Lekarze Rehabilitant dziecięcy

dr n. med. Maciej Owczarek

Ortopeda, Rehabilitant

Jaworowa 12
09-401 Płock

Bardzo dobry specjalista. Wiele lat temu (chyba w 1991) operował mi kolano w szpitalu w Kutnie. Do tej pory jest super i nadal jeżdżę na nartach. Serdecznie pozdrawiam Panie Doktorze 😊😊😊
Opinia dodana przez: Wojciech

Monika Sirant

SIR-MED Usługi fizjoterapeutyczne
Bydgoszcz

Z całego serca mogę polecić Panią Monikę jako bardzo dobrego rehabilitanta i fizjoterapeutę. Jak wiadomo małe dzieci ćwiczą kiedy chcą a kiedy nie chcą brykają jak dzikie zające i żadne groźby i prośby nic nie dają a Pani Monika ma anielską cierpliwość do takich łobuziaków i potrafi mimo wszystko wyegzekwować od malucha wykonanie ćwiczenia. Do tego bardzo ciepła i życzliwa osoba. Ja niestety po kilku latach przerwy w reh. mojego ...

mgr Michał Olczyk

26-110 Skarżysko-Kamienna

Usługi godne polecenia każdemu- pełen profesjonalizm, przyjazna atmosfera redukująca stres oraz przystępna cena, na każdy portfel. Jestem bardzo zadowolona.

Maciej Piątkowski

Centrum Onkologii im. M. Skłodowskiej-Curie
ulica Wawelska 15
02-034 Warszawa

Cudowny człowiek, świetny fizjoterapeuta. Szybko podniósł mnie na nogi po dwóch rekonstrukcjach stawu udowo-rzepkowego. Poza tym ma niesamowite podejście do pacjenta, pomógł mi również psychicznie dojśc do siebie. Polecam !
Opinia dodana przez: Klaudi

mgr Grzegorz Lemiesz

Rehabilitacja Holistyczna
ul.Towarowa 9/pok. 22 (budynek Agromy)
10-416 Olsztyn

Polecam!!! Bardzo się cieszę, że zdecydowałem się na fizjoterapię w tym miejscu. Bardzo pozytywna atmosfera, doskonali fachowcy, którzy mają szeroką, stale poszerzaną wiedzę oraz umieją ją zastosować w praktyce. Czuję, że jestem w dobrych rękach i jestem zdecydowany na stałą współpracę. Niesamowite jest to, że potrafią bardzo szybko wyleczyć z kontuzji i problemów, przy których wielu lekarzy rozkłada ręce. Szczególne pozdrowienia dla Pana Mateusza Dąbrowskiego, który naprawił mój kręgosłup i ...
Opinia dodana przez: Tomek

mgr Bartłomiej Bednarczyk

Rybnik

Fizjoterapeuta z powołania. Jestem bardzo zadowolona z usług pana Bartłomieja, w prosty sposób wytłumaczył mi na czym polega mój problem. Bardzo sympatyczny człowiek serdecznie polecam i dziękuję.
Opinia dodana przez: Ewelina
{'id': 4986, 'name': u'Tczew'} Neurologopeda
                                       mgr Agnieszka Sznigir-Dorawa

mgr Agnieszka Sznigir-Dorawa

Neurologopeda, Neurologopeda dzieciecy

Gabinet Neurologopedyczny
Armii Krajowej 43F
Tczew

Jako rodzice jesteśmy zachwyceni Panią Agnieszką, zarówno od strony zawodowej, jak i prywatnej. Syn uwielbia Jej urozmaicone zajęcia, które niezwykle pomagają mu rozwinąć braki w wymowie, oddychaniu, jedzeniu... Polecamy na 110 %
Opinia dodana przez: Sebastian Rosa

mgr Andrzej Rusek

Rogoyskiego 34
33-100 Tarnów

Pan Andrzej jest bardzo miły i kulturalny. Wszystko dokładnie wyjaśnia i stara się pomóc. Poświęca w 100% swoją uwagę dla pacjenta. Bardzo miła atmosfera i z miłą chęcią wraca się do tego miejsca. Daje zalecenia do domu. Nie naciąga na kolejne wizyty jeśli nie ma ku temu powodu. Polecam odwiedzić to miejsce!!! Polecam pana Andrzeja 🙂

mgr Kamil Kunicki

NZOZ "SENSIMED" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica Harcerska 11
47-220 Kędzierzyn-Koźle

poruszam sie po świecie i chorowałem i potem rehabilitowałem w wielu miejscach ale pan Kamil jest profesjonalistą mimo i to trzeba podkreślić młodego wieku oraz jest osobą empatyczną - krótko powiem warto go polecić ( choć nie powinienem bo terminy mogą się rozwlec w czasie dla mnie)
Opinia dodana przez: Tobias

Robert Stalewski

Sophia-Rehabilitacja
Kamienna 2
53-308 Wrocław

Polecam gorąco,pierwszy specjalista( a zwiedziłam prawie pół Wrocławia), który wreszcie mi pomógł. Po pierwszej sesji już czułam ogromną ulgę i poprawę, a po następnych jestem jak nowo narodzona. A do tego bardzo kulturalny i sympatyczny człowiek. Hanna

Michał Sidelnik

Masażysta, Fizjoterapeuta

Thera Plus
Zaporoska 39a
Wrocław

Z reguły nie bawię się w takie fora, ale tu zrobię wyjątek, bo wreszcie ktoś zdiagnozował mi kolano, a w zasadzie skąd bierze się ból. Chodziłem do różnych fizjoterapeutów, ortopedów, nawet ortopedów sportowych i wszyscy po jakimś czasie rozkładali ręce. Przyszedłem na pierwszą wizytę i po badaniu nic nie było iwadomo... Pan Michał spytał kiedy ten ból się pojawia, więc odpowiedziałem mu, że po około 5km biegu ;) na co ...
Opinia dodana przez: Stachowiak

lekarz Małgorzata Śliwińska

Szpital Wojewódzki
ul.Kosnego 53
45-063 Opole

Pani M. Śliwińska jest lekarzem bardzo empatycznym, skutecznym, miłym, uprzejmym, dbającym o zdrowie pacjenta. Bardzo polecam
Opinia dodana przez: Karina

mgr Anna Złotnik

Gabinet Rehabilitacji Anna Złotnik
Torzym, ul.Wojska Polskiego 27/5
66-235 Torzym

Hani ( wtedy 2 miesiace ) i Mateuszowi ( wtedy 1 miesiac) Pani Ania rowniaz pomogła.( wzmozone napiecie miesniowe) Dziekujemy :Hania 18 m-cy Mateusz 13 m-cy.:-)

mgr Dariusz Apczyński

Medycyna Fizykalna i Rehabilitacja
Skrzetuskiego 2 b /23
20-628 Lublin

Dziękuję Panu mgr za mój zaleczony kręgosłup i polecam Go wszystkim cierpiącym ,,kręgosłupowcom,, Sławek
Opinia dodana przez: Dariusz

Jolanta Surmacz

Neurolog dziecięcy, Rehabilitant dziecięcy

ligota
Katowice

Z CZYSTYM SERCEM MOGLE PANIA DR POLECIC JEST UPRZEJMA DUZO POSWIECA CZASU MNIE I SYNOWI POSWIECILA 65 MIN DUZO ROZMAWIANA TEMAT CHOROBY MOWI I MOWI, NA PYTANIA ODPOWIADA A NIE JAK INNI LEKARZE PISZA I PISZA NIEWIADOMO CO W KARCIE PACJETA I NAJLEPIEJ JAKBY CZLOWIEK O NIC NIE PYTAL.SUPER KOBIETA GODNA POLECENIA I KAZDYCH PIENIEDZY.

lekarz Iwona Szymkuć

Katedra i Klinika Rehabilitacji Szpital Uniwersytecki Nr 1
Bydgoszcz

Świetny lekarz. Fantastyczne podejście do dzieci. Moje córeczki są w wieku: 6 i 1,5 roku i nic sie nie bały pani doktor. Uśmiechały się do niej i wykonywały wszelkie polecenia. Profesjonalista w 100%. Polecam Centrum rehabilitacji i masażu na ul. ks Piotra Wawrzyniaka. Fachowa obsługa, doradzą, przesympatyczni rehabilitanci. Pani doktor wszystko tłumaczy co i jak także my jestesmy z mezem zadowoleni.

mgr Sylwia Sowińska

Medyk
łukasiewicza 88
Rzeszów

Profesjonalistka. Widać że lubi swoją pracę. Życzę wszyskim braku urazów, ale w razie czego polecam... No i jaka ładna...

mgr Marzena Chromska

PROGRESS Centrum diagnostyczno - terapeutyczno - edukacyjne
Kilińskiego2/8 56-400 Oleśnica
56-400 Oleśnica

ma bardzo dobry kontakt z dzieckiem. Super wytłumaczyła mi jakie i w jaki sposób wykonywać ćwiczenia z moim dzieckiem. Anna

mgr Joanna Szpanowska

Stomed
Mickiewicza 134/136
87-100 Toruń

Bardzo profesjonalna miła obsługa. Łokieć tenisisty wyleczony w stu procentach .Polecam serdecznie :).
Opinia dodana przez: Zbigniew

mgr Anna Tutak

Tutmed
Ul. Langiewicza 13a
35-604 Rzeszów

Pani Ania to osoba, którą z czystym sumieniem można polecić pacjentom. Miałam duże i odczuwalne problemy ze zdrowiem, z którymi nie mogłam sobie poradzić od dłuższego czasu . Pani Mgr dzięki swojej wiedzy i właściwemu podejściu przywróciła mi dobre samopoczucie . Zabiegi okazały się trafione i bardzo skuteczne , szybko przyniosły efekt. Dodam,ze efekt rehabilitacji utrzymuje się długi czas i nie wymaga powtórzenia. Serdecznie dziękuje Pani Ani za przywrócenie dobrego ...
Opinia dodana przez: Dorota