lekarz Rafał Szyller

Ginekolog, Seksuolog

Nazywam się Rafał Szyller i jestem lekarzem ginekologiem. Prowadzę własny Gabinet Ginekologiczny w Częstochowie.

Jestem specjalistą Ginekologiem Położnikiem, od ...

Jestem specjalistą Ginekologiem Położnikiem, od 2015 roku posiadam specjalizację jako Seksuolog Kliniczny. Cały czas kształcę się jako lekarz gin. estetycznej i rekonstrukcyjnej.

Gabinet wyposażony jest w nowoczesny aparat krio chirurgiczny, dzięki czemu bezboleśnie zamrażam nadżerki, usuwam kłykciny kończyste i brodawczaki HPV.

Posiadam aparat USG i wykonuję wszystkie zabiegi, które zwykle wykonuje się w szpitalnych gabinetach zabiegowych.

jest super, wszystko tłumaczy. Przy nim nie ma skrępowania jakie się czuje idąc do ginekologa.Polecam wszystkim koleżankom.

polecam wszystkim, fachowy lekarz, nie wyobrazalam sobie chodzenia do ginekologa-mezczyzny poszlam raz i bylam mile zaskoczona

jestem po pięćdziesiątce, miałam kilku lekarzy, ale on jeden na razie nie zmienia się z upływem czasu na gorsze, nadal jest dociekliwy, zainteresowany pacjentką, proponuje różne rozwiązania i właśnie miłą spokojną atmosferę,a jak nie jest czegoś pewien to się przyznaje i stara się problem rozpracować do następnej wizyty

Ogólne wrażenie ok, jednak co do pewnych szczegółow mam zastrzeżenia np. barak było pyt czy jestem dziewica itp, a to jest istotne przynjamniej jak dla mnie.

pierszy lekarz który mówi mi co robi, po co, i jak dostaje leki to w jakim celu i jak działają. A wszystko to w języku zrozumiałym dla człowieka, a nie tylko lekarza.

Bardzo dobry lekarz. Bezproblemowo poprowadził moją ciążę. Zawsze miły i uśmiechnięty, chętnie i cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania. Jeśli w ciąży się o coś martwiłam i prosiłam o dodatkowe badania, nie odmawiał. Podczas badań czuję się przy nim komfortowo. Poprzedni ginekolodzy, do których chodziłam, tylko mnie zrażali. Do dr Szyllera chodzę zaś ze spokojem i zaufaniem.

Najlepszy z najlepszych.Nie ma drugiego takiego lekarza.Polecam każdej pacjentce.A poza tym niezwykle przystojny.

Oczywiście 100 procent zadowolenia PAN doktor Schyller jest najlepszym ginekologiem ktorego znam.

Lekarz miły sympatyczny, polecam wszystkim kobietą i dziewczyną . Jak dla mnie to poświęca naprawdę dużo czasu mimo iż wizyty są w publicznej przychodni. Podczas wizyty robi taką atmosferę że nie czuje sie stresowana, co jest normalne u innych lekarzy, a przyznam że nie jest to mój pierwszy ginekolog

Jestem pacjentką doktora od blisko 5 lat, to bardzo dobry specjalista pomimo tego że przyjmuje pacjentki państwowo poświęca im dużo czasu, interesuje się stanem zdrowia, zaleca wszelkie badania. Dzięki niemu mój synek jest zdrowy i super się rozwija.Polecam!!!!!!