lekarz Radosław Klempous

Chirurg dziecięcy

Zdecydowanie polecam . Od początku bardzo dobry kontakt z lekarzem , lekarz który od razu mówi co jest grane , wszystko odbylo sie punktualnie i konkretnie, szuka najlepszego wyjścia z sytuacji, rzeczowy, tlumaczy gdzie lezy problem, a zalecenia jasno przekazuje.

Szybko, konkretnie i na temat. Lekarz odpowiedział na pytania. Poinformował o wszystkim, wszystko pokolei wyjaśniał. Jeśli szukacie lekarza który podejdzie do problemu profesjonalnie to dobry adres. Konkretny fachowy. . . Polecam !!!!!

Pan Doktor Radosław Klempous okazał się człowiekiem z duszą i bardzo dobrym podejściem do rodziców i przede wszystkim do dzieci. Pan Radosław jest wspaniałym i dobrym chirurgiem z pasją. jeżeli kiedykolwiek ktokolwiek będzie potrzebował chirurga dla swojej pociechy to gorąco rekomenduję pana Radosława . !!!!

Pragnę podziękować Panu doktorowi za życzliwość , opanowanie spokój . To bardzo delikatny chirurg. Rzeczowy uśmiechnięty, bardzo pogodny. Dziękuję za miłe przyjęcie -Katarzyna

Wizyta przebiegła bardzo profesjonalnie , bardzo dobre podejście do dzieci . Szybka diagnoza ratująca życie. Na pewno polecę Pana Doktora wszystkim znajomym

bardzo dobry i kompetentny lekarz, wszystko dokładnie wyjaśnia i konkretnie odpowiada na pytania. Wizyta przebiegała w bardzo miłej atmosferze

Chętnie polecę tego lekarza. Spokojna, rzeczowa rozmowa, odpowiednie podejście do dziecka. Pan doktor bardzo kompetentny i uprzejmy stara się pomóc i pomaga. Jak najbardziej polecam.

Dziękuje Doktorze za serce włożone w pomoc dziecku, rozum, profesjonizm , za to że pacjent jest dla Pana człowiekiem i że praca nie jest dla Pana złem koniecznym . dziekuję z całego serca i proszę niech sie Pan nie zmienia

znam wielu dobrych specjalistów ale Pan doktor Klempous wkłada w to co robił całe swoje serce, dziękujemy !!

Doskonały lekarz ! Potrafi zdziałać cuda. Doskonałe usługi chirurgiczne. Przyjemnie, profesjonalnie i atrakcyjnie cenowo. Polecam wszystkim !