mgr Rafał Duda
FIZJOTERAPEUTA, DIAGNOSTYK, REHABILITANT, TERAPEUTA FDM, TERAPEUTA MANUALNY,

Nazywam się Rafał Duda - jestem fizjoterapeutą, terapeutą ...

mgr Rafał Duda
FIZJOTERAPEUTA, DIAGNOSTYK, REHABILITANT, TERAPEUTA FDM, TERAPEUTA MANUALNY,

Nazywam się Rafał Duda - jestem fizjoterapeutą, terapeutą manualnym oraz terapętą metody FDM. Ukończyłem Akademie Wychowania Fizycznego im. J. Piłsudskiego w Warszawie, gdzie uzyskałam tytuł magistra fizjoterapii. Moją pasją i pracą jest pomaganie ludziom poprzez rozwiązywanie ich problemów związanych z narządem ruchu. Jeżeli ból i dyskomfort nie pozwala Państwu w pełni cieszyć się życiem to zapraszam. Razem dzięki ciężkiej pracy na pewno osiągniemy sukces.

Obecnie pracuje w dwóch klinikach na warszawskim Żoliborzu ,,Klinika Sprawności" i Bielanach ,,OSiR Żoliborz", świadczę również usługi w domu pacjenta.

Specjalizacje, Kursy i Szkolenia:
Terapia FDM - Fascial Distortion Model (certyfikowany terapeuta wg standardów EFDMA)
Mulligan Concept – Funkcjonalna Terapia Manualna - Moduł B
Mulligan Concept – Funkcjonalna Terapia Manualna - Moduł A
PNF - Kurs Podstawowy
Czytanie i analiza zdjęć RTG, TK, MRI
Kinesiologytaping
Kurs masażu klasycznego z elementami masażu sportowego i kosmetycznego twarzy
Warsztaty: ,,Trening funkcjonalny w sporcie i rehabilitacji"

Specjalizacje
Ortopedia i traumatologia narządu ruchu
Rehabilitacja medyczna
Medycyna sportowa

Serdecznie Zapraszam
Rafał Duda, tel: , gmail: rafalduda89@gmail.com mniej

Pan Rafał to bardzo kompetentny i rzetelny rehabilitant, w dodatku miły i kontaktowy człowiek. Poważnie podchodzi do pacjenta, dosłownie postawił mnie na nogi! Byłam po skomplikowanym urazie stawu skokowego, po leczeniu operacyjnym, a dzięki intensywnym ćwiczeniom i zabiegom udało mi się odrzucić kule w ekspresowym tempie tuż przed wyjazdem za granicę.

Jestem pod opieką Pana Rafała od dłuższego czasu. Znakomity fachowiec, bardzo dobrze wykształcony, prawdziwy pasjonat swojego zawodu. Dzięki swoim umiejętnościom uchronił mnie przed operacją kolana, pomógł mi także z uciążliwymi bólami kręgosłupa. Zaproponowane, proste ćwiczenia dają mi komfort poruszania w ciągu całego dnia. Pan Rafał doskonale diagnozuje schorzenia, które są potem potwierdzane specjalistycznymi badaniami. Polecam wszystkim.

Lekarze zdiagnozowali u mnie "zespół bolesnego barku" oraz przepisali całą masę zabiegów typu lasery, ultradźwięki, prądy. 2 miesiące leczenia i brak efektu. Do wizyty u pana Rafała namówiła mnie koleżanka- jestem jej bardzo za to wdzięczna! Pan Rafał Duda wyleczył mnie z dolegliwości barku w 1,5 tygodnia. Widać, że jest specjalistą a rehabilitacja go szczerze interesuje- podobnie jak los jego pacjentów. Jest to człowiek bardzo życzliwy a przede wszystkim wyjątkowo skuteczny Polecam wszystkim, którzy cierpią z powodu bólu.

Jestem bardzo zadowolony z profesjonalnej opieki i terapi Pana Rafala. Mialem wielki problem z barkiem. Juz po pierwszej wizycie poczulem ulge w bólu oraz zdecydowanie lepsza ruchomość. Regularne wizyty daja wysmienite efekty. Na spotkaniu panuje miła atmosfera. Zdecydowanie i szczerze polecam.

Do pana Rafala przyszedlem z wielkim bolem w ledzwiach i miednicy. Bylem juz u wielu terapetow jednak nie wiele mi pomogli. Naszczescie kolega polecil mi Pana Rafala i po kliku wizytach bol zupelnie minal i czuje sie swietnie. Dziekuje bardzo.

Lekarze zdiagnozowali u mnie "zespół bolesnego barku" i zaordynowali całą masę zabiegów typu lasery, ultradźwięki, prądy. 2 miesiące leczenia i brak efektu. Do wizyty u p. Rafała namówiła mnie koleżanka- jestem jej bardzo za to wdzięczny! Pan Rafał wyleczył mnie z dolegliwości barku w 1,5 tygodnia. Widać, że jest specjalistą a rehabilitacja go szczerze interesuje- podobnie jak los jego pacjentów. Jest to człowiek bardzo życzliwy a przede wszystkim wyjątkowo skuteczny Polecam wszystkim, którzy cierpią z powodu bólu.