Lekarze Radiolog

Radiolog, RTG

Diagnostyka Laboratorium oddziału Warszawa
11 Listopada 3
05-825 Grodzisk Mazowiecki

Ciężko mi się zgodzić z negatywną opinią. Jesteśmy po USG tarczycy , Pan doktor wnikliwe wykonał badanie 13-latce Bardzo był przejęty wynikiem pokierował nas do dalszej diagnostyki. Objaśnił wynik choć nie była to konsultacja tylko zlecone USG przez lekarza z zewnątrz. Jestem pod ogromnym wrażeniem zaangażowania i troski o pacjenta. Serdecznie wszystkim polecam i bardzo dziękuję za otoczenie nas opieką.
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Jolanta Cisowska

Radiolog, Lekarz medycyny pracy

NZOZ "Przychodnia w Ratuszu"
Gen. J. Hallera 19
84-120 Władysławowo

Wizyta w ramach podbicia książeczki. Pani doktor bardzo zajęta więc i uprzejmością jakąkolwiek nie grzeszyła. Co więcej, to ja byłam winna, że zakłócałam spokój tej Pani. Nie polecam, dawno nie spotkałam się z taką ignorancją i brakiem zrozumienia ze strony lekarza. Nie podważam wiedzy merytorycznej i kompetencji ponieważ nie miałam ochoty z niej skorzystać.

lekarz Piotr Jasak

Radiolog

Kościuszki 46 (wejście od Grunwaldzkiej)
59-220 Legnica

Polecam w 100 %. Moja córka kilka razy miała robione USG u Pana Piotra, super podejście do pacjenta, dokładnie tłumaczy, dokładny.

lekarz Irena Nowak

pl. Pocztowy 16 (Mediko)
65-061 Zielona Góra

Konkretna, mimo to że nie wyraża opinii o zdiagnozowanej nieprawidłowości (nie tłumaczy choroby czy metody leczenia)to wzbudza pewność kompetencji wysokiej jakości.Uprzejma. "Wadą" wizyty jest fakt poproszenia pacjenta o poczekanie na wynik opisowy badania na korytarzu co uniemożliwiło zapytanie o wynik badania celem uzyskania wyjaśnień odnośnie opisu, uzyskania odpowiedzi na ewentualne pytania. Mimo to polecam

lekarz Marek Tyc

Centrum Medyczne Zdrowie Alina Obszańska
Odrodzenia 30B
59-300 Lubin

Niestety, badanie u Doktora Tyca uważam za wielkie nieporozumienie. Byłem zarejestrowany na 11.00 wszedłem dopiero o godz.12.45. Dlaczego podczas rejestracji przyjmuje się, że przyjęcie jednego pacjenta potrwa 10min? Jest to gabinet prywatny, dlatego można oczekiwać, że umówiona godzina będzie godziną przyjęcia. Warunki w poczekalni fatalne- trzy krzesła i nic więcej. Pacjenci którzy niejednokrotnie mają urazy kończyn lub kręgosłupa muszą stać i oczekiwać na swoją kolej. Brak wywieszonego cennika usług czyli ...

lekarz Maciej Piskunowicz

Wojskowy Szpital Specjalistyczny w Gdańsku
ulica Polanki 117
80-305 Gdańsk

Nie mam pojęcia czy Pan doktor jest dobrym czy złym lekarzem nie było mi dane poznać ale wiem że pozbawiony jest empatii. Umówiłem córkę niepełnosprawną na wizyte pół roku temu okazało się że spóźnimy się 5 minut z powodu utrudnień na drodze (wypadek) poinformowaliśmy telefonicznie Panią z rejestracji że nam bardzo zależy i że jedziemy prawie 100km na wizytę. Po przybyciu na miejsce okazuje się że parę osób się też ...
Opinia dodana przez: Grzegorz
słaby fachowiec - jako specjalista powinna wiedzieć, że pacjentom po operacji kręgosłupa należy podać kontrast podczas robienia rezonansu magneycznego mnie zrobiła rezonans bez kontrastu przez co naraziła mnie na cierpienie i kolejny rezonans
Opinia dodana przez: Kamil

dr n. med. Ewa Kurys-Denis

Centrum Medyczne Luxmed
ulica Królewska 11
20-109 Lublin

Doktor bardzo sympatyczna i kompetentna. Dobrze mnie zdiagnozowała i skierowała. Akurat byłem w innym miejscu niż Luxmed.
Opinia dodana przez: Zbyszek

lekarz Ewa Kotecka-Sowińska

Szpital MSW i A
Poznań

Bardzo uprzejma i miła, w czasie pobytu w szpitalu MSW dwukrotnie miałam kontakt z dr Kotecką: rezonans magnetyczny głowy oraz USG jamy brzusznej. Byłam bardzo zestresowana, bałam się RM. Ciepłe, miłe, konkretne podejście plus odpowiednia tabletka i stres ustąpił. Jest lekarzem bardzo dokładnym, delikatnym, spokojnym, umiejącym nawiązać kontakt z pacjentem. Właśnie dlatego z całą odpowiedzialnością polecam innym. Dziękuję pani doktor!!! była pacjentka Ela W.
Opinia dodana przez: Ela W

Zbigniew Jesionowski

Ginekolog, Radiolog

Sanitas
ul.Curie Skłodowskiej 48, Bydgoszcz
Bydgoszcz

Przed wizytą u Pana Jesionowskiego weszłam w google, by poczytać opinie na jego temat. Opinie były podzielone, co spowodowało, że czułam się zniechęcona. Mimo to, udałam się do niego i nie żałuję. Okazał się bardzo miłym, rozgadanym lekarzem. Badania u niego poprowadzone były w sposób delikatny. Stres jaki mi towarzyszył bardzo szybko minął, gdyż pan doktor zagadywał i rozweselał. Bardzo polecam.
Opinia dodana przez: Julia

dr n. med. Andrzej Drabek

Radiolog, USG

ulica Gen Ch. de Gaulle''a 83/6
41-800 Zabrze

Wspaniały człowiek i profesjonalistą. Ktoś mi polecił i od 5 lat korzystam i polecam znajomym, którzy korzystają w razie potrzeby

lekarz Dariusz Różański

Radiolog, USG

Prywatny Gabinet Lekarski
Osiedle Ogrody 29
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

Zgadza się,że pan doktor ma duże problemy z alkoholem i lekami.Moim zdaniem powinien udać się już na wcześniejszą zasłużoną emeryturę,a nie kompromitować się ciągłymi nieobecnościami w pracy spowodowanymi ciągiem picia.Jedno jest pewne...długo do auta nie wsiądzie bo policja mu prawo jazdy zabrała za stłuczkę....To teraz jest powód do picia bo bez prawka jak bez ręki panie były doktorze.
Opinia dodana przez: zdzisław

lekarz Tomasz Muzykiewicz

RTG, Radiolog

Gabinet
84-300 Lębork

Badanie USG wykonane ze szczególną starannością, pełen profesjonalizm. Polecam serdecznie..............
Opinia dodana przez: Bożena

prof. dr hab. n. med. Iwona Sudoł-Szopińska

Narodowy Instytut Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji
ul. Spartańska 1
02-637 Warszawa

Pani Profesor, wspaniały, cudowny, bardzo pomocny człowiek. Posiada wiele empatii. Pani Profesor to również konkretny lekarz, szybko załatwia sprawę jednocześnie dokładnie i wnikliwie. Prowadzi rozmowę i skupia się na badaniu. Same superlatywy. Z wszystko dziękuję Pani Profesor i życzę wszystkiego najlepszego.
Opinia dodana przez: Renata

lekarz Dorota Mańkowska-Ćwik

Luxmed
Zwycięska 6A, GALERIA ZONE
20-555 Lublin

Tak niemiłej osoby jeszcze nie spotkałam. Pierwszy raz byłam na takim badaniu, a pani doktor zamiast powiedzieć o co chodzi to cały czas robiła dziwne miny i buczała coś pod nosem. Chyba trzeba wysłać panią na lekcję kultury osobistej

lekarz Iwona Apanowicz-Kasiura

Kliniki i Laboratoria Medyczne INVICTA
Podwale Grodzkie 2
80-895 Gdańsk

Wizyta kontrolna w WCO. Ja po wycięciu zmiany, zatem rutynowa kontrola. Pani doktor poprosiła mnie o poprzednie badanie, ponieważ mojego nie widziała w systemie. Niestety nikt nie poinformował mnie, że należy brać takie ze sobą. Zakomunikowałam zwyczajnie, że niestety nie posiadam, gdyż nie wiedziałam, że potrzeba. Pani doktor odpowiedziała na to podniesionym głosem "poprosze ostatnie badanie!", na co ja po raz kolejny zwyczajnym tonem odpowiedziałam, że niestety nie mam. Dostałam ...
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Beata Ostrowska

os. Kopernika 5/12
83-200 Starogard Gdański

Pani Doktor jest precyzyjna i bardzo dokładna w badaniu.Spokojnie, bardzo treściwie wyjaśnia wszystkie wątpliwości i rokowania.Jestem bardzo zadowolona i gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Dorota Grochulska

Przychodnia Specjalistyczna "DIAGNOMED"
Joselewicza 1
42-200 Częstochowa

Pani doktor Dorota Grochulska bardzo nie uprzejma. Przez całą wizytę siedziała w telefonie, jedynie go odłożyła na czas badania USG które wykonywała. Zero informacji o wynikach badania, dostaliśmy tylko kartkę z wynikami badań. Zero empatii, zero pomocy, jej pacjent był osobą niepełnosprawną poruszającą się na wózku inwalidzkim to tylko pośpieszała by szybciej się przenieść na łóżko do badania.
Opinia dodana przez: Emilia

lekarz Joanna Młyniec

Radiolog, Pediatra

Zgrupowania Żmija 11/241
01-875 Warszawa

Pani doktor wykonywała usg brzucha u mojego 13 miesięcznego dziecka, któremu z racji wieku trudno wytłumaczyć na czym będzie polegało badanie, więc podejście lekarza ma tu kluczowe znaczenie. Syn podczas badania był przerażony, cały się trząsł,zanosił od płaczu, mimo moich prób odwrócenia jego uwagi i zabawienia. Pani doktor nie zwracała na ten fakt uwagi i nie pozwoliła mi na wzięcie syna na ręce żeby go uspokoić, twierdząc, że nie ma ...
Opinia dodana przez: Emilia

lekarz Alicja Sikorska-Wieczorek

ulica Konarskiego 52c
44-274 Rybnik

Pani Doktor rozpoznała u mojej mamy raka przewodów żółciowych. Diagnoza całkowicie nie trafiona. Ale opis rezonansu był podstawą postawienia takiej diagnozy i skierowania na bardzo inwazyjne badanie w celu pobrania materiału histopatologicznego. Wszystko skończyło się sepsą. Dopiero radiolog z Beskidzkiego Centrum Onkologii postawił prawidłową diagnozę. Nie będę pisać więcej. Każdy może sobie wyobrazić tę sytuację. Zatem nie polecam. Nie polecam. Nie dopuszczalne są takie pomyłki
Opinia dodana przez: Beata