dzięki pani doktor mogę teraz spać spokojnie. Wspaniały człowiek i lekarz.

lekarz Zbigniew Bułhak

Limanowskiego 15 lok. 6
63-400 Ostrów Wielkopolski

lekarz zktorego usług korzystam ipolecam moim znajomym