lekarz Rafał Szyller

Ginekolog, Seksuolog

Nazywam się Rafał Szyller i jestem lekarzem ginekologiem. Prowadzę własny Gabinet Ginekologiczny w Częstochowie.

Jestem specjalistą Ginekologiem Położnikiem, od ...

Jestem specjalistą Ginekologiem Położnikiem, od 2015 roku posiadam specjalizację jako Seksuolog Kliniczny. Cały czas kształcę się jako lekarz gin. estetycznej i rekonstrukcyjnej.

Gabinet wyposażony jest w nowoczesny aparat krio chirurgiczny, dzięki czemu bezboleśnie zamrażam nadżerki, usuwam kłykciny kończyste i brodawczaki HPV.

Posiadam aparat USG i wykonuję wszystkie zabiegi, które zwykle wykonuje się w szpitalnych gabinetach zabiegowych.

Zdecydowanie polecam tego lekarza. Konkretny,uprzejmy. Wizyta w gabinecie publicznym bez pośpiechu. Po pierwszej wizycie byłam zaskoczona, że jeszcze są tacy lekarze. Nie spotkałam się jeszcze z tak dobrym lekarzem w żadnej przychodni.

Pan Dr jest niesamowitym człowiekiem. Przede wszystkim nie naciąga pacjentek na prywatne wizyty, jest bardzo spostrzegawczy,do leczenia podchodzi kompetentnie i zawsze można liczyć na uśmiech :). Atmosfera też jest sprzyjająca. Po prostu trzeba pójść i się przekonać bo warto :)

prowadził mnie przez cały okres ciąży i wszystko było w jak najlepszym prządku:) polecam tego lekarza, bo dobrze wykonuje swój zawód. Poza tym nie pozbywa pacjentek tak jak niektórzy to robią.

zawsze wszystko tłumaczy, i chętnie odpowiada na pytania

zawsze wszystko tłumaczy, i chętnie odpowiada na pytania

O doktorze dowiedziałam się z internetu i postanowłam się wybrać i jestem po pierwszej wzycie ogromne zadowolona :) mam bardzo problemy mimo młodego wieku, chodziłam do wielu lekarzy i nikt nie interesował się mną tylko przepisywanie leków i dziękuje, a doktor Szyller tak zaangażował się w moja sprawe że jestem pod wrażeniem, jestem zadowlona w 100% siedziałam 30 minut w gabinecie, lekarz badał mnie delikatnie i dokładnie, wiele pytań, wszystko dokładnie wytłumaczył i wypisał skierowanie na badania aby dowiedzieć się jak leczyć, a od 3 lat choruje na PCO i żaden lekarz m ne zlecił badan, Jestem pozytwynie nastawiona na tego właśnie ginekologa .

naprawdę kobiety macie racje doskonały lekarz nie da się po prostu tego opisać.

naprawdę kobiety macie racje doskonały lekarz nie da się po prostu tego opisać.

Polecam tego lekarza! Moja pierwsza wizyta ginekologiczna i byłam w dużym stresie. Badanie nie było ani bolesne, ani nieprzyjemne. Stres przechodzi zaraz po wejściu do gabinetu. Pan doktor bardzo miły, zadaje wiele pytań i na następnej wizycie robi wszystkie badania. pierwsza wizyta 100zł a kolejne 60zł z badaniami. Polecam tego lekarza każdej kobiecie!

Jest świetnym lekarzem polecam go wszystkim kobietom

Jest świetnym lekarzem polecam go wszystkim kobietom

to świetny lekarz bardzo kompetentny poświecajacy dużo czasu pacjentce GORĄCO POLECAM

Lekarz godny zaufania. Naprawde bardzo kompetentny, kiedys mialam problem, zadzwonilam do przychodni i kazal mi przyjechac, przyjal mnie mimo, ze nie bylam zapisana, naprawde jest jedeyny w swoim rodzaju. Mialam zamrazana u Pana doktora nadzerke, bylam bardzo wystraszona, poniewaz bylo to niedlugo po moim poronieniu, i Pani doktor Muskala mnie wystraszyla, zazadala 150 zl za wizyte,nastraszyla i tyle. kuzynka mi polecila wlasnie wtedy Pana dr Schyllera i umowilam sie w przychodni do niego na wizyte. zbadal, wszystko wyjasnil i umowil mnie na zamrozenie nadzerki. oczywiscie nie zaplacilam nic i nic nie bolalo, wszystko zostalo mi wyjasnione bardzo dokladnie i kompetentnie i od tamtego czasu chodze tylko do dr Schyllera. Jestem jego pacjentka juz 6 lat i nie mam zamiaru zmieniac lekarza:)
Jest naprawde wspanialym lekarze, chyba jednym z niewielu, ktorzy tak dobrze z zaangazowaniem traktuja pacjentki, w dzisiejszych czasach jest to rzadkość. Wielki szacunek dla Pana DR.OLECAM BARDZO GORĄCO:)