Lekarze Warszawa

Urolog

Szpital Kliniczny im. Dzieciątka Jezus
ulica Lindleya 4
02-005 Warszawa

Klinika prowadzona przez prof. Radziszewskiego to ośrodek godny polecenia wszystkim chorym. Sprawnie, szyblo i miłao.Sam profesor pomimo młodego wieku , a może dzięki temu, ma świetny kontakt z chorymi. Ja miałem założony przez Profesora sztuczny zwieracz, z powodu nietrzymania moczu po operacji raka prostaty. Życie znowu stało się piękne, mogę jeździć na rowerze. Dziękuję
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} USG ginekologiczne
                                       dr n. med. Anita Hamela-Olkowska

dr n. med. Anita Hamela-Olkowska

USG ginekologiczne, Ginekolog położnik

SonoFem Centrum Medyczne
Ateńska 10 lok. 106
Warszawa

Dr Hamela to najlepszy ginekolog, u jakiego byłam, a ze swoimi problemami byłam już u wielu. Pani doktor zachwyciła mnie swoim spokojem, przyjaznym podejściem do pacjentki oraz prawdziwą chęcią rozwiązania problemu medycznego. Dzięki jej determinacji oraz podawani mi otuchy jestem teraz w 15 tygodniu upragnionej ciąży. Na usg chodzę również do dr Hameli. Na lepszą lekarkę nie mogłam trafić! Bardzo polecam!
Opinia dodana przez: Moni
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Chirurg ogólny
                                       lekarz Marcin Madej

lekarz Marcin Madej

Medical Center NZOZ
PLACÓWKA I - ul. Belgradzka 42 (stacja metra Natolin - na tyłach poczty), PLACÓWKA II - ul. Dembego 5 (wjazd od ul. Zaruby)
02-793 Warszawa

Doktor Marcin jest wyjatkowy, ma czas dla pacjenta, jest zawsze dostepny, bardzo dociekliwy, bada wszytko co mozliwe aby ustalic wlasciwe leczenie, ma holistyczne podejscie do pacjenta, a przy tym odznacza sie wysoka kultura osobista i ogromnym szacunkiem do czlowieka … ogromna wiedza i doswiadczenie, lekarz z powolaniem. Zalezy mu na pacjencie. Wielki szacunek i polecam wszytkim ktorzy chca pozostac przy zdrowiu i zyciu!
Opinia dodana przez: Kasia

dr Walentyna Marchut

Centrum Medyczne Białołęka (Książkowa 9)
Książkowa 9
03-287 Warszawa

Pani doktor Walentyna jest najlepszą pediatrą, jaką kiedykolwiek spotkałem. Jako lekarz nie ma wad. Niezwykle kontaktowa, rozmawia z rodzicem i dzieckiem, proponuje różne metody leczenia, antybiotyk, to u niej ostateczność. Wszystko wytłumaczy, napisze na kartce, po wizycie nie ma żadnych wątpliwości, co do diagnozy (którą zawsze stawia trafną) i dawkowania leków (które zawsze pomagają). Na dodatek jest niezwykle sympatyczną i wesołą osobą. Podczas wizyty zdąży o wszystkim porozmawiać, co więcej, ...
Opinia dodana przez: Apasz
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Pomoc psychologiczna
                                       mgr Edyta Leszczyńska

mgr Edyta Leszczyńska

Pomoc psychologiczna, Psycholog

Help-Medical Poradnia Zdrowia Psychicznego i Dietetyki
ul. Boya-Żeleńskiego 6 lok.82
00-621 Warszawa

zgłosiłam się na wizytę do pani edyty przez czysty przypadek, nie do końca wiedząc jak to wszystko bedzie wyglądac. moim problemem była nieumiejętność poradzenia sobie w sytuacji utraty pracy. zniecheciłam sie do zycia do tego stopnia, ze cale dnie spedzialam nie wychodzac z domu. To czego dokonala pani psycholog jest dla mnie cudem. tchneła mnie nadzieją i wiarą w lepsze jutro, dała siły do działania. nikt z rodziny tego nie ...
Opinia dodana przez: Aleksandra

lek. stom. Kinga Golonka

Stomatolog, Chirurg stomatolog

Stomatologia 24H Sobieskiego
ul. Sobieskiego 37
02-758 Warszawa

Jestem pacjentką Pani Doktor Golonki od około 10 lat. Przez ten czas leczyła mi wiele zębów. Jest bardzo dobrym stomatologiem polecilam już moim znajomym. Z dziećmi przychodzimy do gabinetu i po kolei siadamy do leczenia. Niesamowita miła atmosfera. Aż się chce przyjść na kolejną wizytę.
                                       dr Alicja Dziedzicka

dr Alicja Dziedzicka

Gabinet Stomatologiczny Zielone Jabłko Alicja Dziedzicka
Zwycięzców 45/26
03-937 Warszawa

Pani Doktor zostala mi polecona przez innego stomatologa. Rzetelna i kompetentna. Podjela sie ponownego leczenia kanalowego po leczeniu w innym gabinecie. Leczenie zakonczone pelnym sukcesem. Wracam do Niej i polecam kazdemu komu zalezy na fachowosci i rzetelnosci.
Opinia dodana przez: Anna

dr n. med. Dariusz Tarwacki

Górczewska 80/70
01-401 Warszawa

Szeroka wiedza i duża praktyka. Tam gdzie inni lekarze mówili nigdy się z tym nie spotkałem dr. Tarwacki od razu wiedział w czym rzecz. Polecam do trudnych przypadków.
                                       dr n. med. Michał Jonasz

dr n. med. Michał Jonasz

Stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy

DentalWhite
ul. Sebastiana Klonowicza 2/U3
01-228 Warszawa

Świetna opieka i doskonały poziom obsługi. Kilka lat doprowadzałam swoje zęby do porządku- najpierw leczenie, potem aparat ortodontyczny i licówki. Najpierw ósemki stłoczyły zęby w krótkim czasie, potem ponad półtora roku aparatu, wizyty kontrolne, uzupełnienie braków licówkami. Nie miałam żadnych komplikacji. Trochę zachodu z tym jest, ale dzięki dok. Jonaszowi mam uśmiech od ucha do ucha :D

dr n. med. Roman Kuczerowski

Diabetolog, Endokrynolog

Centrum Medyczne doktorA
Trakt Brzeski 57B
05-077 Warszawa

Wzbudza zaufanie, pełen empatii lekarz. Pan doktor jest bardzo sympatyczny, wszystko dokładnie wyjaśnia, odpowiada na każde pytanie i przede wszystkim nie przepisuje leków na chybił trafił. W razie wątpliwości zleca dodatkowe badania i dopiero mając wszystkie wyniki wdraża odpowiednie leczenie. Super! Takich lekarzy w tych czasach ze świecą szukać! ;)
Opinia dodana przez: Hania

prof. dr hab. n. med. Jerzy Leibschang

Madalińskiego 57/10
02-544 Warszawa

Cudowny człowiek i wspaniały lekarz. Rzadko spotyka się tak miłych ludzi a jeszcze rzadziej tak miłych lekarzy. Pan profesor prowadził moją pierwszą ciążę, zawsze informował o celu zlecanych badań, wyczerpująco udzielał odpowiedzi na każde pytanie. Szkoda tylko, że w przychodni na Madalińskiego przyjmuje tylko raz w tygodniu:(((
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Chirurg stomatolog
                                       lek. dent. Klaudia Caban-Zwierz

lek. dent. Klaudia Caban-Zwierz

Chirurg stomatolog, Stomatolog

White Dental Clinic
Żeromskiego 1, lok. U9
01-887 Warszawa

P. Klaudia to wspaniała i sympatyczna dentystka z pasją do swojej pracy. Jej dobry humor i pozytywne nastawienie sprawiły, że zabieg minął mi bardzo szybko, a jego efekty wydają się być bardzo dobre. Korona nie wyróżnia się na tle pozostałych zębów i po 2 miesiącach trzyma się bez zarzutu i nie ma z nią problemów. Doceniam również porządek i czystość w gabinecie, bo nie każdy dentysta może się takim poszczycić!
Opinia dodana przez: Karol
                                       lek. stom. Iwona Hawryluk

lek. stom. Iwona Hawryluk

Dental Elegance
Kłobucka 8b lok. 13
Warszawa

Wspaniala opieka medyczna. Godna polecenia. Sprawdzone w ciagu 10 lat bycia pacjentka. A teraz jeszcze wspanialy Gabinet!
Opinia dodana przez: Beata Pisarska-Piesse
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Psychiatra
                                       dr Renata Bobińska-Tyburska

dr Renata Bobińska-Tyburska

Psychiatra

Centrum Medyczne Wellmed Długa
Długa 27
00-238 Warszawa

Pani Doktor - to przede wszystkim cudowna osoba. Pomogła całej naszej trójce. Jest pełna ciepła i zrozumienia! Jej twarz emanuje łagodnością i dobrem. To jedna z najwspanialszych osób, jakie w życiu poznaliśmy. Polecamy Tę wspaniałą kobietę wszystkim ze złamanym duchem. Posklejała nas do kupy. Kochamy Panią! Asia, Kajka i Przemek
Opinia dodana przez: Joanna, Katarzyna i Przemek

dr hab. n. med. Karolina Dżaman

Laryngolog

Kolmed Spółka Jawna Kompleksowa Obsługa Medyczna Dariusz Skowera i Wspólnik
Bursztynowa 2
04-749 Warszawa

Świetny lekarz.Po operacji guza ślinianki w 2015 roku żadnych problemów.Doskonały zespół z Panią ordynator
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Optometrysta
                                        Karolina Szychulska

Karolina Szychulska

Optometrysta

Medicover Optyk Atrium
al. Jana Pawła II 27
00-867 Warszawa

Okulista wysłał mnie do optometrysty i trafiłam do pani Karoliny. Okulary noszę od 15 lat i jeszcze nigdy nie miałam tak dokładnego badania. Z każdego gabinetu wcześniej wychodziłam z diagnozą "astygmatyzm, lepiej nie będzie pani widziała". Okazało się, że rzeczywiście mam astygmatyzm ale jeszcze do tego delikatne ale jednak widzenie podwójne! Pani Karolina sprawnie zauważyła problem, dobrała mi specjalne szkła. Muszę przyznać, że byłam sceptycznie nastawiona. Pierwszy raz zauważono u ...
Opinia dodana przez: Julia
                                       lek. stom. Agnieszka Szcześniak-Topór

lek. stom. Agnieszka Szcześniak-Topór

bestDent
Powstańców Śląskich 85 lok.u5
01-466 Warszawa

Pani dr bardzo kompetentna, szczegółowo i cierpliwie opisała stan moich zębów i konieczne zabiegi. Dodatkowo bardzo delikatna, empatyczna. W trakcie wypełniania ubytków ból nie odczuwalny w ogóle! Polecam :)
Opinia dodana przez: Magda

lek. med. Grażyna Zakrzewska

Internista, Kardiolog

Kolmed Spółka Jawna Kompleksowa Obsługa Medyczna Dariusz Skowera i Wspólnik
Bursztynowa 2
04-749 Warszawa

wspanialy lekarz-fachowiec bez odrobiny wody sodowej od dwunastu lat jestem oddanym pacjentem polecam wszystkim potrzebujacym pomocy lekarza specjalisty
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Chirurg ogólny
                                       lek. med. Karina Felberg

lek. med. Karina Felberg

Chirurg ogólny, Urolog dziecięcy

poradnia
Warszawa

Świetny, kompetenty lekarz specjalista. Dobry człowiek i lekarz z powołaniem! W obecnych czasach trudno już o tak dobrych lekarzy.
Opinia dodana przez: Łukasz

lek. med. Elżbieta Sobol

Internista, Diabetolog

Poradnia Diabetologiczna UCK WUM
Banacha 1a
02-097 Warszawa

Na pierwszą wizytę szkłam bez przekonania- zmuszona zmianą lekarza Ale miłe rozczarowanie pani doktor bardzo konkretna znająca wszelkie nowinki z diabetologii. Można zaufać i powierzyć leczenie. Polecam
Opinia dodana przez: Bogusława