lekarz Rafał Szyller

Ginekolog, Seksuolog

Nazywam się Rafał Szyller i jestem lekarzem ginekologiem. Prowadzę własny Gabinet Ginekologiczny w Częstochowie.

Jestem specjalistą Ginekologiem Położnikiem, od ...

Jestem specjalistą Ginekologiem Położnikiem, od 2015 roku posiadam specjalizację jako Seksuolog Kliniczny. Cały czas kształcę się jako lekarz gin. estetycznej i rekonstrukcyjnej.

Gabinet wyposażony jest w nowoczesny aparat krio chirurgiczny, dzięki czemu bezboleśnie zamrażam nadżerki, usuwam kłykciny kończyste i brodawczaki HPV.

Posiadam aparat USG i wykonuję wszystkie zabiegi, które zwykle wykonuje się w szpitalnych gabinetach zabiegowych.

BARDZO DOBRY LEKARZ.... lekarz z powołania można powiedzieć jest bardzo kompetentny,uprzejmy,liczy się z drugim człowiekiem.Za każdym razem podchodzi w sposób indywidualny do problemu nie działa schematycznie wyleczył mnie z wielu dolegliwości.Obecnie jestem w trakcie następnego leczenia z przyjemnością umawiam się na wizytę.

Dr. Rafał Szyller to najlepszy lekarz jakiego kiedykolwiek spotkałam. Wiedza, kompetencja, kultura, uprzejmość- TO WSZYSTKO W TYM JEDNYM CZŁOWIEKU. Polecam i pozdrawiam doktora!!!

Pan doktor to najlepszy ginekolog w mieście!! Polecam go każdej kobiecie! szkoda tylko, że nie pracuje w szpitalu, chciałabym aby w przyszłości odbierał mój poród, czułabym się bezpiecznie- tak jak na każdej wizycie;)

Pan doktor to doskonały specjalista! jak dotąd chodziłam do wielu ginekologów w Częstochowie, jednak w prawie każdym przypadku był to stracony czas(piszę tutaj o wizytach państwowych, prywatnie każdy był miły i uprzejmy)Pana dr. Szyllera poleciła mi koleżanka z pracy powiedziała że przyjmuje on za darmo a ponadto jest naprawdę doskonały, poświęca pacjentkom wystarczającą ilość czasu, tłumaczy chorobę i w dodatku jest taktowny i kulturalny. Już po pierwszej wizycie zgodziłam się z nia w 100%. Byłam bardzo zadowolona z pana doktora i napewno nie zmienie go na innego lekarza. POLECAM WSZYSTKIM KOBIETOM!!!!!!

Dr Szyller to najlepszy ginekolog na całym świecie!!!! profesjonalista w każdym calu!

To świetny lekarz i poleciłabym go każdej kobiecie

To świetny lekarz i poleciłabym go każdej kobiecie

Naprawdę warto polecić każdej kobiecie Pana doktora Szyllera. To naprawdę dobry specjalista.

Jeden z najlepszych ginekologów położników jakiego znam. Kompetentny i uprzejmy.Podczas wizyty stwarza atmosferę komfortu. Potrafi w sposób jak najbardziej przystępny i zrozumiały wyjaśnić pacjentce problemy (mowa tutaj o sferze medycznej) ją nurtujące. Jednym słowem autorytet w swojej dziedzinie. Pracę i osobę dr Szyllera oceniam jako wielki pozytyw. Gorąco polecam niniejszego ginekologa. Pozdrawiam. Iwona Kruszyńska-Misiewicz z Radomska

Pracę i osobę dr Szyllera oceniam jako wielki pozytyw.
Gorąco polecam niniejszego ginekologa.
Pozdrawiam.
Iwona Kruszyńska-Misiewicz z Radomska

Polecam tego ginekologa! Potrafi wyjaśnić np.dokładnie zdjęcie USG przedstawiające...pęcherzyk owulacyjne:)Nie waha się zlecić badań.Poświęca pacjentce wystarczającą ilość czasu.Pełen profesjonalizm!Polecam. Ps. we wtorki i w środu doktor Szyller przyjmuje także w Przychodni na Andersa(Północ B)

Trafiłam do dr Szyllera przez przypadek, jednak bardzo szybko przekonałam się, że chyba nie mogłam trafić lepiej. Obecnie jestem w 35 tygodniu ciąży i jestem bardzo zadowolona ze sposobu, w jaki pan doktor podchodzi do mnie i mojej ciąży. Jest uprzejmy i na prawdę delikatny, tłumaczy wszystko bardzo dokładnie, a każda wizyta przebiega w takiej atmosferze, że zapomina się o skrępowaniu. Polecam :-D