lekarz Radosław Klempous

Chirurg dziecięcy

Doskonały lekarz ! Potrafi zdziałać cuda. Doskonałe usługi chirurgiczne. Przyjemnie, profesjonalnie i atrakcyjnie cenowo. Polecam wszystkim !

Świetny specjalista, nie boi się trudnych wyzwań . Uratował rękę naszemu dziecku i to co sknocił inny chirurg. Sympatyczny i profesjonalny! Polecam tego lekarza!

Pan Doktor jest rewelacyjny!!! Jeszcze dziecko nie usiądzie, a już jest po wszystkim ;-) Szczerze polecam!!!

BARDZO dobry specjalista i szczerze go wszystkim polecam. Jest młody, ale bardzo dobrze wykwalifikowany, niesamowicie sprawny chirurgicznie i z tego co wiem to ma ogromne doświadczenie. To naprawdę sprawne ręce !!

Pani dr Radosław Klempous jest super lekarzem chirurgiem .Bardzo dobrze wykonuje swoją pracę. Zabiegi oraz badania są zawsze na najwyższym poziomie. Polecam każdemu jego pomoc.

Moim skromnym zdaniem... Specjalista - staranny i esteta. jestem bardzo zadowolona z usługi. POLECAM!

Chirurg Pan Radosław bardzo przyjemny w obyciu, życzliwy, pogodny, skromny. Pozdrawiam i polecam - Julianna

Lekarz z POWOŁANIA dla którego nie są istotne pieniądze pacjenta a jego ZDROWIE!!!! Panie Doktorze, jeszcze raz dziękuje!!!

Serdecznie dziekuje Panu Doktorowi za opieke nad dzieckiem i szczerze polecam p. Klempousa wszystkim, ktorym zalezy na wspolpracy z lekarzem, ktoremu mozna zaufac.