Lekarze Radiolog

lekarz Małgorzata Kanas

Akamedik Gdańsk
Marii Skłodowskiej-Curie 5
80-210 Gdańsk

Lekarz Anioł z cudownym podejściem do pacjenta,rzeczowy,na pewno wysokiej klasy specjalista w swojej dziedzinie,tłumaczy cały proces zabiegu.Bardzo polecam i dziękuję Pani Doktor i jej asystentce🙂jestem po zabiegu mammotomi
Opinia dodana przez: Emilia

lekarz Ewa Śmigielska

al. Grunwaldzka 212 (Company House
80-266 Gdańsk

Tacy powinni być wszyscy lekarze - polecam

Mariusz Adamkiewicz

Szpital Powiatowy w Radomsku
Radomsko

Bardzo dobry lekarz. Skromny i sympatyczny. Do tego naprawdę zna się na swojej robocie. I szybko można się do niego dostać. Pracuje rzetelnie.

lekarz Tomasz Dróżdż

ulica Paderewskiego 48/15a
25-502 Kielce

Kompetencja profesjonalizm życzliwość przy tym poczucie spokoju podczas tego zdecydowanie poważnego zabiegu polecam w 100 %
Gorąco polecam Panią doktor diagnoza w 100% Profesjonalizm w diagnozie i kompetentność i dokładna w badaniu bardzo miła i do tego bardzo uprzejma , bardzo z wszystkich wizyt jestem zadowolony bardzo polecam
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Piotr Skrzyński

Pediatra, Radiolog

SOFIMED spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - Specjalistyczne Gabinety Lekarskie Sofimed
ulica Norymberska 10 C/101
30-376 Kraków

Świetnie zdiagnozował dzieci: jedno już po operacji, drugie z pomocą Pana doktora udało się szybko wyleczyć. Dziękuję i POLECAM

lekarz Marek Borawski

Centrum Medyczne Luxmed
ulica Królewska 11
20-109 Lublin

U pana doktora robiłam usg piersi. Rzetelnie i profesjonalne usg jakie miałam kiedykolwiek w życiu. Wszystko jest na bieżąco tłumaczone i pokazywane. Pacjent jest w 100% świadom tego co się dzieje. Z gabinetu wyszłam w pełni zadowolona.

dr n. med. Iwona Kraśny

RTG, Radiolog

Poznań

Bardzo profesjonalna obsługa. Dawno niee miałam do czynienia z tak kompetentnym i subtelnym lekarzem. Odpowiedzi na każde pytanie, wuyjasnianie widoku USG podczas badania a następnie wyczerpujący opis po. Gorąco polecam

lekarz Lech Piechota

Przychodnia Lekarska Medycyny Rodzinnej i Specjalistycznej
ulica Śląska 3
42-445 Szczekociny

Bardzo miły i pomocny lekarz. Właśnie jestem po wizycie. Wszystko dokładnie wytłumaczy a jak trzeba to służy pomocą. POLECAM szczerze

lekarz Maria Dziubińska-Basiak

Zielonogórska 32/43
40-710 Katowice

Właśnie przeczytałam opis badania rezonansem magnetycznym wykonanym w przychodni zabrzańskiej. Nie znam się na tym generalnie, bo nie jestem medykiem. Ale mam już swoje życiowe doświadczenie z lekarzami i konowałami przeróżnej maści... W ostatnim czasie byłam mocno podłamana kontaktami z tymi drugimi. Ich "olewajstwem", przepisywaniem mi wit. D3 na moje, jak się okazało poważne problemy zdrowotne. A opis wyniku na nowo podbudował mnie i dał nadzieję na działanie konstruktywne. Ten ...
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Iwona Kowalska

pl. Pocztowy 16 (Mediko)
65-061 Zielona Góra

To wspaniały lekarz , profesjonalista w każdym calu ,potrafi wzbudzić zaufanie i dodać otuchy . Doktor Judym z dr Jwoną przegrałby w pierwszym secie. Dużo zdrowia Pani Doktor i Zawsze tak wspaniałego uśmiechu , nawet w trudnych chwilach . Jest Pani wspaniła!!!

lekarz Stafiej Przemysław

Zespół Przychodni Specjalistycznych PRIMA
ul. Nowogrodzka 84/86, II piętro (winda)
02-018 Warszawa

Prawdziwe dobro narodowe. Pan doktor na USG potrafi dojrzeć więcej, niż inni na tomografii albo rezonansie. Jego diagnozy powodują czujność u najlepszych lekarzy w kraju.
Opinia dodana przez: urbuu

dr Magdalena Skała

Dom Lekarski
ul. Boh. Warszawy 42
71-342 Szczecin

Coz mozna powiedziec. Nie dosc, ze bardzo kompetentna osoba, to przy tym jeszcze mila i absorbujaca - mam na mysli sympatyczna :) Polecam!!! Tomek

lek. med. Paweł Kwasek

Ultramedica
marsz. Józefa Piłsudskiego 36/1
31-111 Kraków

Dziękuję za pomoc Panie Pawle. cztery wizyty i każda udana. Bałam się ale na szczęście jest wszystko ok. Komunikatywny i uprzejmy doktor.
Opinia dodana przez: Nati

lekarz Beata Frątczak

Uniwersytecki Szpital Kliniczny nr 4
Sporna 35/60
Łódź

Wielki lekarz i wielki człowiek. Polecam.

lekarz Jarosław Ast

Medicus Gabinet Ginekologiczny
os. Bolesława Śmiałego 35
60-682 Poznań

Lekarz godny polecenia. Badania wykonane bardzo profesjonalnie, bez zbędnego pospiechu. Wiedza jaką posiada w swoje dziedzinie jest bardzo imponująca. Kultura osobista na bardzo wysokim poziomie, pełen empatii i zrozumienia dla pacjenta.
Opinia dodana przez: Danuta

dr n. med. Barbara Grosz

Prywatny Specjalistyczny Gabinet USG
86-300 Grudziądz

Bardzo miła i konkretną Pani doktor. Wszystko opisze i wytłumaczy w najmniejszym detalu. Gorąco polecam

dr n. med. Tomasz Gorycki

Akademickie Centrum Medycyny Morskiej i Tropikalnej
Gdynia

Najlepszy lekarz radiolog na którego trawiłam w swoim życiu, najbardziej dokładny i bardzo doświadczony w opisywaniu i wykonywaniu badań radiologicznych, ma bardzo wielką wiedzę, ale przede wszystkim jest to bardzo miły, rozumiejący trud ludzkiego życia człowiek. Dla tego lekarza nie istnieje tzw. "PESEL" lecz człowiek, każdy wyjątkowy, każdy z innym problem do każdego stara się podejść indywidualnie i pomóc rozwiązać jego problem. Jeśli czyta to Pan to jest Pan najlepszym ...
Bardzo proszę mi pomoc.. Szukam kontaktu do dr. Zapaśnika mam tętniaka i bardzo mi zależy na kontakcie z dr., bardzo proszę mi pomoc ... Gdzie przyjmuje jak można się z nim skontaktować... Pozdrawiam serdecznie Ania..
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Konrad Stopa

Gabinety Specjalistyczne Podmiejska 13
ul. Podmiejska 13/28-29
Bydgoszcz

Badanie super dokładne a do tego miła atmosfera i duże zainteresowanie pacjentem. Chodzimy z całą rodziną od lat.Polecam zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci .Terminy tez dobre- pomogą zawsze jak coś się dzieje. Zdecydownie polecam
Opinia dodana przez: Maria Trzmiel