lek. med. Rafał Koniecznylek. med. Rafał Konieczny - zdjęcie profilowe

lek. med. Rafał Konieczny

Traumatolog, Ortopeda

Absolwent Akademii Medycznej w Warszawie. Od 1999 r asystent na Oddziale Neuroortopedii Centrum Rehabilitacji STOCER w Konstancinie-Jeziornej.

Członek Polskiego ...

Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Kręgosłupa. Ze względu na charakter oddziału macierzystego, w którym pracuje od wielu lat oraz dziesięciolecia przewodzenia polskiej szkole rehabilitacji dr R.Konieczny ma duże doświadczenie zarówno w leczeniu zachowawczym schorzeń całego kręgosłupa jak i w leczeniu operacyjnym z zastosowaniem nowoczesnych technik instrumentacji kręgosłupa.

Przyjmuje pacjentów anglojęzycznych.

Bardzo rzeczowy, kompetentny i bezgranicznie oddany lekarz. Człowiek dusza. Jego idolem jest pacjent.

Bardzo rzeczowy, kompetentny i bezgranicznie oddany lekarz. Człowiek dusza.
Jego idolem jest pacjent.

Trafiłam do STOCERA z bardzo poważną chorobą. Chorobą, która w Polsce jest niezwykle rzadka. W Warszawie lekarze wątpili, że przeżyję, możliwości powrotu do chodzenia w ogóle nie rozpatrywali. Byłam dwukrotnie operowana przez lekarzy z Oddziału V w STOCERZE. Moim lekarzem prowadzącym był Rafał Konieczny. Lekarz, który chyba nigdy nie zapomina, że przede wszystkim jest tak samo, jak jego pacjenci, CZŁOWIEKIEM. Cenię doktora za niezwykły profesjonalizm, za bardzo optymistczne podejście do problemu, który mnie dotknął i wreszcie za to, że postawił mnie na nogi... Inni nie wierzyli, że jest to możliwe.

Trzy tygodnie po operacji odcinka szyjnego w szpitalu STOCER, mogę powiedzieć, że jestem zadowolony. Pan dr Konieczny to dobry lekarz i bardzo życzliwy człowiek oddany swojej pracy. Dziękuję Panie Doktorze.

Kretyni rozpisujacy się na temat łapówek dla dr Koniecznego: jaka koperta oszołomie??? ten kto miał szczescie trafić pod opiekę ww dr, wie jak wspaniałym jest człowiekiem.

zobaczyc radość pacjenta-bezcenne,taka dewiza kieruje się dr. Konieczny.

zobaczyc radość pacjenta-bezcenne,taka dewiza kieruje się dr. Konieczny.

jestem stalym bywalcem Konstancina .Oddzial 5-ty ma fantastycznych doktorow,bez wyjatku.Grunt to dobrana zaloga.Tak trzymac.

Kawał chama i nic więcej. Teksty do mojej żony na przyjęciu do szpitala: Pani nie wygląda na cierpiącą, my tu nie leczymy bólu, tylko niedowłady. Pacjentów z ulicy nie przyjmujemy. Przepisze Pani nowy lek to przejdzie - a wcześniej: ma Pani kręgosłup w rozsypce, to będzie bardzo poważna operacja. Żona się popłakała. Od 2 miesięcy ma mocne wskazanie na operację, rehabilitacja przynosi odwrotny skutek. Przepraszam Panie lekarzu - nie daliśmy koperty.

mimo to ze w STOCERZE spartolili mi 3 operacje to dr R. Konieczny jest wspaniałym lekarzem bardzo troskiliwym i oddanym pacjentowi

jest ok. pomogł mi. bardzo fajne podejście do pacjenta

jest ok. pomogł mi. bardzo fajne podejście do pacjenta

Lekarz anioł,bardzo dobre podejście do pacjenta,będąc w szpitalu opiekował się mną profesjonalnie. Zaglądał do mnie kilka razy z pytaniem o samopoczucie,wytłumaczył przebieg operacji. Prawdziwy lekarz z powołania,polecam z całą pewnością pana doktora Koniecznego