Radosław Słopień

Ginekolog, Endokrynolog

Niestety nie mogę polecić tego lekarza z powodu jego "bisnesowego" podejścia do pacjentki.

Rewelacyjny lekarz, świetny człowiek. Dzięki niemu noszą pod sercem swoją iskierkę :):):) Szczerze polecam !!!

Super lekarz. Dzieki dr mam zdrowego synka i jestem znowu w ciąży, chociaż lekarze u których leczylam się wcześniej nie dawali mi dużych szans. Kompetentny, rzeczowy, miły. polecam

super specjalista gdyby nie on to nie wiem czy urodziła bym zdrowe dziecko ( w ciązy wykryta toksoplazmoza)a teraz mam sliczna i zdrową córeczke

Mam do dr Słopienia ogromne zaufanie. Nie wyobrażam sobie, aby leczyc się u kogoś innego.

mam zaufanie do dr.Słopienia ponieważ nie daje leków na "oko", po wielu latach leczenia u kilku lekarzy, wreszcie jestem zadowolona z opieki ginekologa endokrynolega.

Bardzo polecam tego lekarza. Super specjalista. Nie wyobrażam sobie, że rodzę moje dziecko z kimś innym. Niestety czasami jest trochę zmęczony z powodu zbyt dużej ilości pacjentek.