dr hab. n. med. Rafał Stojko

profesjonalista w swoim fachu ;lekarz godny zaufania sympatyczny człowiek ;spełnia moje oczekiwania jako ginekolog .polecam wszystkim kobietom

Na początku sierpnia przeszłam poważną operacje. Operacje przeprowadził docent Rafał Stojko 100% fachowiec, przemiły lekarz. Bardzo serdecznie polecam go wszystkim panią

dr hab. nauk med. ginekolog położnik Rafał Stojko profesjonalista i wyjatkowo uprzejmy i miły Człowiek. Leczymy sie u Niego z Zaglebia, bo u nas nie ma tak wspaniałych i kompetentnych ginekologow.Dziekujemy panie Doktorze! Tak Trzymać! Wdzięczne pacjentki z sosnowca i wojkowic!!!!

Lece się już od jakiegoś czasu, chodziłam do różnych lekarzy i wszyscy rozkładali ręce,lepiej wogóle nie zajmować się 'trudnym" przypadkiem, a ja poprostu chciałam zostać matką.Leczenie u innych specjalistów nie przynosiło rezultatów, popadałam powoli w depresje, aż w końcu polecono mi dr Stojko, byłam nastawiona sceptycznie po poprzednich złych doświadczeniach. Spotkała mnie miła niespodzianka, są jeszcze prawdziwi specjaliści, którzy z pasją podchodzą do swojego zawodu, cieszą się wynikami leczenia. Jestem bardzo zadowolona z profesjonalizmu Pana doktora i mogę go z czystym sumieniem polecić wszystkim kobietom.

Polecam z całego serca dr.Rafała.Prowadzi moją pierwszą ciąże od początku jestem bardzo zadowolona.Zawsze ma czas odebrać telefon gdy ma się jakieś pytania doradzi pomoże człowiek o złotym sercu widać że lubi co robi i przede wszystkim umie to robić i robi to z powołania!!!!Justyna.S.

Pan dr pomógł mi zdiagnozować moją przypadłość jako JEDYNY z wielu ginekologów, u których wcześniej, ponoć, się leczyłam.

bardzo dobry lekarz i człowiek. dokładnie tłumaczy dolegliwości, metody leczenia, jest profesjonalistą z ogromną wiedzą.. jestem bardzo zadowolona z wyboru tego lekarza

Godny polecenia, zaufania.Pełen profesjonalizm i wiedza.Polecam każdej kobiecie.

Naprawdę bardzo dobry lekarz, jest moim ginekologiem od kilkunastu lat i nie mam zamiaru tego zmieniać, choć teraz mam do niego 100km.

Wspaniały lekarz, ciążę miałam zagrożoną ale byłam spokojna ,że przy tym lekarzu wszystko będzie w porządku. Pan Doktor po prostu kocha swój zawód i da się to wyczuć.