Zdecydowanie polecam . Od początku bardzo dobry kontakt z lekarzem , lekarz który od razu mówi co jest grane , wszystko odbylo sie punktualnie i konkretnie, szuka najlepszego wyjścia z sytuacji, rzeczowy, tlumaczy gdzie lezy problem, a zalecenia jasno przekazuje.

Pan Doktor Radosław Klempous okazał się człowiekiem z duszą i bardzo dobrym podejściem do rodziców i przede wszystkim do dzieci. Pan Radosław jest wspaniałym i dobrym chirurgiem z pasją. jeżeli kiedykolwiek ktokolwiek będzie potrzebował chirurga dla swojej pociechy to gorąco rekomenduję pana Radosława . !!!!

Wizyta przebiegła bardzo profesjonalnie , bardzo dobre podejście do dzieci . Szybka diagnoza ratująca życie. Na pewno polecę Pana Doktora wszystkim znajomym

Pragnę podziękować Panu doktorowi za życzliwość , opanowanie spokój . To bardzo delikatny chirurg. Rzeczowy uśmiechnięty, bardzo pogodny. Dziękuję za miłe przyjęcie -Katarzyna

bardzo dobry i kompetentny lekarz, wszystko dokładnie wyjaśnia i konkretnie odpowiada na pytania. Wizyta przebiegała w bardzo miłej atmosferze

Chętnie polecę tego lekarza. Spokojna, rzeczowa rozmowa, odpowiednie podejście do dziecka. Pan doktor bardzo kompetentny i uprzejmy stara się pomóc i pomaga. Jak najbardziej polecam.

Dziękuje Doktorze za serce włożone w pomoc dziecku, rozum, profesjonizm , za to że pacjent jest dla Pana człowiekiem i że praca nie jest dla Pana złem koniecznym . dziekuję z całego serca i proszę niech sie Pan nie zmienia

znam wielu dobrych specjalistów ale Pan doktor Klempous wkłada w to co robił całe swoje serce, dziękujemy !!

Doskonały lekarz ! Potrafi zdziałać cuda. Doskonałe usługi chirurgiczne. Przyjemnie, profesjonalnie i atrakcyjnie cenowo. Polecam wszystkim !

Ja z kolei byłam u Pana doktora w Medixie z moim synkiem Kubusiem, poniewż od urodzenia były problemy . Pan doktor był bardzo delikatny, od razu nawiązał kontakt z synkiem. Polecam

Wciąż poszukujesz "Chirurg dziecięcy Ziębice"?

DermaMed
Traugutta 144u/1