Dodaj opinię Pokaż terminy

mgr Rafał Duda
FIZJOTERAPEUTA, DIAGNOSTYK, REHABILITANT, TERAPEUTA FDM, TERAPEUTA MANUALNY,

Nazywam się Rafał Duda - jestem fizjoterapeutą, terapeutą ...

mgr Rafał Duda
FIZJOTERAPEUTA, DIAGNOSTYK, REHABILITANT, TERAPEUTA FDM, TERAPEUTA MANUALNY,

Nazywam się Rafał Duda - jestem fizjoterapeutą, terapeutą manualnym oraz terapętą metody FDM. Ukończyłem Akademie Wychowania Fizycznego im. J. Piłsudskiego w Warszawie, gdzie uzyskałam tytuł magistra fizjoterapii. Moją pasją i pracą jest pomaganie ludziom poprzez rozwiązywanie ich problemów związanych z narządem ruchu. Jeżeli ból i dyskomfort nie pozwala Państwu w pełni cieszyć się życiem to zapr...

Trafiłem do Pana Rafała z potwornym bólem odcinka lędźwiowego kręgosłupa, ból na tyle mnie ograniczał, że miałam trudności z poruszaniem się oraz z normalnym siedzeniem. Jeden z lekarzy proponował mi zabieg chirurgiczny ale szczęście kolega polecił mi Pana Rafała na i po niespełna 1,5 miesiącu leczenia mogę w końcu normalnie funkcjonować, a ból ustąpił całkowicie. Z pewnością jest to odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Bardzo cenię wiedzę, umiejętności i zaangażowanie tego fizjoterapeuty w to co robi (zawsze dzwoni i pyta jak się pacjent czuje). Jeśli ktoś poszukuje fachowca w tej dziedzinie to szczerze polecam!

Lekarze zdiagnozowali u mnie "zespół bolesnego barku" oraz przepisali całą masę zabiegów typu lasery, ultradźwięki, prądy. 2 miesiące leczenia i brak efektu. Do wizyty u pana Rafała namówiła mnie koleżanka- jestem jej bardzo za to wdzięczna! Pan Rafał Duda wyleczył mnie z dolegliwości barku w 1,5 tygodnia. Widać, że jest specjalistą a rehabilitacja go szczerze interesuje- podobnie jak los jego pacjentów. Jest to człowiek bardzo życzliwy a przede wszystkim wyjątkowo skuteczny Polecam wszystkim, którzy cierpią z powodu bólu.

Lekarze zdiagnozowali u mnie "zespół bolesnego barku" i zaordynowali całą masę zabiegów typu lasery, ultradźwięki, prądy. 2 miesiące leczenia i brak efektu. Do wizyty u p. Rafała namówiła mnie koleżanka- jestem jej bardzo za to wdzięczny! Pan Rafał wyleczył mnie z dolegliwości barku w 1,5 tygodnia. Widać, że jest specjalistą a rehabilitacja go szczerze interesuje- podobnie jak los jego pacjentów. Jest to człowiek bardzo życzliwy a przede wszystkim wyjątkowo skuteczny Polecam wszystkim, którzy cierpią z powodu bólu.

Ciesze się, że znalazłem Pana Rafała. Od kiedy ponownie zamieszkałem w Warszawie szukałem (i testowałem) kilku terapeutów jednak tak brak kompetencji jak i zaangażowania sprawiły, że po prostu nie wracałam ponownie. Mam doświadczenie z terapią manualną z zagranicy, gdzie długo mieszkałem i korzystałem z usług terapeutów, wiec jestem "wybredny". Pan Rafał wykonuje swój zawód konkretnie, uczciwie i z dużym zaangażowaniem. Summa summarum: ze spokojnym sercem p o l e c a m.

Po rekonstrukcji więzadła i leczeniu łąkotki korzystałem z rehabilitacji, po której noga była podwinięta. Po 2 miesiącach od zabiegu korzystałam z dwóch kul łokciowych, żeby jakoś się poruszać. Miałam już termin kolejnego zabiegu (podobno tylko drobne czyszczenie). Po dwóch wizytach u Rafała kule zostały odstawione i zaczęłam chodzić na własnych nogach. Pomógł nie tylko w dolegliwościach fizycznych, ale postawił mnie na nogi psychicznie. Wielkie dzięki za pomoc panie Rafale.

Polecam tego specjalistę. Z powodu tzw "łokcia tenisisty" pilnie potrzebowałem pomocy fizjoterapeuty, zwłaszcza że moja praca zależy w dużej mierze właśnie od sprawności manualnej. Bardzo dobre, pełne empatii i zrozumienia podejście do pacjenta oraz przede wszystkim- rzetelna pomoc poskutkowały- dziś już zapomniałem o bólu i osobiście mogę polecić usługi Pana Rafała. Oby w personelu medycznym było więcej takich osób.

Świetny fizjoterapeuta! Moja noga - kolano po rekonstrukcji wiązadła przedniego ma się świetnie. Nie mam żadnych problemów. Moją opinie wystawiam dopiero po 2 tyg od zakończenia rehabilitacji, dzięki temu obraz pracy z P. Rafałem jest prawdziwy. Serdecznie polecam: fachowo, sympatycznie. P. Rafał oprócz tego, że rehabilitował mnie to jeszcze przekazywał mnóstwo informacji przydatnych podczas ćwiczeń w domu. Najlepszy! Jadwiga

Bardzo dobry specjalista, który podchodzi do problemu pacjenta z wielkim zaangażowaniem, a wizyta przebiega w miłej atmosferze. Rafał posiada ogromną wiedzę fachową, umiejętności i doświadczenie. Pomógł mi z silnym bólem lewego kolana oraz kilkuletnimi problemami kręgosłupa w odcinku lędźwiowym. Dzięki wnikliwej diagnozie oraz dobrze dobranymi ćwiczeniami już po kilku wizytach czuje się i funkcjonuje zdecydowanie lepiej. Polecam!! ;)

Pan Rafał jest nie tylko świetnym fachowcem, znającym się na rzeczy, bardzo solidnym i skutecznym, ale także, co nie zdarza się często, człowiekiem ze wspaniałym, pełnym zrozumienia podejściem do pacjenta. To taki terapeuta, jakiego chciałoby się mieć :-)

Jestem pod opieką Pana Rafała od dłuższego czasu. Znakomity fachowiec, bardzo dobrze wykształcony, prawdziwy pasjonat swojego zawodu. Dzięki swoim umiejętnościom uchronił mnie przed operacją kolana, pomógł mi także z uciążliwymi bólami kręgosłupa. Zaproponowane, proste ćwiczenia dają mi komfort poruszania w ciągu całego dnia. Pan Rafał doskonale diagnozuje schorzenia, które są potem potwierdzane specjalistycznymi badaniami. Polecam wszystkim.

Wciąż poszukujesz "Terapeuta Warszawa"?

Specjalistyczny Gabinet Lekarski, Warszawa, ul. Targowa 71a/1 tel 22 618 95 93
Kazury 2a lok. 31

mgr
Anna Wysocka

Rehabilitant dziecięcy
Centrum Rehabilitacji i Terapii Dziecięcej Anna Wysocka
Warszawa ul. Laurowa 39

PRZYCHODNIA LEKARZY SPECJALISTÓW "Bariamed"
Aleje Jerozolimskie 11/19 lok. 32 parter, 00-508

Przychodnia Rejonowa