lek. med. Rafał Koniecznylek. med. Rafał Konieczny - zdjęcie profilowe

lek. med. Rafał Konieczny

Traumatolog, Ortopeda

Absolwent Akademii Medycznej w Warszawie. Od 1999 r asystent na Oddziale Neuroortopedii Centrum Rehabilitacji STOCER w Konstancinie-Jeziornej.

Członek Polskiego ...

Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Kręgosłupa. Ze względu na charakter oddziału macierzystego, w którym pracuje od wielu lat oraz dziesięciolecia przewodzenia polskiej szkole rehabilitacji dr R.Konieczny ma duże doświadczenie zarówno w leczeniu zachowawczym schorzeń całego kręgosłupa jak i w leczeniu operacyjnym z zastosowaniem nowoczesnych technik instrumentacji kręgosłupa.

Przyjmuje pacjentów anglojęzycznych.

Dołączam się do pozytywnych opinii na temat dr Koniecznego. Jestem już wiele lat po operacji i wiem że zdrowie i sprawność zawdzięczam właśnie dr Koniecznemu. Jest to lekarz który ma świetny kontakt z pacjentem, i bardzo angażuje się w każdy przypadek. przez wiele miesięcy przebywania na oddziale w Konstancinie nie spotkałam się ze złą opinią na jego temat. Takich lekarzy jest coraz mniej!

3 lata temu na 2 operacje kręgosłupa trafiłam do Stocera i tam pod opiekę Rafała Koniecznego, świetny lekarz, poświęcał tyle czasu przed jak i po operacji ile było potrzebne tłumacząc wszystko , do tej pory tak jest szczerze polecam normalny nie zmanierowany facet, co do samej operacji starał się wytłumaczyć wszystkie za i przeciw i wybrać najlepsze rozwiązanie jak narazie chodzę

SUPER LEKARZ I BARDZO DOBRY CZŁOWIEK, KTÓRY MI BARDZO DUŻO POMÓGŁ. BYŁAM OPEROWANA 1.08.2011 I CZUJĘ SIĘ ŚWIETNIE. PAN DOKTOR OBJĄŁ MNIE BARDZO DOBRĄ OPIEKĄ PRZED I PO OPERACJI. MOŻNA BEŻ ŻADNEGO STRACHU ODDAĆ SIĘ W RĘCE DOKTORA RAFAŁA KONIECZNEGO. POLECAM I POZDRAWIAM. EMI

Bardzo profesjonalny i rzeczowy. Jedyny lekarz, który jest czuły na ból pacjentów. Polecam wszystkim.

Lekarz godny polecenia. Bardzo dobra opieka przed operacją jak i po operacji.

Lekarz godny polecenia. Bardzo dobra opieka przed operacją jak i po operacji.

Pełny profesjonalizm byłem operowany w pażdzierniku.

Pełny profesjonalizm byłem operowany w pażdzierniku.

Super lekarz. Jestem 2 tygodnie po operacji kręgosłupa. Operacja się udała, bardzo dobrze się mną opiekował zarówno przed operacją jak i po niej.