Lekarze Rehabilitant dziecięcy Warszawa

dr n. med. Artur Bogucki

Ortopeda, Rehabilitant

Al. Wyzwolenia 6A
Warszawa

Ja byłam u tego lekarza wiele lat temu w sprawie gorsetu. Oczywiście uważał, że inni lekarze się nie znają itp., ogólnie odbierałam go na zasadzie, że on się zna dobrze, a inni nie. Jeden z lekarzy mnie odesłał do niego na zasadzie, że w moim województwie proponuje się gorset Milwaukee, którego ludzie nie chcą nosić, psuje się krtań od niego i parę innych rzeczy, że lekarze wiedzą, że ten gorset ...

lekarz Izabella Nyka

Lux-Med
al. KEN
Warszawa

Pani Doktor rzetelnie wyjaśniła mi o co chodzi w moim przypadku, zleciła rehabilitację, którą w trakcie modyfikowała - świetne podejście do Człowieka w Pacjencie :)

lekarz Marta Ludwikowska

Rehabilitant

Marszałkowska 28 (nad Trasą)
Warszawa

Pani Marta Ludwikowska jest przewodniczącą składu orzekającego w Miejskim Zespole ds. Orzekania o Niepełnosprawności w Warszawie. Do sprawy mojego syna podeszła niekompleksowo, nie zrozumiala istoty problemu i w oczywistej sprawie wydała odmowę.
Opinia dodana przez: Jacek

lekarz Wojciech Haładyna

Rehabilitant, Neurolog

Sana S.C.
Batorego 31 A
02-982 Warszawa

Nie polecam tego lekarza!! Albo na urlopie albo na zwolnieniu. Nie można się skontaktować a co dopiero umówić na spotkanie. Nie słucha pacjentów, uwag bliskich, że stan mamy się pogorszył. Mówił, że wszystko jest dobrze, a mama trafiła do szpitala przez zaniedbanie i brak jakiegokolwiek zainteresowania pacjentami.
Opinia dodana przez: Weronika

lekarz Alfred Gąsowski

SZPZLO Warszawa
ulica Strusia 4 / 8
04-564 Warszawa

Bardzo serdeczny ciepły człowiek który potrafi podejść do chorego kompleksowo... Traktuje pacjenta jak podmiot, nie jak przedmiot. W razie potrzeby zleca dodatkowe badania. Polecam!
Opinia dodana przez: Aneta

mgr Piotr Górski

Przychodnia Lekarzy Wojskowych
ul. Mokotowska 6a
Warszawa

Trafiłam do Pana Górskiego przez neurochirurga;jestem 5 tygodni po 2 operacji kręgosłupa na poziomie L5-S1; po raz pierwszy rehabilitant wytłumaczył mi na czym polega moje schorzenia i jak będzie mnie leczył; zalecił dużo ćwiczeń do samodzielnego wykonywania w domu a także popracował nad moim schorowanym kręgosłupem w gabinecie; jest lepiej, od 10 dni nie używam środków pbólowych; nikt nie jst cudotwórca wiec proces zdrowiania musi potrwac to każdy rozumie, szczególnie ...

Iwona Szuba

Rehabilitant dziecięcy

Warszawa

nie polecam i przestrzegam. nie polecam i przestrzegamnie polecam i przestrzegamnie polecam i przestrzegam nie polecam i przestrzegam nie polecam i przestrzegam nie polecam i przestrzegam nie polecam i przestrzegam

lekarz Edyta Wylon

CSK MSWiA
ulica Wołoska 137
02-507 Warszawa

Kompletna porazka.(zwłaszcza w porównaniu z poprzednim lekarzem dok.Lotkiem)Pani doktór każe zdjac buty i ''sie przejśc''.Stwierdza ,że buty mam nieodpowiednie (bo niby za wąskie).Buty które kupiłem sa b.drogie ,trekkingowe i sa to jedyne buty w których w ogóle moge chodzić.a ,że są b.ładne i wyprofilowane żeby zgrabnie wygladały to tylko ich plus.Ogóle wysłuchuje znudzona.
Opinia dodana przez: Robert

lekarz Łukasz Lotek

SPZOZ Warszawa Wola-Śródmieście
ulica Erazma Ciołka 11
01-445 Warszawa

Na prawdę nie rozumiem tych słabych opinii. Nie będę Go porównywał do Dr. Housa, ale ma nie daleko. Duży szacunek za trafną diagnostykę. Mam się obrażać, że mówi, że jestem gruby, jeśli to prawda? Ludzie - idziecie do lekarza czy do telefonu zaufania? Ma być skuteczny i jest! Zdiagnozował mnie w ciągu minuty/dwóch - zapalenie chrząstek klatki piersiowej. Ja zmieniam lekarza rodzinnego na dr. Lotka. Jest bardzo dobry, i wolę ...
Opinia dodana przez: Robert

lekarz Robert Strawa

SZPZLO Warszawa - Praga Południe
ulica Krypska 39
04-082 Warszawa

Jestem pod opieką Pana Doktora z powodu dyskopatii kręgosłupa. Uważam, że jest to świetny, kompetentny specjalista i zleca bardzo dobre zabiegi rehabilitacyjne. Przed zleceniem zabiegów przeprowadza dokładny wywiad z pacjentem, zapoznaje się szczegółowo z historią choroby, przyniesionymi badaniami jak również sam przeprowadza badania. Uważam, że jest to lekarz z powołania i wspaniały człowiek. Bardzo dziękuję Panie Doktorze i polecam wszystkim!
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Beata Górak

Fizjoterapeuta, Rehabilitant

Modzelewskiego 12/30
02-679 Warszawa

Pani Beata Gurak ozdrowiła nastolatka, ze skoliozą, kifozą, lordozą w jedną wizytę, jak poprosiłam o kolejne skierowanie na rehabilitację, którego nie wypisała. Poprzednio moim dzieckiem zajmowało się w tej przychodni kilku innych lekarzy, ale w wyniku zmian personalnych zastałam o zgrozo tę Panią Doktor. Poprzedni lekarze upominali że z uwagi na złożoną wadę, dziecko powinno być przede wszystkim rehabilitowane. Ona badała po swojemu syna jakimiś cyrklami i mówiła ze jest ...
Opinia dodana przez: az

lekarz Maria Polewczyńska

szpital czerniakowski
Warszawa

lekarz niemiły, chyba mineła się ta pania z kierunkiem studiow. kazala zaopatrzyc się w kule!!! bo zadne ćwiczenia pacjentowie nie pomogą i po co przychodzi??? brak słow.... nie radzę chodzić do tej pani lekarz

lekarz Katarzyna Śledziewska

Rehabilitant, Chirurg dziecięcy

Modrzykowa 6
04-772 Warszawa

Wyjątkowo nieuprzejma lekarka,zero zainteresowania pacjentem,zero kontaktu z pacjentem.No i pobyt na oddziale tanszy w prywatnei klinice niz u niej:(

lekarz Krystyna Winter

Rehabilitant, Neurolog

Al. Jerozolimskie 65/79 (Centrum Medyczne LIM)
00-697 Warszawa

I literally need -10 stars, as this was literally THE WORST DOCTOR EVER. NIE POLECAM, NEVER EVER GO TO HER!
Opinia dodana przez: V.V.

lekarz Iwona Garwacka-Jodzis

Alex Dent
Surowieckiego 2
Warszawa

nie polecam tej lekarki, niemiła, niegrzeczna, niefachowa, zleciła zabiegi które nie pomogły, brak empatii - nie polecam nikomu
Opinia dodana przez: Iva

mgr Anna Niemyjska