lekarz Radosław Klempous

Chirurg dziecięcy

Nigdy wcześniej nie spotkałam się z tak dobrym fachowcem. profesjonalna obsługa, zawsze szybka reakcja w chwili zagrożenia,możliwość stałego kontaktu, pan Klempous wzbudza ogromne zaufanie. pozdrawiam

Pan dr R. KLEMPOUS jest lekarzem niezwykłym, jakby niedzisiejszym. Oddany chorym dzieciakom ponad wszystko. Liczy się dla niego tylko pacjent. Jestem pełen uznania !!!!!!!!!!!!!!

Witam polecam gabinet pana doktora, jest niezwykły w swojej dziedzinie, bardzo dobre i trafne diagnozy.Polecam

Z czystym sumieniem mogę polecić doktora RADOSŁAWA KLEMPOUSA !!!Miły fachowy oraz sympatyczny !!!!Cieszę się, że trafiliśmy na tak wspaniałego lekarza, który spełnił nasze oczekiwania ...!!!!

ŚWIETNY I RZECZOWY........... KOMPETENTNY I SZYBKO REAGUJĄCY NA NIEPRAWIDŁOWOŚCI. POLECAM Z CZYSTYM SUMIENIE DOKTORA KLEMPOUSA...... !!!

BARDZO DOBRY SPECJALISTA, POSWIĘCA DUŻO CZASU ŻEBY OMÓWIĆ PROBLEM, DOŚWIADCZONY LEKARZ I MIŁA OSOBA, JESTEŚMY BARDZO ZADOWOLENI Z JEGO PORAD. :)

Bardzo dobry chirurg- rzeczowy, konkretny i profesjonalny. Bardzo dobra współpraca lekarz-rodzic. Fachowo udziela odpowiedzi na zadawane pytania. Delikatny. Polecam

Pana doktora Radosława z Medixu znam od dawna i zawsze czułam jego serdeczne nastawienie i ogromną życzliwość. A jaką ma pamięć ....aż chce się wracać na kontrolne wizyty:) Oby więcej takich lekarzy:) Dziękuję i Polecam zdecydowanie!!

Jestem bardzo zadowolona że trafiłam na doktora Radosław Klempousa. Zawsze mogę liczyć na poradę. Jest młody , bardzo kompetentny i bardzo miły. Polecam wszystkim. Warto.

Wspaniały lekarz, zakwalifikował naszego synka do zabiegu stulejki, wszystko przebiegło wzorowo, syn czuje się już świetnie, serdecznie polecam doktora Klempousa.