Lekarze Rehabilitant dziecięcy

lekarz Leszek Krzyżosiak

Przychodnia Rehabilitacyjna
Gąsiorowskiego 12/14
05-510 Konstancin-Jeziorna

23 lata temu Pan doktor przeprowadził operację przepukliny kręgów L-4 L-5 mojego kręgosłupa i przywrócił tym samym że normalnie funkcjonuję. Jestem Mu dozgonnie wdzięczna...
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Dariusz Mieczkowski

Internista, Rehabilitant

NZOZ Caritas Archidiecezji Gdańskiej
Fromborska 24
80-389 Gdańsk

Wnikliwy, kompetentny, dobry lekarz. Fachowo i uprzejmie udzielił porady telefonicznej. Dziękuję! Do takiego lekarza warto pójść.

lekarz Zbigniew Plak

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Kolejowa 14
19-300 Ełk

Bardzo dobry lekarz i zarazem wysoki specjalista w tym co wykonuje. Bardzo uprzejmy poświęcił mi czas i wytłumaczył jak radzić z urazami żeby nie występowały. Jedyny lekarz gdzie z humorem podchodzi do pacjenta. Polecam go serdecznie.
Opinia dodana przez: Krzysztof

lekarz Hanna Grobelna-Wysoczańska

Rehabilitant, Pediatra

Grottgera 54B
40-681 Katowice

Najlepsza Pani Doktor jaką znam. Mam do niej pełne zaufanie. Moi synowie nie mogli lepiej trafić. Pani doktor uprzejma i ma wielkie serce ❤️
Opinia dodana przez: Monika
Polecam Panią Doktor.Miałam problem z kolanem, Pani Dr najpierw szczegółowo przepytała mnie z dolegliwości, potem dokładnie zbadała, na koniec zrobiła usg kolana, żeby mieć pewność, co do diagnozy. Zlecona rehabilitacja pomogła. Polecam.
Opinia dodana przez: Klaudia

mgr Dariusz Siutkowski

Fizjoterapeuta, Fizykoterapeuta

Specjalistyczna Praktyka Lekarska dr n. med Grażyna Krupa
Plac Wolności 4 (przy salonie optyka)
41-800 Zabrze

Pan Dariusz Siutkowski mega rehabilitant, punktualny, ciepły, serdeczny, bardzo kontaktowy z odpowiednim podejściem do pacjenta, wysoka kultura, pełny profesjonalizm, właściwy człowiek na właściwym miejscu, po prostu człowiek anioł godny polecenia 100%
Opinia dodana przez: IWONA

lekarz Dorota Kaleta-Psiuk

ulica Imbramowska 7/40
31-212 Kraków

Pani Doktor bardzo empatyczna i delikatna. Kompetentna, odpowiada na wszystkie pytania cierpliwie i wyczerpująco. Naprawdę Super Lekarz! Polecam! :):):)
Opinia dodana przez: Joanna

dr n. med. Joanna Grzegorczyk

Oddział Rehabilitacji Dziennej
Lisa Kuli 4D
Rzeszów

Trafna diagnoza i skuteczne leczenie. Poprawa stanu zdrowia jest znacząca. Serdecznie dziękuję.

mgr Walerian Smolana

Fizjoforma
Trakt Lubelski 403/4
04-667 Warszawa

Super rehabilitant! Ma cudowne podejście do pacjenta, jest kompetentny, uprzejmy i stawia na nogi jak nikt inny :) Cieszę się, że trafiłam na Pana Waleriana, u niego rehabilitacja przebiega spokojnie, jedna wizyta trwa tyle ile on uzna za konieczne (a nie tak jak u innych max. 60 min), a efekty pracy widać bardzo szybko. Nie pójdę już do innego terapeuty i każdemu polecam wizytę u Pana Walka :)
Opinia dodana przez: Ania

mgr Jolanta Morawska

Ostrowskiego 3
Wrocław

Polecam bardzo! Jest rzeczową, kontaktową, ciepłą i przesympatyczną osobą. Doskonały fachowiec, posiadający dużą wiedzę i umiejętności. W jasny sposób umie wszystko wytłumaczyć odnośnie leczenia, terapii itp. Osoba, która cały czas pogłębia wiedzę jeżdżąc na różne kursy i konferencje. Uratowała mój bark po wypadku, gdzie lekarze sami byli zdziwieni, gdyż mówili, że nie będę nim ruszał. Ponadto jest to osoba do której w każdej chwili można zadzwonić z problemem i która ...
Opinia dodana przez: Maciej Nenko

lekarz Jowita Kłys

48A
95-082 Mogilno Duże

Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Lekarka przebadała mnie i zleciła potrzebne do poprawy zdrowia zabiegi. Nie patrzyła na pesel lecz na pacjenta, któremu można pomóc .Polecam Panią Jowitę Kłys wszystkim, którzy potrzebują pomocy odnośnie rehabilitacji.
Opinia dodana przez: Lucyna

dr Martyna Brychcy

Fizjoterapeuta, Rehabilitant dziecięcy

FIZJOspot
ul. Stanisława Staszica 6
58-540 Karpacz

Dr Martyna Brychcy zajmowała się rehabilitacją i wspomaganiem rozwoju mojej córki Laurki od jej 4 miesiąca życia. Jest to osoba z szerokim wachlarzem kompetencji, miła, uprzejma, mająca bardzo dobry kontakt z dziećmi i ich rodzicami:) Nasze spotkania i ćwiczenia trwały zawsze dłużej niż uzgodniony czas wizyty. Terapia była przygotowana dla indywidualnych potrzeb dziecka. Fizjoterapeuta ma duże doświadczenie w rehabilitacji dzieci metodą NDT Bobath, metodą Vojty i masażu Shantala. Jeśli moja ...
Opinia dodana przez: magdalena

lekarz Vadym Abramchuk

ul. Witolda Chodźki 17/7
20093 Lublin

Polecam gorąco. Kompetentny fachowiec, nigdy tak dobrze nie czułam się po zabiegach.!!!!!!!!!!!!!!!
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Agnieszka Malarska

ulica Klinowa 44
91-156 Łódź

Pani doktor niezwykle kompetentna, z cierpliwością i uwagą wysłuchująca pacjenta. Wywiad rzetelny i wnikliwy. Niezwykle miła i oddana swej pracy. Szukająca najlepszych rozwiązań. Godny polecenia specjalista.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Tomasz Kleszczewski

Szpital
al. Niepodległości 9
19-100 Mońki

Wspaniały człowiek, lekarz, specjalista. Jestem dzisiaj po wizycie u Pana doktora i myślę jak dobrze by się żyło, gdyby otaczali nas tylko tacy ludzie. Ciepło, zaangażowanie, troska, kompetencje, empatia. Dokładnie wytłumaczył mi na czym polega schorzenie i jaką należy wdrożyć terapię. Polecam serdecznie!
Opinia dodana przez: Ewa

Szymon Jankowski

Fizjoterapeuta, Fizykoterapeuta

Gniezno

Młody z dużym zapałem do pracy i pomocy innym. Bardzo kompletne i obrazowe przedstawienie w czym leży problem. Szczerze polecam

mgr Michał Kaczmarek

Piotrkowska 204/210
90-360 Łódź

Miły, sympatyczny, młody fizjoterapeuta. Brdzo fajnie prowadzi zajecia z małym dzieckiem, a mi jako matce pokazał jak moge ćwiczyć w domu. POLECAM

mgr Rita Calderaro

Rita Rehabilitacja
Wiosenna 10, Ząbki
05-091 Warszawa

Panią doktor znalazłam przez internet, zadzwoniła żaby umówić wizytę u 4 miesięcznej córci z rozpoznaniem wzmozonego napięcia mięśniowego, po dwóch dniach doszło do spotkania. Każdemu rodzicowi życzę takiego lekarza, idealna pod każdym względem, delikatna, miła, wesoła a przy pracy z dzieckiem jest to bardzo ważne, córka widząc jej uśmiechnięta buzię również reagowała pozytywnie, a także bardzo kompetentna. Wszystko wytłumaczyła, pozakała na czym problem polega i jak będziemy pracować. Nie śpieszyła ...
Opinia dodana przez: Agnieszka

Katarzyna Urban

Fizjoterapeuta, Rehabilitant dziecięcy

BOBATH Centrum Rozwoju Dzieci
Macedońska29
51-113 Wrocław

Bardzo kompetentna specjalistka z ogromną wiedzą. Słucha, odpowiada na wszystkie pytania, ma rewelacyjne podejście do dzieci. Mój syn była rehabilitowany przez Pania Katarzynę z bardzo dobrym efekem. Rehabilitacja trwała tylko tyle ile trzeba było (bez "naciagania" na dodatkowe koszty). polecam w 100%.

lekarz Małgorzata Radzikowska

Rehabilitant, Rehabilitant dziecięcy

Ośrodek Wczesnej Interwencji
ul. 1- go Maja 2
83-110 Tczew

Pani doktor jest bardzo kompetentna, życzliwa, wszystko tłumaczy, bardzo dokładnie bada dziecko. Lekarz godny polecenia.