lekarz Rafał Szyller

Ginekolog, Seksuolog

Nazywam się Rafał Szyller i jestem lekarzem ginekologiem. Prowadzę własny Gabinet Ginekologiczny w Częstochowie.

Jestem specjalistą Ginekologiem Położnikiem, od ...

Jestem specjalistą Ginekologiem Położnikiem, od 2015 roku posiadam specjalizację jako Seksuolog Kliniczny. Cały czas kształcę się jako lekarz gin. estetycznej i rekonstrukcyjnej.

Gabinet wyposażony jest w nowoczesny aparat krio chirurgiczny, dzięki czemu bezboleśnie zamrażam nadżerki, usuwam kłykciny kończyste i brodawczaki HPV.

Posiadam aparat USG i wykonuję wszystkie zabiegi, które zwykle wykonuje się w szpitalnych gabinetach zabiegowych.

do R.Szylera trafiłam 8 lat temu przerażona opisem sposobu chirurgicznego leczenia nadżerki, który zafundowała mi inna pani ginekolog po rocznym szalenie kosztownym leczeniu farmakologicznym. R. Szyller zastosował miesięczną kurację prostym środkiem przeciwzapalnym i kilkuminutowy zabieg krioterapii, do którego wcześniej przygotował mnie psychicznie. od tamtego czasu nie mam żadnych problemów, a obecnie jestem w 31 tygodniu ciąży, którą prowadzi oczywiście Pan R.Szyller. Podzielam zdanie jednej z Oceniających - wielka szkoda dla wszystkich kobiet, że nie pracuje on na żadnym oddziale szpitalnym. Sama bardzo chciałabym, aby był przy rozwiązaniu. Polecam tego lekarza każdej mojej koleżance - zwłaszcza tym które mają jakieś problemy. Ten lekarz jest rzeczowy, niezwykle kompetentny, profesjonalny,ogólnie inteligentny, a przy tym ma osobowość, którą ujmuje ludzi, no i jest nomen omen dowcipny. szczerze polecam.

Polecam tego lekarza w 100%, nie tak dawno miałam u tego doktora zabieg zamrażania nadżerki, panicznie się bałam, wyczytałam na forach, że dziewczyny robią ten zabieg prywatnie, aby mieć pewność, że lekarz zrobi to dokładnie i ogólnie dobrze się nimi zajmie, ceny wahają się od 250 zł nawet do 400 zł, Pan doktor Szyller zamroził mi nadżerkę nie dość, że za darmo w przychodni to w dodatku był bardzo dokładny, miły i delikatny, uspokoił mnie i po zabiegu wszystko dokładnie wytłumaczył.Według mnie jest to lekarz godny polecania, oby więcej takich specjalistów w Częstochowie. OGROMNY POZYTYW DLA NIEGO!!!!!! POLECAM KAŻDEJ KOBIECIE :)

Bardzo miła wizyta!!super że Pan doktor nie patrzyna zegarek i wizyta trwa tyle ile powinna a nie jak inni lekarze ida na akord!!!Polecam tego lekarza w 100%

Doskonały lekarz- miły, delikatny, precyzyjny, jestem w wielkim szoku że w naszej służbie zdrowia ktoś jeszcze potrafi za darmo przyjąć pacjenta w taki sposób. Wielki plus dla Pana doktora, oby więcej takich lekarzy w Częstochowie. Polecam!!!!!

Pan doktor jest niesamowicie miłym, kompetentnym i taktownym człowiekiem, do tej pory myślałam ze takie wizyty to tylko prywatnie a jednak okazało sie ze istnieją jeszcze lekarze dla których liczy sie pacjent. 100% zadowolenia.

Super lekarz, świetne podejście, pełen komfort. oceniam go na 6+ widzę ze jedna z Pan napisała koszt wizyty 50 zł, czy Pan doktor przyjmuje prywatnie? proszę o namiary

Super lekarz, świetne podejście, pełen komfort. oceniam go na 6+

Bardzo dobry i kompetentny lekarz, polecam.

Bardzo dobry i kompetentny lekarz, polecam.

Pan doktor to niewątpliwie lekarz z powołania, miły, kompetentny, stwarza przyjazną atmosferę. POLECAM.

szkoda, że najwyższą oceną jest 5, ja dałabym przynajmniej 10. Jestem w trzecim trymestrze ciąży, którą prowadzi dr Szyller. Wcześniej chodziłam do wielu innych lekarzy, szanse na zajście w ciążę były marne. Dr Szyllera poleciła mi koleżanka i jestem jej za to wdzięczna, natomiast lekarzowi dziękuję, że w tak szybki sposób dobrał leki, które pomogły mi cieszyć się ciążą;-)

To naprawde bardzo dobry lekarz. Niedawno zdecydowałam się zmienić ginekologa. Po pierwszej wizycie jestem pod wielkim wrażeniem.