lekarz Rafał Szyller

Ginekolog, Seksuolog

Nazywam się Rafał Szyller i jestem lekarzem ginekologiem. Prowadzę własny Gabinet Ginekologiczny w Częstochowie.

Jestem specjalistą Ginekologiem Położnikiem, od ...

Jestem specjalistą Ginekologiem Położnikiem, od 2015 roku posiadam specjalizację jako Seksuolog Kliniczny. Cały czas kształcę się jako lekarz gin. estetycznej i rekonstrukcyjnej.

Gabinet wyposażony jest w nowoczesny aparat krio chirurgiczny, dzięki czemu bezboleśnie zamrażam nadżerki, usuwam kłykciny kończyste i brodawczaki HPV.

Posiadam aparat USG i wykonuję wszystkie zabiegi, które zwykle wykonuje się w szpitalnych gabinetach zabiegowych.

Jeden z lepszych ginekologów w Częstochowie. Polecam

Jeden z lepszych ginekologów w Częstochowie. Polecam

Bardzo dobry ginekolog położnik. Polecam w 100%. Nie zmieniłabym lekarza na innego. 100% perfekcji, profesjonalizmu, komfortu. Super lekarz.

Jestem w 6 miesiącu ciąży i od początku chodzę do dr Szyllera Jestem bardzo zadowolona. Jest miły, wszystko dokładnie tłumaczy i poświęca dużo uwagi pacjentce. Do tej pory chodziłam prywatnie bo trudno się umówić na kasę chorych ale ostatnio dr SAM zaproponował mi żebym założyła sobie kartę Teraz będę mogła się przekonać czy tak samo traktuje pacjentki z nfz-tu na tym forum wyczytałam że tak. Okaże się na następnej wizycie :) Polecam tego lekarza jak na razie nie mam żadnych zastrzeżeń :)

jestem w 10 tyg,c.trudno bylo mi zdecydowac sie na lekarza do dr,Szyllera chodzilam na kontrolne badania tj.cytologia i inne,zawsze byl delikatny,spokojny,i mial podejscie takie ze skrepowanie zostawalo za drzwiami,dlatego wybralam go by prowadzil moja ciaze.mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze,wizyta prywatna poniewaz trudno sie jest dostac do pana doktora(we wrzesniu byly zapisy na listopad)koszt 100zl ale z USG,polecam

polecam, brak zastrzeżeń :) dobry lekarz

polecam, brak zastrzeżeń :) dobry lekarz

Od razu wyjaśniam, że jest to cena za pierwszą wizytę a następne z tego co zapowiedział kasuje o połowę mniej (50zł). Poszłam do niego w 39 tygodniu ciąży na sprawdzenie wielkości i ułożenia dziecka. Zbadana zostałam ad A do Z, czyli znacznie powyżej moich oczekiwań. Delikatnie bada, dużo tłumaczy, pyta. Naprawdę się zaangażował jak na fakt, że widział mnie pierwszy raz i nie zajmował się mną przez całą ciąże. Polecam! Osobiście zamierzam zmienić mojego obecnego lekarza na niego właśnie.

bardzo miły,rzeczowy i kompetentny lekarz.

bardzo miły,rzeczowy i kompetentny lekarz.

wyobrażałam sobie zabieg krio nadrzerki jako coś strasznie nieprzyjemnego, i oczywiście to nie jest miłe, jednak dr Szyller zrobił to profesjonalnie, rzetelnie, dokładnie i bezpłatnie, opowiadając wszystko co robi. Nie spieszyła się, nie foszył, i jak się okazało wszystko jest o.k. Dziękuję!!!

to najwspanialszy lekarz jakiego znam !!!

to najwspanialszy lekarz jakiego znam !!!

Najlepszy lekarz na całym świecie!!!! Panie doktorze jeśli Pan to czyta to proszę zatrudnić się na jakiejś porodówce :) wszystkie kobiety będą Panu wdzięczne :) Polecam:)

Najlepszy lekarz na całym świecie!!!!
Polecam:)