lekarz Rafał Szyller

Ginekolog, Seksuolog

Nazywam się Rafał Szyller i jestem lekarzem ginekologiem. Prowadzę własny Gabinet Ginekologiczny w Częstochowie.

Jestem specjalistą Ginekologiem Położnikiem, od ...

Jestem specjalistą Ginekologiem Położnikiem, od 2015 roku posiadam specjalizację jako Seksuolog Kliniczny. Cały czas kształcę się jako lekarz gin. estetycznej i rekonstrukcyjnej.

Gabinet wyposażony jest w nowoczesny aparat krio chirurgiczny, dzięki czemu bezboleśnie zamrażam nadżerki, usuwam kłykciny kończyste i brodawczaki HPV.

Posiadam aparat USG i wykonuję wszystkie zabiegi, które zwykle wykonuje się w szpitalnych gabinetach zabiegowych.

Pan doktor NIE CIĄGNIE KASY, jak ktoś napisał, jestem jego pacjentka od 5 lat inigdy nie odniosłam takiego wrażenia, wręcz przeciwnie, kiedy doktor nie mógł mnie przyjąć w przychodni to zaprosił mnie na wizytę prywatną za którą nie wział ani złotówki. Prowadził moją ciążę i na pewno poprowadzi kolejną. Dodatkowo doktor jest biegły we wszelkich nowinkach medycznych oraz ich plusach i minusach, które zawsze omawia i nic nie ukrywa. POLECAM DOKTORA, nie bez powodu tak ciężko umówić się na wizytę.

POLECAM DOKTORA, nie bez powodu tak ciężko umówić się na wizytę.

Musiałam się tu wpisać, bo jak zobaczyłam wpisy że dr szyller jest słabym lekarzem i ciągnie kasę to mnie krew zalała. Choruje na hyperprolaktynemie, odwiedziłam już wielu lekarzy i nic. Do dr szyllera trafiłam z polecenia. To całkiem inny świat, uprzejmy delikatny, miły, długo rozmawiał przeglądał stare wyniki, badanie bardzo delikatne, od razu z usg i cytologią, po 2 wizycie już miałam w rezonansie wykryty mikrogruczolak przysadki, lekarze z opola, ba tam robiłam rezonans nie mogli się nadziwić że zwykły ginekolog tak trafnie diagnozuje i "nie boi się nfz-u" Aktualnie ...

Choruje na hyperprolaktynemie, odwiedziłam już wielu lekarzy i nic.
Aktualnie chorobę mam wyrównaną i zaczynam męczyć dr bo chce zajść w ciążę, inni lekarze mówili że to niemozliwe, ale ja wierze że dr szyller coś wymyśli. Fantastyczny lekarz i słucha dobrej muzyki.

do doktora szyllera nie ma już rejestracji w tym roku na nfz, w zwiazku z moją chorobą prosiłam go o adres prywatnego gabinetu. Nie chciał mi dac wizytówki i powiedział żebym przyszła za 2 tygodnie i niezależnie od ilosci pacjentek on się zgodzi na dodatkowa wizyte... Powiedział mi to dziś, wiem ze nic nie bedzie z tego miał.... coś się chyba Pani pomyliło, albo nie zauważyła Pani ile pacjentek chce się u doktora leczyc, a grubiaństwo z jego strony to chyba jakis absurd. Niech Pani jeszcze raz sprubóje, dr szyller to naprawde dobry lekarz i dobry człowiek

Moje drogie Panie , ja nie mam aż tak dobrego zdania o Panu Doktorze , ciągnie kasę za wszystko i nie chce leczyć na NFZ ,grubiańsko zaprasza na wizyty prywatne i nie do końca potrafi leczyć wszystkie choroby , chociaż dziś są nowe możliwości.

Bardzo dobry lekarz,troszczy sie o pacjentkę i wszystko dokładnie tłumaczy i poświęca duzo czasu.

ja tan uważam ze to jest najlepszy lekarz jakiego znam z pierwszą ciążą byłam u innego lekarza i był do bani nic nie tłumaczył leki tylko przepisywał nie wiadomo na co i był bardzo niemiły, A pan doktor Szyller wytłumaczy spyta sie co niepokoji i wogole super wszystko

dr Schiller prowadził dwie moje ciąże, zawsze dużo tłumaczył. To małe urządzenie o którym Pisałaś wykrywa tetno dopiero po 14 - 16 tygodniu, wcześniej może być tylko usg. Znam doktora na wylot, on jest po prostu za dobry dla ludzi, i my to wykorzystujemy/ kiedy byłam u niego w zesłym tygodniu przyjal 3 nie umówione osoby z nagłymi problemami i nie wzioł od nich kasy. Sama odnosze wrażenie że czasem wchodze mu na głowe z pytaniami,a on sie nigdy nie broni. Wg mnie nie zasługuje na taka ostrą krytykę. Madzia...

dr Schiller prowadził dwie moje ciąże, zawsze dużo tłumaczył.

najlepszy jakiego kiedykolwiek spotkałam !!

najlepszy jakiego kiedykolwiek spotkałam !!

Coz moge napisac... Pana doktora zaczyna gubic rutyna, pospiech, moze zmeczenie, moze za duza chec zarobku?? Za duzo ciaz prowadzi?? Jestem ogromnie rozczarowana :( Na wizycie nie zbadal mi nawet najprostszym urzadzeniem tetna plodu, dobrze ze mialam usg dwa dni potem bo okazalo sie ze malenstwu serduszko nie bije i to od trzech tygodni :( a w karcie jak byk mam wpisane ze tetno jest... nie sprawdzil a wpisal... Nie bede wspominac juz nawet ze umowienie sie na wizyte graniczy z cudem, gdyz osoba umawiajaca nie odbiera telefonow i nie oddzwania na pozostawione wiadomosci. Z przykroscia ale nie polecam !!

Moja córka poleciła mi pana doktora. Jestem po pierwszej wizycie u p. doktora Szyllera. Teraz przeczytałam opinie tu wypisane nic dodać nic ująć. Więcej takich lekarzy - nie tylko w dziedzinie ginekologii. Polecam. Kompetencja. Profesjonalizm. Cierpliwość. Super podejście do pacjenta i jego problemów.