lekarz Rafał Szyller

Ginekolog, Seksuolog

Nazywam się Rafał Szyller i jestem lekarzem ginekologiem. Prowadzę własny Gabinet Ginekologiczny w Częstochowie.

Jestem specjalistą Ginekologiem Położnikiem, od ...

Jestem specjalistą Ginekologiem Położnikiem, od 2015 roku posiadam specjalizację jako Seksuolog Kliniczny. Cały czas kształcę się jako lekarz gin. estetycznej i rekonstrukcyjnej.

Gabinet wyposażony jest w nowoczesny aparat krio chirurgiczny, dzięki czemu bezboleśnie zamrażam nadżerki, usuwam kłykciny kończyste i brodawczaki HPV.

Posiadam aparat USG i wykonuję wszystkie zabiegi, które zwykle wykonuje się w szpitalnych gabinetach zabiegowych.

Nie polecam go żadnej kobiecie prowadził moją ciąże w taki sposob ,ze w ostatnim miesiacu zrezygnowałam z jego usług,gdyż mogłam stracic przez niego dziecko.

Jestem pacjentką od 5 lat i jestem pod wrazeniem!Niesamowity kontakt,kompetencja,poprostu super!

Najlepszy Przyjaciel kobiety!Prowadził mi ciąże z moim dzieciaczkiem.Od samego początku był godny zaufania.Cała ciążę przechodziłam tak jakbym była z jego najbliższej rodziny,a znałam go jedynie z przychodni.Na jego wizytę ,zaznaczam państwową szłam zawsze uśmiechnięta.Totez mój 5 latek jest teraz wesołym dzieckiem.

Polecam każdej koleżance, która ma problem z doborem lekarza ginekologa. Jestem pacjentką od dobrych 10 lat i przez taki szmat czasu nie mam i nie miałam żadnych zastrzeżeń i wątpliwości co do leczenia i diagnozowania moich "dolegliwości" przez dr Szyllera.

Kazdy punkt oceniam na 5, poniewaz jest to jedyny lekarz (a zmienialam ich, niestety, czesto), ktory wyraza prawdziwe zainteresowanie pacjetem!!! Nie stawia diagnozy pochopnie, zleca wszystkie potrzebne badania, wyjasnia dokladnie sprawy zwiazane z ciaza czy choroba. Jest delikatny, kazda wizyta przebiega bezstresowo. I, co rzadko spotykane, jest skromny i zupelnie bezintersowny. Sama bylam zdumiona. Ciesze sie, ze trafilam na strone, gdzie moglam cos o Nim napisac.

Ciesze sie, ze trafilam na strone, gdzie moglam cos o Nim napisac.

Z czystym sumieniem polecam tego lekarza! Gdyby nie on pewnie nigdy nie moglabym miec dzieci. Jestem w 14tc. Dziekuje!

Prowadził moje dwie ciąże, profesjonalista w każdym calu, mam do niego 100% zaufanie, tak prowadzi rozmowe, całą wizytę, że całe zdrnerwowanie i ewentualne zawstydzenie pacjętki nie ma miejsca. POLECAM !!!

w życiu nie widziałam lepszego lekarza! polecam wszystkim;)

w życiu nie widziałam lepszego lekarza! polecam wszystkim;)