Lekarze Brzesko

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Gabinety Seyoum Brzesko
19 Stycznia 12
32-800 Brzesko

Niestety posiadam niemiłe doświadczenia z leczenia u pani Marii w gabinecie seyom. Dopóki leczyłam się u pani Agnieszki wszystko zapowiadało się dobrze – rozpisany plan pracy, rozpisane koszty wraz z propozycja co można wyleczyć na fundusz a co poleca zrobić prywatnie. Niestety p. A już tam nie pracuje. Pierwsza wizyta kontrolna z przeglądem – koszt 50zł. Na drugiej wizycie kolejne badanie kontrolne u szefowej lampą laserową – następne 50zł. Zlecenie ...

lek. dent. Grażyna Owsińska

gabinet stomatologiczny
pl. żwirki i wigury 1
32-800 Brzesko

Miła, profesjonalna obsługa pacjenta. Ceny za usługi do uzgodnienia co jest bardzo ważne przy większej liczbie zabiegów. Polecam!

lek. dent. Jarosław Duda

ulica Wiejska 18A
32-800 Brzesko

Profesjonalne podejście i super kompetencje. Zabiegi są wykonywane dokładnie i sprawnie. Bardzo polecam!
Opinia dodana przez: Paulina

lekarz Marek Dudzik

Rehabilitant, Neurolog

Powstańców Warszawy 9
32-800 Brzesko

Doswiadczony,cierpliwy i wczuwajacy sie w dolegliwosci pacjenta lekarz.Dokladnie zbiera wywiad i co wazne bardzo dokladnie bada-goraco polecam!

lekarz Bogumiła Staszczyk

Dermatolog, Wenerolog

br. Czecha 7
32-800 Brzesko

Polecam Panią Doktor Staszczyk - byłam tam ze swoim dzieckiem - bo żadne wcześniejsze wizyty u innych dermatologów nie pomagały. Po dwutygodniowym leczeniu u Pani Doktor Staszczyk zmiany skórne znikły a ja zapomniałam o problemach skórnych mojego dziecka.

lek. dent. Agnieszka Dmitrowska-Smęda

Rejonowa Przychodnia Lekarska w Brzesku
Dworcowa 1
32-800 Brzesko

Pani Dmitrowska jest rewelacyjnym lekarzem pod każdym względem, a szczególnie w sprawie podejścia do dzieci-owinęła sobie moją córkę -która obawiała się dentysty-wokół palca, umie rozmawiać i postępować z dziećmi, mówi co robi, nie oszukuje ich.byłyśmy u w/w pani doktor wiele razy, za każdym razem było tak samo profesjonalnie, cierpliwie i miło. polecam gorąco!
Opinia dodana przez: magdalena

lek. dent. Magdalena Szkodny-Idzi

ulica Rzeźnicza 5
32-800 Brzesko

Jak dla mnie wszystko na +. Jak nienawidzę chodzić do dentystów, bo kto by chciał przechodzić ten ból, tak u Pani Madzi wszystko na jak najlepszym poziomie. Miła, uprzejma, kompetentna. Od teraz tylko do niej będę chodził na wizyty i osobiście każdemu polecam.
Opinia dodana przez: Damian

lekarz Marek Zator

Lekarz rodzinny, Internista

CnterMed Sp. z o.o. N ZOZ
ulica Browarna 9
32-800 Brzesko

Bardzo dobry lekarz!!Mógłby być cierpliwszy!!!Dobry diagnostyk.Wrażliwy na drugiego człowieka.Dobrze tłumaczy.

lekarz Bogdan Goliński

32-820 Brzesko

Polecam, lekarz jest profesjonalny j uprzejmy. Badania są wykonywane dokładnie i bez boleśnie. Lekarz odpowiada na wszystkie pytania rozbudowując wypowiedz
Opinia dodana przez: Anna

Jolanta Zachara

Głowackiego 20
32-800 Brzesko

Z porad doktor Zachary korzystam nie często, ponieważ nie mam takiej potrzeby jednak w miarę systematycznie.Jest kompetentna, poświęca pacjentowi dużo czasu, wszystko potrafi wytłumaczyć w sposób przystępny. Cechuje ją wysoka kultura osobista, zawsze jest uprzejma i miła. Polecam.
Opinia dodana przez: KATARZYNA

lekarz Jolanta Iwulska

Rejonowa Przychodnia Lekarska w Brzesku
Dworcowa 1
32-800 Brzesko

Nie polecam! Przez niekompetencje tej osoby niestety nie mam już tarczycy. Zaufałam tej Pani w 100% i dzięki temu uhodowałam nowotwór złośliwy do VI grupy złośliwości. W tym momencie czekam na jod radioaktywny w Gliwicach, ponieważ miałam przerzuty do węzłów chłonnych i poza nie. Systematycznie się kontrolowałam, jednak u złego "specjalisty".. Proszę dwa razy się zastanowić, nim Państwo wybiorą tego "lekarza". Do Pani doktor Iwulskiej - proszę mieć serce i ...
Opinia dodana przez: Aneta
Podchodzę teraz do pana doktora ostrożnie. Miła aparycja i atmosfera w gabinecie to nie wszystko. A kolejki w tym czasie to jakiś dziwoląg. Rejestracja byłaby wskazana. I ile mniej czasu zmarnowanie na poczekalni. I kłótni mniej.

lekarz Aneta Kuta

Lekarz rodzinny

ulica Łąkowa 4
32-800 Brzesko

Byłam z synem pierwszy raz u Pani doktor. Wspaniałe podejście. Bardzo miła, kompetentna osoba. Podeszła bardzo rzetelnie do sprawy. Wysłuchała, doradziła i pokierowała gdzie się dalej udać. Naprawdę jest niewielu takich lekarzy co by z sercem podeszli. Pani doktor bardzo dziękujemy za objęcie nas opieka i leczeniem.

lekarz Józef Rosa

Neurolog

BLUEMED REMEDIUM
Kościuszki 47
Brzesko

Bardzo dobry lekarz. Konkretny, spokojny, wszystko wytłumaczy i przedewszystkim leczenie skuteczne. Polecam

lekarz Krzysztof Mączka

Pulmonolog, Alergolog

ulica Różana 1
32-800 Brzesko

Lekarz specyficzny. Może się wydawać nie uprzejmy... ale jest najlepszym lekarzem do jakiego chodzimy z dziecmi Dla kazdego rodzica (tak myślę) jak i dla niego najważniejsze jest zdrowie dziecka(nawet kosztem wysłuchania trochę dziwnego doktora) . Powtórzy 2 razy jeżeli rodzic nie do końca zrozumiał. Po każdej wizycie w przychodni dziecko było dalej chore mimo antybiotyków, w efekcie jechaliśmy 40km do dr Maczki który wyciągał nam dziecko z chorobska. Nie trzeba ...
Opinia dodana przez: Artur

lekarz Bartosz Malisz

Lekarz rodzinny

ul. Tadeusza Kościuszki 70/24
32-800 Brzesko

Brak empatii i zrozumienia. Doktor odmówił pomocy w pilnej potrzebie dla swojego pacjenta, ciężko chorego, starszego człowieka. Przyczyna - limit czasu! Brak reakcji na prośby...
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Marta Maj-Twardowska

Psychiatra

Kasztanki , 3
32-800 Brzesko

Bardzo miły, kompetetny lekarz. Zna się na rzeczy. Można się u niej leczyć bezpiecznie. Stawia trafne diagnozy. Polecam.

lekarz Mariusz Rąbalski

gen. Okulickiego 56
32-800 Brzesko

Polecam Pana Doktora z całego serca! To wspaniały lekarz i jedyny, który naprawdę troszczy się o dobro pacjentki i jej dziecka. Dzięki Panu Doktorowi jestem mamą zdrowej córeczki - całą trudną ciążę i nagłe ratujące życie rozwiązanie zawdzięczam wiedzy i intuicji doktora. Nie bagatelizuje wątpliwości i obaw pacjentki, tylko wszystko szczegółowo wyjaśnia. Będąc pod jego opieką wiem, że wszystko będzie dobrze! Ja i cała nasza rodzina jesteśmy wdzięczni za opiekę ...
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Kazimiera Mariankowska

Lekarz rodzinny, Pediatra

Kwiatowa 27
32-800 Brzesko

Byłam na wizycie pierwszy i napewno ostatni raz . Pani doktor niemiła, arogancka , totalny brak podejścia do dziecka z pretensjami że powinnam przyjść za 3-4 dni a nie na drugi dzień jak dziecko zaczęło kaszlec ... Stetoskop przyłożony 2 razy i to w momencie rozmowy że mną więc nie wiem czy cokolwiek byłaby w stanie usłyszeć. Lekarz pracujący chyba za karę. NIE POLECAM !!!
Opinia dodana przez: I.K.

lekarz Patrycja Kosińska

Oddziały pobytu dziennego
TADEUSZA KOŚCIUSZKI 68..
32-800 Brzesko

Trafić pod opiekę tej lekarki na Sor Tarnów to jedna wielką porażka, ze względu na jej arogancki stosunek do pacjenta, zero empati i kultury w stosunku do osoby w podeszłym wieku. Po przywiezieniu mojej mamy na SOR tarnow przez karetkę pogotowia (która została wezwana przez centrum teleopieki (mama posiada opaskę życia w ramach korpusu wsparcia seniora) lekarka ta nakrzyczała na moją mamę ze zawraca jej głowę wysokim ciśnieniem które mimo ...
Opinia dodana przez: Boguslawa