lekarz Radosław Klempous

Chirurg dziecięcy

Bardzo profesjonalne podejscie do pacjneta, dokladne badanie ! Najlepszy chirurg dziecięcy we Wrocławiu ! Goraco polecam!

Bardzo dobry specjalista, leczyłam u niego syna. Rzeczowy, ale bardzo miły lekarz. Profesjonalista w każdym calu polecam wszystkim!

Ja z kolei byłam u Pana doktora w Medixie z moim synkiem Kubusiem, poniewż od urodzenia były problemy . Pan doktor był bardzo delikatny, od razu nawiązał kontakt z synkiem. Polecam

Polecam. Zdecydowanie. Dobry fachowiec. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze trafiliśmy na takiego lekarza. Ma odpowiednie podejście do dzieci i czas na rozmowę z rodzicami.

Dziękuje Doktorze za serce włożone w pomoc dziecku, rozum, profesjonizm , za to że pacjent jest dla Pana człowiekiem i że praca nie jest dla Pana złem koniecznym . dziekuję z całego serca i proszę niech sie Pan nie zmienia

Potwierdzam wysokie kompetencje doktora Klempousa... Ze wszystkich poznanych lekarzy jego oceniam najwyżej. Ma cudowne podejście do dziecka.

Bardzo dobry specjalista. Pan dr nie jest naszym pierwszym chirurgiem ale na pewno najlepszym !! Jesteśmy zadowoleni.

Bardzo sympatyczne podejście do dzieci i fachowa pomoc. Dzięki dr Klempousowi nasze dziecko nie ma już problemów ze zdrowiem. Polecamy pana doktor także innym.

Wizyta w milej atmosferze, zabieg wykonany szybko, sprawnie i z dobrym skutkiem. Polecam szczególnie pana dr R. Klempousa

POLECAM JAK NAJBARDZIEJ, BYŁEM Z DZIECKIEM U DOKTORA KLEMPOUSA. PO ZABIEGU WYKONANYM PRZEZ PANA DOKTORA - ŻADNYCH ZASTRZEZEN,SPECJALISTA 100%. UFAM MU . POLECAM JESZCZE RAZ.