Lekarze Radiolog

lekarz Małgorzata Drozd

MEDIX I
Grabiszyńska 37/39
53-501 Wrocław

pani doktor super wszystko wyjaśniła ,naprawdę bardzo miły lekarz. wszystko pokazała i bardzo jasno wytłumaczyła. Polecam. Jestem bardzo zadowolona z wizyty

dr n. med. Joanna Słonina

Ginemedica
ul. Krawiecka 1
50-148 Wrocław

Super przychodnia i Super Specjalistka!!!Gabinet wyposażony w sprzęt najwyższej klasy. Niesamowicie przyjazna i ciepła atmosfera.Pani Dr ma "”złote ręce” Ela

Maciej Róg-Malinowski

Gabinet lekarski
53-501 Wrocław

Profesjonalnie i w przyjaznej atmosferze wykonane USG przepływowe. Otrzymałam poradę co do dalszej diagnostyki. Polecam Pana doktoraRóg-Malinowskiego . doktor kompetentny i bardzo bardzo dokładny, profesjonalista.
Opinia dodana przez: Joasia

lekarz Krzysztof Koziełek

Radiolog

Szpital w Śremie Sp. z o.o.
ul. Józefa Chełmońskiego 1
63-100 Śrem

Znakomity! Doktor oprócz wykonania samego badania USG były też w stanie ocenić mój stan zdrowia na podstawie wyników i objawów, więc posiada też wiedzę z dziedziny hematologii. Doktor podczas wizyty jak i samego badania nigdzie się nie śpieszył, poświęcił odpowiednią ilość czasu. Sposób w jaki tłumaczył i opisywał badanie i samą chorobę nie pozostawiły żadnych wątpliwości u mnie co do jego wiedzy i kompetencji. Pełen profesjonalizmy. Gdyby każdy ,,lekarz" był ...
Opinia dodana przez: Jakub

lekarz Andrzej Jasinowski

NZOZ Na Wyspie
Żary ul.Pszenna
68-200 Żary

Wspaniały człowiek, kulturalny, uprzejmy, sympatyczny. Podczas badania niezwykle dokładny. Odpowiada na wszystkie nurtujące pytania. Rewelacyjne podejście do pacjenta, cierpliwość i życzliwość bije od Pana Doktora. Z całego serca polecam. !!!!
Opinia dodana przez: Ewelina

lekarz Janusz Gołębiewski

Radiolog, RTG

Narbutta 41/43 (Diagmed) lok. 2
02-536 Warszawa

Wspaniały lekarz, chodzę regularnie od lat. Usg trwa okoły godziny, żaden inny lekarz nie robi tak dokładnego badania. Z całego serca polecam.

lekarz Renata Kulus

Renata Kulus - specjalistyczny gabinet USG
Wiśniowa 48a
65-540 Zielona Góra

Wspaniała lekarka pod każdym względem. Miła, kompetentna, życzliwa, cierpliwa i dokładna. Naprawdę gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Stefan Szymański

RTG, Radiolog

N.Z.O.Z. Victodent
ulica Adama Poniatowskiego 28
43-300 Bielsko-Biała

Cudowny człowiek, wspaniały lekarz z ogromną wiedzą madyczną.Bardzo dokładny i cierpliwy.Osobiście od dziecka chodzę do P.dr , moi dziadkowie chodzili a teraz moje dzieci ... Tylko u Pana dr mozna otrzymać celną diagnozę, inne pkt w B-B wykonujące te same badania to jakaś masakra.Serdecznie polecam
Opinia dodana przez: Ewelina

lekarz Mariusz Uściniak

Gabinet USG
Mostowa25/61
61-854 Poznań

Wspaniały człowiek, właściwa osoba na właściwym miejscu, zainteresowany problemem z jakim przyszłam, empatyczny, uprzejmy, wnikliwy i zainteresowany w zakresie wcześniej wykonywanych badań. Bardzo kulturalny, z szacunkiem wyrażający się o innych lekarzach co w dzisiejszych czasach jest warte zauważenia. Jestem pod ogromnym wrażeniem Pana Doktora. W sytuacji w jakiej się znalazłam nie wyobrażam sobie, że można lepiej przekazać informacje o chorobie. Badanie USG było naprawdę wnikliwe (a mam porównanie i wiele ...
Opinia dodana przez: Anna G.

lekarz Małgorzata Mamczak

Mickiewicza 12
63-600 Kępno

Miła, empatyczna, cierpliwa, nietraktująca pacjenta sztampowo, wnikliwa lekarka. Szukająca przyczyn i rozwiązań. Zaangażowana. Profesjonalna. Bardzo polecam. Beata
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Tadeusz Pianko

Legionów 7a
41-200 Sosnowiec

Przecudny lekarz uspokoil mnie z wielkiego strachu wktory wpedzil mnie lekarz 1 kontaktu duzo zdrowia dla dokotora
Opinia dodana przez: Monika
To lekarz o ogromnej wiedzy i ogromnym autorytecie. Ilekroć pokazywałem wydruk z opisem wykonanym przez Pana Artura innym lekarzom, zawsze słyszałem ten sam tekst "Oo, to najlepszy specjalista". Przy okazji to przemiły człowiek.
Opinia dodana przez: Maciej

dr n. med. Elżbieta Łuczyńska

Radiolog

Oddział NZOZ "SONO-X " Sp z o.o.
Pomorska 10/1
30-039 Kraków

Swietny specialista najlepszy radiolog wd mnie w Polsce ,prowadzi mnie z piersiami od 20 lat ,zyczliwa,kieruje dalej
Opinia dodana przez: Magda

dr n. med. Piotr Zdunek

Broniewskiego 5 (Ultramedic)
43-300 Bielsko-Biała

Z czystym sumieniem polecam Pana Doktora, wspaniały ciepły i spokojny człowiek, Fachowiec jakich mało- przez duże F. Pan Doktor delikatny, daje ogromny komfort podczas badania i podtrzymuje ogólna atmosferę spokoju. Przeżyłam już 1 biopsje (na nfz), lekarz po mnie krzyczał i mną szarpał- wyszłam ze łzami w oczach, Pan doktor Zdunek jest zupełnie inny, ogrom klasy i empatii wobec pacjenta. Polecam
Opinia dodana przez: Martyna

Krzysztof Parobczy

Gabinet USG
ul. Zalesie 23
75-676 Koszalin

Super dokładne szczegółowe badania chyba wszystkiego co jest w brzuchu Ok godziny doktor mnie maglował badanie warte swojej ceny Polecam a na zwykłe USG szkoda czasu i zdrowia
Opinia dodana przez: Dariusz

lekarz Katarzyna Domagała-Pękalska

Pawia 20/16
52-235 Wrocław

Lekarz bardzo profesjonalny, pomocny, no i oczywiście diagnoza konkretna. Bardzo dziękujemy i oczywiście polecamy - rodzice małego Kacperka.
Opinia dodana przez: Asia
Bardzo cierpliwy i dokładny, drążył temat od początku do końca, nigdy nie zostawi pytania pacjenta bez konkretnej odpowiedzi. To budujące że mamy takich lekarzy💙♥️💚 ☢️

lekarz Joanna Machnik-Broncel

Harcerska 146
43-100 Tychy

Piszę opinie jako mama niemowlaka, który był u Pani Doktor kilka razy na badaniu. Pani Doktor jest niesamowitym ekspertem w swojej dziedzinie. Usg Pani Doktor wykonuje tak rzetelnie , a opisy są tak szczegółowe, że lekarze (akurat u nas gastrolodzy) mówią, że jeszcze nigdy nie widzieli tak dokładnego w opisie usg jamy brzusznej. Jeśli ktoś szuka radiologa do oceny przełyku u dziecka z refluksem na Śląsku to polecam za całego ...
Opinia dodana przez: Julia Krzem

lekarz Dariusz Mędrecki

Radiolog

Specjalistyczny Ośrodek Diagnozy i Rehabilitacji Dzieci i Młodzieży z Wadą Słuchu PZG
Francuska 20-24
40-027 Katowice

Trafiłam do Pana doktora ponieważ potrzebowałam konsultacji online badania rezonansu magnetycznego stawu kolanowego. Czytając opinie nie miałam wątpliwości, że to będzie najlepszy wybór. Pan doktor miał dużo cierpliwości do mnie :) ponieważ nie wiedziałam jak mogę wysłać badanie. We wszystkim pomógł i dokładnie wytłumaczył ale co najistotniejsze to ma ogromną wiedzę, którą w przystępny, prosty i nie zawiły sposób potrafi przekazać pacjentowi. Poświęca bardzo dużo czasu dogłębnie analizując badanie i ...
Opinia dodana przez: Anna S.

lekarz Stanisław Drelichowski

Chirurg ogólny, Radiolog

Mińska 6
54-610 Wrocław

Pan dr Stanisław Drelichowski to przede wszystkim wspaniały człowiek i doskonały fachowiec w swojej dziedzinie, który wyleczyl mnie z głębokiej zakrzepicy kończyny górnej, za co jestem bardzo wdzięczny i ciesze sie bardzo, że trafiłem do tego lekarza. Tak więc zdecydowanie polecam tego Pana wszystkim, którzy do niego trafią w przyszłości lub wahają się w wyborze do kogo się zgłosić, gdyż jego wiedza i podejście do tematu są bezcenne.
Opinia dodana przez: paffeu600