mgr Rafał Duda
FIZJOTERAPEUTA, DIAGNOSTYK, REHABILITANT, TERAPEUTA FDM, TERAPEUTA MANUALNY,

Nazywam się Rafał Duda - jestem fizjoterapeutą, terapeutą ...

mgr Rafał Duda
FIZJOTERAPEUTA, DIAGNOSTYK, REHABILITANT, TERAPEUTA FDM, TERAPEUTA MANUALNY,

Nazywam się Rafał Duda - jestem fizjoterapeutą, terapeutą manualnym oraz terapętą metody FDM. Ukończyłem Akademie Wychowania Fizycznego im. J. Piłsudskiego w Warszawie, gdzie uzyskałam tytuł magistra fizjoterapii. Moją pasją i pracą jest pomaganie ludziom poprzez rozwiązywanie ich problemów związanych z narządem ruchu. Jeżeli ból i dyskomfort nie pozwala Państwu w pełni cieszyć się życiem to zapraszam. Razem dzięki ciężkiej pracy na pewno osiągniemy sukces.

Obecnie pracuje w dwóch klinikach na warszawskim Żoliborzu ,,Klinika Sprawności" i Bielanach ,,OSiR Żoliborz", świadczę również usługi w domu pacjenta.

Specjalizacje, Kursy i Szkolenia:
Terapia FDM - Fascial Distortion Model (certyfikowany terapeuta wg standardów EFDMA)
Mulligan Concept – Funkcjonalna Terapia Manualna - Moduł B
Mulligan Concept – Funkcjonalna Terapia Manualna - Moduł A
PNF - Kurs Podstawowy
Czytanie i analiza zdjęć RTG, TK, MRI
Kinesiologytaping
Kurs masażu klasycznego z elementami masażu sportowego i kosmetycznego twarzy
Warsztaty: ,,Trening funkcjonalny w sporcie i rehabilitacji"

Specjalizacje
Ortopedia i traumatologia narządu ruchu
Rehabilitacja medyczna
Medycyna sportowa

Serdecznie Zapraszam
Rafał Duda, tel: , gmail: rafalduda89@gmail.com mniej

Mam siedzący tryb pracy, a do tego chory kręgosłup. Dzięki wizytom, zawsze udało się zlikwidować lub zmniejszyć ból. Bardzo cenię zaangażowanie Pana Rafała. Zdecydowanie polecam.

Zdecydowanie polecam.

Polecam fizjoterapeutę Rafała Dudę. Prowadzi moją rehabilitację po zerwanym mięśniu dwugłowym uda, jego fachowość i zaangażowanie w doprowadzenia mnie do pełnej sprawności ruchowej jest godna uznania.

Pan Rafał pomagał mi już dwa razy. Za każdym razem dużo uwagi poświecił by zdiagnozować schorzenie i robił to bezbłędnie. Później dobierał właściwą terapię i po kilku wizytach dolegliwości ustępowały. Profesjonalny, kontaktowy i życzliwy. Serdecznie polecam.

Super specjalista oraz przesympatyczny człowiek. Bardzo dobrze zdiagnozował mój problem, wytłumaczył jego podłoże oraz odpowiednio się nim zajął. Dodatkowo na koniec zalecił zestaw ćwiczeń do wykonywania w domu bez potrzeby zakupu profesjonalnych sprzętów. Dzięki Panu Rafałowi mój problem z barkiem już dawno minął. Na pewno gdy będę miał znów problem powrócę do gabinetu Pana Rafała.

Ciesze się, że znalazłem Pana Rafała. Od kiedy ponownie zamieszkałem w Warszawie szukałem (i testowałem) kilku terapeutów jednak tak brak kompetencji jak i zaangażowania sprawiły, że po prostu nie wracałam ponownie. Mam doświadczenie z terapią manualną z zagranicy, gdzie długo mieszkałem i korzystałem z usług terapeutów, wiec jestem "wybredny". Pan Rafał wykonuje swój zawód konkretnie, uczciwie i z dużym zaangażowaniem. Summa summarum: ze spokojnym sercem p o l e c a m.

Świetny fizjoterapeuta! Moja noga - kolano po rekonstrukcji wiązadła przedniego ma się świetnie. Nie mam żadnych problemów. Moją opinie wystawiam dopiero po 2 tyg od zakończenia rehabilitacji, dzięki temu obraz pracy z P. Rafałem jest prawdziwy. Serdecznie polecam: fachowo, sympatycznie. P. Rafał oprócz tego, że rehabilitował mnie to jeszcze przekazywał mnóstwo informacji przydatnych podczas ćwiczeń w domu. Najlepszy! Jadwiga

Bardzo dobry specjalista, który podchodzi do problemu pacjenta z wielkim zaangażowaniem, a wizyta przebiega w miłej atmosferze. Rafał posiada ogromną wiedzę fachową, umiejętności i doświadczenie. Pomógł mi z silnym bólem lewego kolana oraz kilkuletnimi problemami kręgosłupa w odcinku lędźwiowym. Dzięki wnikliwej diagnozie oraz dobrze dobranymi ćwiczeniami już po kilku wizytach czuje się i funkcjonuje zdecydowanie lepiej. Polecam!! ;)

Po rekonstrukcji więzadła i leczeniu łąkotki korzystałem z rehabilitacji, po której noga była podwinięta. Po 2 miesiącach od zabiegu korzystałam z dwóch kul łokciowych, żeby jakoś się poruszać. Miałam już termin kolejnego zabiegu (podobno tylko drobne czyszczenie). Po dwóch wizytach u Rafała kule zostały odstawione i zaczęłam chodzić na własnych nogach. Pomógł nie tylko w dolegliwościach fizycznych, ale postawił mnie na nogi psychicznie. Wielkie dzięki za pomoc panie Rafale.

Trafiłem do Pana Rafała z potwornym bólem odcinka lędźwiowego kręgosłupa, ból na tyle mnie ograniczał, że miałam trudności z poruszaniem się oraz z normalnym siedzeniem. Jeden z lekarzy proponował mi zabieg chirurgiczny ale szczęście kolega polecił mi Pana Rafała na i po niespełna 1,5 miesiącu leczenia mogę w końcu normalnie funkcjonować, a ból ustąpił całkowicie. Z pewnością jest to odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Bardzo cenię wiedzę, umiejętności i zaangażowanie tego fizjoterapeuty w to co robi (zawsze dzwoni i pyta jak się pacjent czuje). Jeśli ktoś poszukuje fachowca w tej dziedzinie to szczerze polecam!

Polecam tego specjalistę. Z powodu tzw "łokcia tenisisty" pilnie potrzebowałem pomocy fizjoterapeuty, zwłaszcza że moja praca zależy w dużej mierze właśnie od sprawności manualnej. Bardzo dobre, pełne empatii i zrozumienia podejście do pacjenta oraz przede wszystkim- rzetelna pomoc poskutkowały- dziś już zapomniałem o bólu i osobiście mogę polecić usługi Pana Rafała. Oby w personelu medycznym było więcej takich osób.