Lekarze Rehabilitant dziecięcy

znakomity specjalista z ALIUS-MED DOBRY REHABILITANT www.alius-med.pl znakomity specjalista z ALIUS-MED DOBRY REHABILITANT www.alius-med.pl znakomity specjalista z ALIUS-MED DOBRY REHABILITANT www.alius-med.pl znakomity specjalista z ALIUS-MED DOBRY REHABILITANT www.alius-med.pl
Opinia dodana przez: JAROSŁAW

mgr Dariusz Fuchs

Ośrodek Zdrowia Symetria
43-200 Pszczyna

Pan Darek już dwa razy skutecznie przeprowadził kompleksową rehabilitację mojego kręgosłupa. Jego wiedza teoretyczna i praktyczna jest znakomita, i intuicję też ma nieomylną

lekarz Barbara Kania

Rehabilitant, Neurolog

Pelikanów 8
40-522 Katowice

Polecam, doskonały kontakt z pacjentem, szczegółowe badanie.

Alicja Sawicka

eskulap
18-400 Łomża

Kompetentna i uprzejma. Bardzo miły kontakt i delikatność w badaniu. Rzeczowe objaśnienia. Polecam! Henryk P.
Bardzo dobry lekarz,poswięca dużo czasu dla pacjenta,zna się b. dobrze na rehabilitacji.

Monika Krawczyk

enel-med
Warszawa

super dziewczyna, zna się na rzeczy. Miałem zabiegi po urazie, teraz już prawie nic nie czuję.
Fantastyczny rehabilitant i wspaniały człowiek. Ulżył mi trwale po poważnej dyskopatii a moja żona ceni bardzo jego lecznicze masaże. A cena znacznie poniżej rynkowe choć standard zabiegów powyżej !

mgr Katarzyna Ciećka

Centrum Rehabilitacji i Medycny Manualnej PROMEDICA
39-200 Zawada

Z powodu dokuczającej mi rwy kulszowej nie mogłem chodzić. Nie wiedziałem do kogo z tym pójść. Polecono mi Panią Kasię z PROMEDICI. Byłem już u wielu fizjoterapeutów, ale jeszcze nikt tak fachowo mnie nie leczył. Dzięki Pani Kasi wróciłem do zdrowia. Niesamowita wiedza poparta praktyką. Jestem bardzo wdzięczny za udzieloną mi pomoc i wsparcie. Polecam wszystkim cierpiącym fachową pomoc Pani Kasi. Pozdrawiam MN

dr Lech Furmaniuk

Fizjoterapeuta, Rehabilitant dziecięcy

Słowackiego 48
61-625 Poznań

"Jestem osobą po wypadku komunikacyjnym, z urazem kręgosłupa i wieloma innymi złamaniami. Poznałem pracę wielu fizjoterapeutów i przez przypadek trafiłem do dr Leszka Furmaniuka. Od tej chwili zmieniły się niemal wszystkie ćwiczenia, ich częstotliwość, zaangażowanie prowadzącego, oraz moje. Z czasem, dużo się zmieniło; powiększyły się zakresy ruchowe, stabilizacja tułowia, wydolność płuc, poprawiło się krążenie, wzrosła siła. Zmienił się też charakter ćwiczeń, tzn na ćwiczenia podnoszące jakość życia. Początkowo zastanawiałem się ...

mgr Ewelina Nowak

Fizjoterapeuta, Fizykoterapeuta

WIZYTY DOMOWE
Katowice

Wspaniały lekarz! świetne podejście a co najważniejsze widać efekty ! Wszystko tłumaczy, jest cierpliwa! Naprawdę polecamy !

mgr Michał Beskidzki

Bielsko-Biała

Fachowa i kompetentna osoba która postawiła moją 85 letnią mamę po udarze na nogi. Szczerze polecam tego fizjoterapeutę.
Opinia dodana przez: Krystyna

mgr Paweł Szymański

Fizjoterapeuta, Rehabilitant

dr Dmocha 4a
21-400 Łuków

bardzo skuteczny i konkretny, na pewno wroce jak bedzie cos bolalo...polecam

lekarz Maria Malczewska

Rehabilitant, Pediatra

Al. I Dywizji 4/9
91-836 Łódź

Bardzo polecam Panią doktor. Bardzo dokładnie bada i sprawdza wyniki. Ma wyśmienite podejście do dzieci. Mój synek bardzo lubi Panią doktor. Zawsze trafia w decyzję.
Opinia dodana przez: Magdalena

mgr Sandra Cichowska

Rehabilitant dziecięcy

Ośrodek Wczesnej Interwencji
ul. 1- go Maja 2
83-110 Tczew

Jestem babcią 15-to miesięcznego chłopca, który urodził się ze szpotawymi stopkami. Pani Sandra bardzo zaangażowała się w jego rahabilitację. Dziecko nie bało się "białego fartucha", a jego kończyny szybko wracały do normalnego stanu. Szkoda, że p. Cichowska nie otrzymała kontraktu z NFZ na 2014 rok...
Opinia dodana przez: Anna

mgr Katarzyna Wiśniewska

Fizjoterapeuta, Masażysta

Przychodnia Specjalistyczna "Twój Chirurg" Marek Bednarski
ulica Moniuszki 3a
58-506 Jelenia Góra

wiele terapii manualnych w jednym miejscu , po wielu latach bólu pleców i chodzenia po lekarzach ktoś tak profesjonalnie mi pomógł, gorąco polecam, fajny zespół super ludzi niosących pomoc i uśmiech

mgr Milena Lindmajer

Rehabilitant dziecięcy

Fizjobaby - Rehabilitacja dzieci i niemowląt
ul. Jana Kilińskiego 27
Lubin

Pani Milena to świetna specjalistka i z czystym sercem polecam ją wszystkim rodzicom! Terapia dobrana indywidualnie dla naszego synka już przynosi efekty zauważalne gołym okiem. Synek na zajęciach jest zadowolony i chętnie poddaje się wykonywanym ćwiczeniom. Polecam!
Opinia dodana przez: Martyna

lekarz Monika Radzińska

Lecznica Specjalistyczno-Zabiegowa OMED Kabaty
ulica Wąwozowa 21
02-796 Warszawa

Od kilku lat nie spotkałam tak wnikliwego lekarza. Pani doktor bardzo szczegółowo przeprowadza wywiad oraz badanie. Podchodzi do chorego bardzo kompleksowo wyjaśniając problemy całego organizmu a nie tylko urazowego elementu. Dokładnie dopasowywuje zabiegi do konkretnego przypadku. Słucha, cierpliwie tłumaczy i daje celne rady dotyczące nie tylko rehabilitacji ale i codziennego życia po urazie. Jestem pod dużym wrażeniem. Wymarzony lekarz.
Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Jolanta Janiak

Jędrzejowska 57
Trzebnica

Pani doktor Jolanta Janiak to mój lekarz!!!!! :-),jest świetnym!!!!!!! lekarzem z powołania.Zawsze wszystko jasno wytłumaczy i wysłucha do końca pacjenta.Jest bardzo bardzo sympatyczna!!!!!! :-),zawsze uśmiechnięta do pacjentów :-) i ta jej empatia!!!!!.Bardzo się przejmuje każdym pacjentem to jest coś niesamowitego!!!!! :-),jest taką bardzo ciepłą osobą jak druga mama :-),jest bardzo przyjaźnie!!!!!! nastawiona do pacjentów,ma podejście!!!!,jest NAJLEPSZYM!!!!!!! lekarzem rehabilitacji w pełni kompetentnym,rzetelnym naprawdę!!!!!!!!!!.Jest bardzo zdyscyplinowana!!!!!!!! w swojej pracy.Pani doktor jest moim ...
Opinia dodana przez: Ruzia

mgr Andrzej Studziński

Rehabilitant dziecięcy, Rehabilitant

KRM sp. z o.o.
Świdnicka 12-16
50-066 Wrocław

Poleca serdecznie Pana Andrzeja! Fachowa wiedza i kompetencje interpersonalne powdója bardzo dobrą opinie na temat fizjoterapeuty. Gabinet nie za duzy ale odnowiny i bardzo elegancki! Nowy sprzęt medyczny i chęc pomocy sprawiły, że wróciłem do niego z kolejnymi dolegwiłościami! na pewnpo do niego wróce w razie potrzeby.

mgr Bartosz Bomba

Fizjoterapeuta, Fizykoterapeuta

BF Fizjoterapia, Centrum Terapii Manualnej
Świeradowska 47 a
50-559 Wrocław

Wzbudza zaufanie, widać, że wie co robi i zna się na rzeczy. Poświęca dużo czasu pacjentowi, dokładnie tłumaczy przypadłości, żeby pacjent dobrze zrozumiał co mu dolega. Sympatyczny, profesjonalny i skuteczny. Gorąco polecam!