dr hab. n. med. Rafał Stojko

Naprawde dobry ginekolog, miły kompetentny i pogodny, od razu widać, że to jego powołanie

Super lekarz, specjalista wśród specjalistów. Gorąco polecam !

Super lekarz, specjalista wśród specjalistów.
Gorąco polecam !

Uprzejmy i kompetentny. Człowiek wśród lekarzy. Jasno i dokładnie potrafi wytłumaczyć przyczyny i skutki choroby. Zawsze ma czas by odebrać telefon od pacjenta i udzielić telefonicznej porady.

Jest bardzo dobrym lekarzem,uprzejmym,kompetentnym, potrafi porozmawiać, wytłumaczyć. Sama jestem przykładem,Wyleczył mnie całkowicie z potworniaków. Bez laparoskopii sie nie obyło, ale ważne że naprawił mnie w stu procentach. Jestem mu bardzo wdzięczna. Nawet telefonicznie udzieli porady,zawsze ma czas dla pacjenta.

Byłam raz u tego lekarza zachwycona opiniami koleżanki. Miałam stan zapalny skasował 100 zł, był owszem b.miły, delikatny ale nie skierował mnie na badania (mykogram)a od tego trzeba zacząć jaka to bakteria przepisał lacibios femina bez recepty i to wszystko. Owszem od tego czasu jest lepiej ale żeby był taki ,,cudowny" nie uważam.

W swoim życiu byłam u wielu lekarzy ale dopiero dr.Stojko zajął się mną jak należy i wykrył chorobę którą wielu ginekologów przeoczyło najlepszy lekarz a do tego dobry człowiek Gorąco polecam

wspaniały,dobry,kompetentny,troskliwy,miły potrafi wytłumaczyć pacjentce na czym polega leczenie polecam wszystkim kobietom