Lekarze Radiolog

lekarz Wojciech Partyka

Wawrzyńskiej 60
25-372 Kielce

A ja pragnę powiedzieć, że to bardzo dobry solidny medyk. Rzetelnie podchodzi do swoich obowiązków, pełen zrozumienia i cierpliwości odpowie na każdą wątpliwość pacjenta. Bardzo obrazowo wytłumaczył mi wyniki.
Opinia dodana przez: maniek

dr n. med. Piotr Grzelak

Medical Magnus Clinic
ul. Mikołaja Kopernika 38
90-553 Łódź

Bardzo dobry specjalista radiolog. Dokładnie opisuje badanie na tyle, że po operacji od lekarza dowiedziałem się, że stan był poważny, dokładnie taki, jaki opisał Pan Profesor na wyniku z badania. Polecam Pana Profesora i pozdrawiam.
Opinia dodana przez: Michał M
duże doświadczenie oraz wieloletnia praktyka połączona z powołaniem do leczenia ludzi ..z czystym sumieniem polecam tego lekarza! Jestem b. zadowolony z wizyty.

dr n. med. Dariusz Podsiadło

Radiolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Przychodnia Piaskowa Góra"
ulica Główna 4
58-309 Wałbrzych

polecam solidnie wykonane badanie doplera dopiero ten doktor uświadomił mnie dlaczego bolą mnie stopy po obejrzeniu stóp zalecił odpowiednie wkładki na badaniu nic nie wspominałam o stopach Pan doktor sam oglądał jestem bardzo wdzięczna doktorowi dzięki Doktorze polecam każdemu

dr n. med. Marek Rojek

GABINET USG
3 MAJA 24
41-200 Sosnowiec

Do Pana doktora trafiłam w styczniu 2017 r., żeby zrobić usg piersi. Po badaniu bez jakichkolwiek szczegółowych dalszych badań powiedział bez ogródek, że mam raka piersi z przerzutem do węzła chłonnego, przerażona tymi słowami wykonałam u niego prywatnie biopsje piersi i węzła chłonnego nie zastanawiając nad niczym co niestety miało swoje dalsze konsekwencje i jak się dziś okazuje na całe życie. Otóż po biopsji okazało się, że to faktycznie rak ...

lekarz Grzegorz Plewicki

Onkolog, Radiolog

Instytut Onkologii
Wybrzeża Armii Krajowej15
44-401 Gliwice

Wspanialy gosc.Konkretny facet i nie owija w bawelne.Wszystko wytlumaczy,ze spokojem omawia dana diagnoze.Doradzi co i jak.Wiecej takich lekarzy i bylibysmy zdrowi.Dziekuje Bogu,ze trafilam na takiego onkologa.
Opinia dodana przez: Enia

lekarz Marek Szpringer

Piłsudskiego 18a
Olkusz

Polecam z czystym sumieniem w 100% chodze do niego juz ladnych kilka lat, prowadzil moja ciaze, nie mam zadnych zastrzezen. Mily, kompetentny, nigdy sie nie spieszy, spokojnie tlumaczy, a przede wszystkim zawsze wesoly i usmiechniety.
Opinia dodana przez: Ola

lek. med. Wojciech Niemczuk

RTG, Radiolog

Szpital Zakonu Bonifratrów św. Jana Grandego w Krakowie
Trynitarska 11
31-061 Kraków

Badanie w ramach NFZ. Nie nabyłam nowych obrażeń psychicznych, ani fizycznych podczas tego USG, co było dla mnie w tamtym czasie naprawdę istotne + co nie jest tak oczywiste i często spotykane w przypadku badań/wizyt w ramach funduszu lekarz odnosił się w normalny sposób do pacjenta, a nawet sprawiał wrażenie osoby zrównoważonej psychicznie, nawet był miły i rzeczowo odpowiadał na pytania. Szok.
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Jarosław Bilski

RTG, Radiolog

USG
1-go Maja 65 II piętro gabinet 8
26-110 Skarżysko-Kamienna

Byłem u Pana Doktora kilkakrotnie. Dobry specjalista, moim zdaniem z tej dziedziny w Skarżysku najlepszy
Opinia dodana przez: Jacek Ciepinski

dr n. med. Marek Dybczak

szpital wojewódzki
ul.Ks.Stojałowskiego 55 Bielsko-Biała
43-300 Bielsko-Biała

............................................. Pan Doktor niestety zmarł. .............................................

lekarz Katarzyna Wójcik

Internista, Radiolog

ulica Gwarków 1
43-600 Jaworzno

Jestem pacjentka Pani doktor dla mnie Pani doktor jest super specjalista nie trzeba prosić o skierowanie na badania i można otwarcie z Panią doktor porozmawiać o problemie zawsze wysłucha

dr Cezary Wałęsa

ulica Podgórna 12
87-100 Toruń

wspaniały lekarz, pomimo wielu moich chorób - operację tętniaka tętnicy mózgowej przeszłam wręcz śpiewająco dzięki Panu Cezaremu Wałęsie, dziś mija 5 miesiąc i czuję się wspaniale DZIĘKUJĘ Panie Doktorze
Opinia dodana przez: Mirka

lekarz Anna Drelich-Zbroja

Centrum Medyczne Luxmed
ulica Królewska 11
20-109 Lublin

Bardzo miła kobieta i dobry specjalista.

dr n. med. Stefan Maciak

Ku Wiatrakom 5/140
85-856 Bydgoszcz

Dr Stefan Maciak jest doskonałym lekarzem specjalistą-radiologiem. Ukończył dwa fakultety i wiedzę tam zdobytą wykorzystuje w swojej pracy. Wyjątkowo życzliwy dla pacjentów, kontakt: lekarz:-pacjent jest dla Niego ważny i poświęca mu dużo czasu. Znam Go od dość dawna, gdyż był kiedyś moim studentem, z którym mogłem swobodnie rozmawiać na temat, który ja prowadziłem. Mam wielu takich swoich "uczniów" i On należy do grona takich właśnie lekarzy. Z ogromną przyjemnością polecam ...
Opinia dodana przez: Bronisław

lekarz Paweł Rutecki

Sonomed
Katowicka
45-061 Opole

Konkretny, niezwykle kompetentny( dziś rzadkość!!!) , świetny lekarz . Na prawdę Warto !!! Super sprzęt i duża wiedza oraz doświadczenie .
Polecam Panią doktor , byłam z synem dwa razy i nie mogę powiedzieć złego słowa. Miałam obawy po przeczytaniu komentarzy co do zachowania Pani doktor ,jednak w dniu wizyty byłam bardzo zadowolona . Wszystko dokładnie wytłumaczyła , spokojnie badała syna ,mimo ,że bardzo płakał i się ruszał .
Opinia dodana przez: Weronika

dr n. med. Cezary Przeorek

Klinika Chirurgii Onkologicznej i Rekonstrukcyjnej
Wybrzeże Armii Krajowej 15
44-101 Gliwice

Piszę o przypadku nie swoim, a pewnej bliskiej mi osoby. Pan Doktor w niesamowity sposób rozpoznał na obrazie coś wyjątkowo trudnego do rozpoznania, co okazało się znacznikiem pozostawionym po operacji w ciele pacjentki(!). Chirurg określił to krótko: "czapki z głów dla radiologa". Mogę tylko powiedzieć, że z wdzięcznością podpisuje się pod tym i bardzo dziękuję!
Opinia dodana przez: Przemek

dr n. med. Marcin Sawicki

Janickiego 16 lok. 10
Szczecin

Nie sądziłem, że w państwowej służbie zdrowia można spotkać lekarza, który nie traktuje człowieka przedmiotowo, spokojnie wyjaśnia o co chodzi w badaniu i co się dzieje. Dziękuje Panie Doktorze.

dr n. med. Katarzyna Stanisławska

ul. Gen. Tadeusza Kutrzeby 16g/115
61-719 Poznań

Bardzo profesjonalna Pani Doktor. Polecam po badaniu angiografii z podejrzeniem malformacji naczyniowej. Pani Dokror podeszła do mnie z dużą empatią bardzo wnikliwie i skrupulanie zagłębiając się w mój problem, dodatkowo rozszerzając diagnozę o USG. Już po samym wywiadzie (Pani Doktor prowadzi rozmowę jak prawdziwy psycholog) czułem się spokojniejszy. Dziękuję za opiekę i polecam Panią Doktor Katarzynę Stanisławską. Nie dość, że utalentowana to jeszcze piękna i sympatyczna :)
Opinia dodana przez: Jacek

lekarz Jakub Wojtaszko

Luxmed
Zwycięska 6A, GALERIA ZONE
20-555 Lublin

Bardzo dokładne badanie i opis. Pan doktor nie spieszył się, wszystko mi wyjaśnił i zasugerował wizytę u specjalisty. Jestem bardzo zadowolona