dr n. med. Radosław Blok

Ginekolog położnik, Ginekolog

Pan Dokżor to najlepszy lekarz do jakiego trafiłam bywałam u wielu lekarzy ale nigdy nikt tak fachowo i konkretnie nie tłumaczył mi moich problemów zajściem w ciąże. Trafiłam do niego z błędnym rozpoznaniem totalnie załamana przepisał odpowiednie leki dał 3 miesiące na ciąże w miedzy czasie był jeden monitoring cyklu i jak w zegarku się udało obecnie jestem w ciąży prowadzonej przez doktora wizyty co prawda rzeczowe i krótkie ale pełen serwis jak ja to mówię ja jestem zadowolona jak był problemy na początku z krwawieniem przyjął mnie miedzy pacjentkami ...

Trafiłam do niego z błędnym rozpoznaniem totalnie załamana przepisał odpowiednie leki dał 3 miesiące na ciąże w miedzy czasie był jeden monitoring cyklu i jak w zegarku się udało obecnie jestem w ciąży prowadzonej przez doktora wizyty co prawda rzeczowe i krótkie ale pełen serwis jak ja to mówię ja jestem zadowolona jak był problemy na początku z krwawieniem przyjął mnie miedzy pacjentkami bez najmniejszego problemu zrobił usg i uspokoił polecam tego Lekarza bo odzyskałam przez niego wiarę w lekarzy ginekologów

Pan doktor jest uprzejmy i na tym kończą się jego zalety. Ginekologia to fach, który wymaga delikatności i wrażliwości. Tych cech brakuje Panu doktorowi, zostałam w zasadzie skrzywdzona jego automatycznością. Nie tłumaczy, robi wszystko dość automatycznie, co mnie osobiście zniechęciło.

Ja osobiście nie polecam tego lekarza,piszecie tu miły i delikatyny...Teraz każdy jest miły i delikatny w swoim PRYWATNYM gabinecie,to jednak za mało.Byłam kiedyś jego pacjętką,operował mnie ,miałam torbiela na jajniku.Fakt operację wykonał b.dobrze,ale w szpitalu zero zainteresowania.Nie chodzi tu o codzienne odwiedziny,ale chciałam po prostu porozmawiać ,o zabiegu ,który dr wykonał.Tam na szczęście poznałam bardziej kompetentnego lekarza dr Ś....,którego bardzo gorąco pozdrawiam,teraz już tylko do niego chodzę.A Pan dr Blok mam wrażenie,że za dużo obowiązków sobie wziął na głowę i już w tym wszystkim nie może się połapać.

Bardzo kompetentny, rzeczowy i konkretny lekarz. Prowadził 3 moje ciąże (zakończone cc), z czego wykonał 2 ostatnie cięcia. Dla mnie lekarz bez zarzutu. Ufam mu i jak na razie nie zawiodłam się. byćmoże jeśli ktoś oczekuje od lekarza dużo uwagi, długich rozmów, odwiedzin w szpitalu itp. może poczuć się zawiedziony. Pan doktor jest bowiem bardzo rzeczowy, nie przeciąga wizyt, mówi tylko to co jest konieczne i jeśli nie ma poważniejszych problemów nie "skacze" wokół pacjentki. Mnie bardzo to odpowiada. Ale jeśli jest potrzeba to na prawdę potrafi należycie zająć się swoją pacjentką- tak było z moimi ostatnimi porodami. Zawsze też mogłam liczyć na telefoniczna konsultację, gdy miałam jakiś problem. Oczywiście bez przesady... Nie wydzwaniam do doktora z byle pierdołą. IDEALNY lekarz dla osób rzeczowych, konkretnych, ceniących swój czas i nie wymagających nadopiekuńczości;))

Chodzę do dra Bloka od 7 lat, jestem zadowolona i mogę go polecić. Jest kompetentny, uprzejmy (no, raz czy dwa miał trochę gorszy dzień), usunął nadżerkę, rozpoznał zmiany na jajniku, których nie wykryło dwóch innych lekarzy.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Wrocław"?

WELLDENT Centrum Stomatologiczne
Kukuczki 5/9 I piętro
50-570 Wrocław

WELLDENT Centrum Stomatologiczne
Kukuczki 5/9 I piętro
50-570 Wrocław
przychodnia
Wrocław
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej J.G. Tarabuła s.c.
Św. Mikołaja 51/52
50-127 Wrocław