dr n. med. Radosław Blok

Ginekolog położnik, Ginekolog

Jestem pacjentką doktora już dłuższy czas.Wcześniej miałam pewne problemy z którymi byłam u wielu lekarzy i gdy straciłam nadzieję , że to się skończy i będę mogła w końcu zajść w ciążę trafiłam do pana doktora. I wystarczyły 2 wizyty ,moje problemy znikły i już za nie długo byłam w ciąży!! Oczywiście moją ciążę prowadził WZOROWO pan doktor i mimo cc wszystko zakończyło się dobrze.Oprócz tego że jest miły i budzi zaufanie to przede wszystkim jest PROFESJONALISTĄ

Dr Blok rozpoznaje pacjentki tylko w swoim prywatnym gabinecie bo w szpitalu to zero zainteresowania ciążą, pacjentką i dzieckiem. Niekompetentny liczy się tylko kasa.

Niekompetentny liczy się tylko kasa.

Trafiłam do Pana Doktora podczas pierwszej ciąży. Zajmował się mną od początku, aż do zakończenia połogu. Z początku byłam zachwycona lekarzem - miły, delikatny, dyskretny, rzeczowy i kompetentny. W dodatku polecany przez członkinie rodziny. Byłam zadowolona, że wreszcie trafiłam na godnego zaufania ginekologa. I w takim przekonaniu żyłam przez całą ciążę. Postanowiłam urodzić w szpitalu gdzie zatrudniony jest Pan Doktor. Mimo niepochlebnych opinii o samej placówce postanowiłam, że urodzę tam, gdzie jest mój lekarz prowadzący. W końcu to jemu ufam i on zadba o dobro swojej Pacjentki, która regularnie zasila nie małą kwotą jego portfel. Być może to wina hormonów i potrzeby poczucia bezpieczeństw, być może zwykła ludzka naiwność skłoniła mnie do myślenia, iż logiczne i oczywiste jest, że lekarz chociaż odwiedzi swoją pacjentkę po porodzie. O jakże się boleśnie pomyliłam. Poród odbył się z komplikacjami. Akurat Pan Doktor Blok nie pracował tego dnia, ale mimo wszystko zdecydowaliśmy się na telefon do niego w celu konsultacji - w końcu znał moją ciążę "od podszewki", więc kto lepiej mógł doradzić? Doktor stwierdził jedynie, że przecież nie ma go w szpitalu, więc nic nawet nie powie. Ok, może i tak ma być. Zakończyło się cc, a następnego dnia kiedy Doktór pojawił się w pracy, nie zajrzał nawet na pięć sekund zainteresować się jak to wszystko poszło. Nic. Może ja po prostu za dużo wymagałam? Jak się później okazało Pan Doktor podczas prowadzenia mojej ciąży nie zlecił niezbędnych badań oraz nie wykonał w odpowiednim tygodniu ciąży specjalnego usg sprawdzającego czy wszystko się prawidłowo rozwija. Po ochłonięciu i przeanalizowaniu wszystkiego straciłam całkowicie zaufanie do tego lekarza. Nie zrobił wszystkiego co konieczne, ani tego co mógł zrobić dla pacjentki jako człowiek-lekarz. Dlatego drogie Panie jeżeli oczekujecie od ginekologa ludzkich odruchów oraz 100% pewności, że wykona/zleci wszystkie niezbędne badania, zrezygnujcie z wykładania pieniędzy przed tym jedynie sympatycznym lekarzem.

Jestem obecnie w pierwszej ciąży i lekarza prowadzącego wybierałam bardzo wnikliwie - byłam wcześniej już u kilku i bardzo często wychodziłam niezadowolona. Swoje zdrowie traktuję poważnie, dlatego m.in. dzięki wpisom na tym forum trafiłam do dra Bloka. Byłam i nadal jestem bardzo zadowolona. Jak to w pierwszej ciąży - mam wiele pytań i wątpliwości, na które dr od razu wyczerpująco odpowiada. Podczas badania - zarówno na fotelu, jak i USG dokładnie wszystko omawia, pokazuje i jest bardzo dokładny. Przez całą wizytę panuje zawsze miła i przyjazna atmosfera, nie ma też nic przeciwko obecności męża, który jest szczerze zainteresowany wszystkimi sprawami związanymi z pierworodnym :) Ciąża przebiega wzorowo i z cała pewnością ewentualne kolejne ciąże i inne dolegliwości będę powierzać dr Blokowi.

Jestem pacjentką dr Bloka od kilku lat i nie wyobrażam sobie wizyty u innego lekarza ginekologa! Jest zawsze spokojny, nigdy nie przyspiesza rozmowy, ale cierpliwie słucha do końca o nurtującym problemie. Badanie prowadzi niesamowicie delikatnie i nie szkoda mu czasu na zrobienie USG, co sprawia, że mam poczucie bardzo dobrze przeprowadzonego badania, a więc i poczucie bezpieczeństwa. Szczerze polecam!

Jestem zadowolona z tego lekarza. Prowadził moją ciążę prawie od początku, wcześniej miałam niemiłe doświadczenie więc wiem, że dr Blok jest profesjonalistą w swoim fachu. Przeprowadza wszystkie niezbędne badania i w sposób rzetelny a jednocześnie miły informuje o tym co się dzieje. Atmosfera w gabinecie jest bardzo miła i w sposób otwarty można mówić o sowich wątpliwościach wiedząc, że zostanie się wysłuchanym i uzyska się wyczerpującej odpowiedzi.

Prowadziłam całą ciążę u Dr Bloka. Teraz kiedy ochłonęłam mogę wystawić opinię, w której nie będzie agresji. Całą ciążę nie miałam zastrzeżeń. Faktycznie raziła mnie powściągliwość Doktora, ale można się przyzwyczaić. W ostatnim etapie ciąży chodziłam na wizyty co 2 tygodnie, natomiast w 9 miesiącu już co tydzień. Na parę godzin przed odejściem wód Dr Blok badał mnie i wszystko według niego było dobrze. Poród nie przebiegał prawidłowo i niestety zapadła decyzja o cesarskim cięciu. Jak się okazało po otwarciu powłok brzusznych, poród nie przebiegał prawidłowo, ponieważ łożysko było stare,zwapnione i niewydolne. Dodam,że konsultowałam ten fakt już po porodzie z innymi lekarzami i takie rzeczy widać na usg. Gdyby Doktor zauważył tak istotną rzecz, zrobiono by cesarskie cięcie i moja córka nie kisiłaby się przez 11 godzin w zielonych wodach. Nie przeżywałabym największego koszmaru swojego życia. Moja córka nie leżałaby na patologi noworodka podłączona do leków przez ponad 2 tygodnie. Dzięki Bogu jest zdrowa i skończyło się tylko na potężnej traumie i wielkim rozczarowaniu Doktorem. Zachowanie Dr Bloka po porodzie było żenujące i pomimo tego,że wiedział co się stało nie pofatygował się ani razu do pacjentki, która zostawiła u niego grube pieniądze. Chodząc prywatnie do lekarza,który pracuje w wybranym przeze mnie szpitalu oczekiwałam pewnego poczucia bezpieczeństwa w koszmarze polskich porodówek. Niestety Pan Dr Blok przechodził obojętnie na korytarzu widząc zalaną łzami własną pacjentkę. Bardzo nieładnie Panie Doktorze.

Pan doktor jest bardzo uprzejmym, kompetentnym lekarzem. Leczę się u niego od roku i jestem bardzo zadowolona z jego podejścia do pacjentek. I- co chyba też bardzo istotne- na wizytę nie trzeba długo czekać. Zwykle jest tak, że skoro jestem umówiona np.na 15, to o tej godzinie wchodzę do gabinetu. Nie podobało mi się jedynie to, że Pani pielęgniarka ciągle krząta się po gabinecie:/ np.podczas jednej z pierwszych wizyt Pan doktor tłumaczył mi, co dokładnie u mnie rozpoznał, a ta nie dość, że przyszła do gabinetu rozdzierać jakieś papiery, stojąc metr ode mnie, to jeszcze rozmawiała sobie przez telefon. Momentami nie mogłam usłyszeć, co Pan doktor do mnie mówił. Niedługo czeka mnie kolejna wizyta i liczę na to, że takie sytuacje nie będą się już powtarzać. SZCZERZE POLECAM TEGO LEKARZA :)

Dr Blok prowadził moją ciążę i asystował przy porodzie. O ile do prowadzenia ciąży nie mam zastrzeżeń, to poród pod jego okiem mało nie zakończył się tragedią. Dziecko (ze zdrowej, donoszonej i niczym nie zagrożonej ciąży) urodzone w zamartwicy z obrażeniami główki (przedgłowie i duży krwiak podokostnowy). Wszyscy specjaliści, którzy opiekują się obecnie moim dzieciątkiem zgodnie twierdzą, iż za bardzo zwlekano z decyzją o cc

Bardzo sympatyczny i miły człowiek. Jestem z niego bardzo zadowolona, byłam raz i zawsze będę do niego chodzić.