lek. med. Rafał Koniecznylek. med. Rafał Konieczny - zdjęcie profilowe

lek. med. Rafał Konieczny

Traumatolog, Ortopeda

Dodaj opinię Umów wizytę

Absolwent Akademii Medycznej w Warszawie. Od 1999 r asystent na Oddziale Neuroortopedii Centrum Rehabilitacji STOCER w Konstancinie-Jeziornej.

Członek Polskiego ...

Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Kręgosłupa. Ze względu na charakter oddziału macierzystego, w którym pracuje od wielu lat oraz dziesięciolecia przewodzenia polskiej szkole rehabilitacji dr R.Konieczny ma duże doświadczenie zarówno w leczeniu zachowawczym schorzeń całego kręgosłupa jak i w leczeniu operacyjnym z zastosowaniem nowoczesnych te...

Wybitny specjalista, wspaniały lekarz, praca jest jego pasją, nie tylko chce pomóc ale naprawdę pomaga. Chodziłam do różnych specjalistów, leczono mnie 3 lata i dalej cierpiałam. Dopiero Pan pomógł. Panie doktorze dziękuje Panu za wspaniale przeprowadzoną operację odcinka szyjnego kręgosłupa, koronkowa robota, dziękuję Panu za dalsze życie bez bólu. Gdybym miała jeszcze jedną operacje to tylko oddałabym się w Pana ręce. Podziękowania również należą się Pana rodzicom, że wychowali i wyuczyli tak wspaniałego człowieka i lekarza.

Doktora Koniecznego poleciło mi kilka osob. To bardzo dobry lekarz, profesjonalista w każdym calu, do tego miły człowiek który potrafi rozmawiac z pacjentem.

Wspaniały bezinteresowny ,profesjonalny lekarz który naprawdę pomaga swoim pacjentom . Dziękuję za życie bez bólu

Wspaniały, serdeczny człowiek, profesjonalny lekarz i specjalista. Jestem Mu bardzo wdzięczna za uratowanie życia mojemu mężowi, za opiekę i wsparcie. Dziękuję Opatrzności, że to Pan Rafał był tej tragicznej nocy na dyżurze...

Jestem po wypadku komunikacyjnym zakończonym zmiażdżeniem kręgosłupa i paraliżem. W Warszawie nie chciano mnie operować a dzięki dr. Koniecznemu chodzę i czuję się dobrze. To na prawdę super specjalista. Polecam!!!

Trafiłam do STOCERA z bardzo poważną chorobą. Chorobą, która w Polsce jest niezwykle rzadka. W Warszawie lekarze wątpili, że przeżyję, możliwości powrotu do chodzenia w ogóle nie rozpatrywali. Byłam dwukrotnie operowana przez lekarzy z Oddziału V w STOCERZE. Moim lekarzem prowadzącym był Rafał Konieczny. Lekarz, który chyba nigdy nie zapomina, że przede wszystkim jest tak samo, jak jego pacjenci, CZŁOWIEKIEM. Cenię doktora za niezwykły profesjonalizm, za bardzo optymistczne podejście do problemu, który mnie dotknął i wreszcie za to, że postawił mnie na nogi... Inni nie wierzyli, że jest to możliwe.

Bardzo rzeczowy, kompetentny i bezgranicznie oddany lekarz. Człowiek dusza. Jego idolem jest pacjent.

Bardzo rzeczowy, kompetentny i bezgranicznie oddany lekarz. Człowiek dusza.
Jego idolem jest pacjent.

nigdy nie zapomnę ile zrobił dla mojego męża. Przywrócił mi wiarę w drugiego człowieka i w to że są jeszcze ludzie bezinteresowni.

Trzy tygodnie po operacji odcinka szyjnego w szpitalu STOCER, mogę powiedzieć, że jestem zadowolony. Pan dr Konieczny to dobry lekarz i bardzo życzliwy człowiek oddany swojej pracy. Dziękuję Panie Doktorze.

Dołączam się do pozytywnych opinii na temat dr Koniecznego. Jestem już wiele lat po operacji i wiem że zdrowie i sprawność zawdzięczam właśnie dr Koniecznemu. Jest to lekarz który ma świetny kontakt z pacjentem, i bardzo angażuje się w każdy przypadek. przez wiele miesięcy przebywania na oddziale w Konstancinie nie spotkałam się ze złą opinią na jego temat. Takich lekarzy jest coraz mniej!

Wciąż poszukujesz "Traumatolog Warszawa"?

Premium Medical
Kobielska 23/BR3
LUXMED
ul. Jerozolimskie 65/79 (budynek hotelu Mariott)
Centrum Medyczne CMP Piaseczno
18-200 Wysokie Mazowieckie
28 Czerwca 1956 r. 115
61-567 Poznań
LUXMED
ul. Jerozolimskie 65/79 (budynek hotelu Mariott)