lekarz Rafał Staszkiewicz

Dr Staszkiewicz operował mi guza mózgu, wyciął wszystko, co trzeba było, nic więcej ;) Bardzo się cieszę, że żyję, i że trafiłam właśnie do tego lekarza. Doktor odpowiada na pytania pacjenta, a jeśli ten nie rozumie, to cierpliwie wyjaśnia. Jest w dodatku człowiekiem o wysokiej kulturze osobistej, serdecznym i empatycznym na tyle, na ile lekarz powinien być. Poza tym stwarza atmosferę bezpieczeństwa, tak, że człowiek czuje się pozytywnie, mimo że sytuacja, w której się znalazł nie jest specjalnie wesoła. Byłam w wielu szpitalach, ale na Oddziale Neurochirurgi w Wojskowym w ...

Byłam w wielu szpitalach, ale na Oddziale Neurochirurgi w Wojskowym w Krakowie czułam się wspaniale. Jest tam wspaniała, kameralna atmosfera. Życzę wszystkim zdrowia!

Witam. W styczniu tego roku Pan doktor operowal mi kręgosłup na odcinku L4/L5. Jest przede wszystkim miłym człowiekiem, a do tego wybitnym specjalista. Lekarz jakich mało- godny polecenia.

Witam.

HURA !!! Mija dzisiaj rok od operacji mojego kręgosłupa wykonanej przez dr Rafała STASZKIEWICZA . Żyję i chodzę prosto bez podpórki dzięki cudownym dłoniom i talentowi Pana Doktora oraz zespołowi oddziału . Życzę dalszych sukcesów i satysfakcji. Andrzej K.

Pan Rafal Staszkiewicz to lekarz na szostke z plusem .To człowiek zyczliwie podchodzący do pacjenta. Objasnia konkretnie prostymi słowami sytuacje zwiazana z operacja. Rozmowa z nim daje poczucie bezpieczeństwa , nie odmawia odpowiedzi na zadane mu pytania. Z troska dbal o mój caly pobyt . Po operacji zaraz jak się wybudzilem był i rozmawial ze mna. Chociaz byłem bardzo chory już prawie nie chodzilem to dzięki Panu nie stracilem nadzieji. Wielki człowiek o dużym sercu , bardzo dobry lekarz. Panie doktorze Serdecznie Dziekuje Jozef Kieszkowski

Kiedy lekarz neurolog stwierdził że konieczny jest zabieg byłam przerażona ,trafiłam na konsultacje do Pana doktora.Ten bardzo jasno wyjaśnił wyniki mojego rezonansu ,wizyta przypominała rozmowę przyjacielską.Trafiłam do Wojskowego Szpitala w Krakowie na oddział neurochirurgii.Przed i po operacji Pan Doktor zawsze był ,,w zasięgu ręki" potrafił podnieść na duchu i spokojnie wprowadzał w przebieg operacji ,był też zaraz po zabiegu gdzie zwyczajnie po ludzku wytłumaczył jaki był przebieg zabiegu.To człowiek z dużą empatią ! Z całego serca polecam ale załważyłam że taki jest cały personel tego oddziału od Pana ordynatora po przez zespół pielęgniarek jak i pań z tzw pomocniczego personelu.Wspaniały człowiek i wspaniali ludzie! DZIĘKUJE

Wciąż poszukujesz " Kraków"?

OKOAKCENT Specjalistyczny Gabinet Okulistyczny dr.n.med.Marek Hanarz
Kalwaryjska 63

Piotr Mazur

Dermatolog dziecięcy
Gabinet Dermatologiczny
Nowosądecka 31 -bok bloku (przeniesiony z Bujaka 16 a ) Wtorek,Sroda,Piątek. 14-19,00
ul.Wojtyłów 19 ( gabinety Novamed ) czynne II I IV sobota

Królowej Jadwigi 15
Szpital Specjalistyczny im. Ludwika Rydygiera
Os. Złotej Jesieni 1
Kraków
Medyczne Centrum Diagnostyczno-Terapeutyczne „RUCZAJ”
ul. Kobierzyńska 98