Lekarze Rehabilitant dziecięcy Warszawa

lekarz Dariusz Szabela

Vita Med
ul. Meissnera
Warszawa

Kompetentny lekarz, z poczuciem humoru, życzliwie podchodzący do pacjenta, na którego dobru mu rzeczywiście zależy.
Opinia dodana przez: M.

mgr Kornel Mikołajczyk

Fizjoterapeuta, Masażysta

Akademia Ruchu
Conrada 21A
01-922 Warszawa

Jestem chory na sm i jezdze na wozku. W gabinecie dzieki cwiczeniom wstalem z niego i daje rady samodzielnie przejsc odcinek drogi. Chodze tam 2x w tygodniu i po kazdej wizycie jest lepiej. Polecam bardzo. Zbigniew Kajstura
Opinia dodana przez: Kajstura

Michał Guzek

Hospicjum stacjonarne
Pileckiego 105
02-781 Warszawa

Od 5 lat czułem ból szyi, jakiś rok dołączyło drętwienie rąk i odczucie wylewania wrzątku na kark, które uniemożliwiło mi normalne życie. Mój wynik rezonansu (wielopoziomowa przepuklina) oglądało wielu lekarzy ortopedów i neurologów, przechodziłem nawet tzw. rehabilitacje z NFZ. Po zakończeniu rehabilitacji i braku poprawy "wziąłem sprawy w swoje ręce" i zacząłem szukać neurochirurga, który podjąłby się operacji. Po 4 wizytach u "wziętych" neurochirurgów, każdy powiedział to samo tj. zooperować ...
Opinia dodana przez: TJ

lekarz Rafał Koczorowski

Rehabilitant, Neurolog

Szpital Czerniakowski
ul. Stępińska 19/25
Warszawa

Całe życie miałem problemy z kręgosłupem i byłem u wielu lekarzy, którzy zawsze odradzali operację i tak się męczyłem latami, zanim nie trafiłem do doktora Rafała Koczorowskiego, który poprowadził mnie na stół operacyjny, a później zadbał o system rehabilitacji. Przyznam, że po 40stce, czuję się teraz, jak nowo narodzony.
Opinia dodana przez: Marcin

dr n. med. Maria Laskowska-Niewada

Łukowa 9
02-767 Warszawa

Pani Doktor to wspaniały człowiek i lekarz !!!! Serdecznie Polecam pomaga i zawsze można na nią liczyć
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Rehabilitant
                                       mgr Maciej Abakumow

mgr Maciej Abakumow

Fundacja Avalon
Centrum Handlowe PANORAMA, al. Witosa 31 lok. 108
Warszawa

Szalenie kompetentny i uprzejmy specjalista. Postawił mnie wielokrotnie na nogi. Mogę z czystym sercem go polecić.

mgr Sławomir Homa

ul.barska
Warszawa

Rzeczowy, konkretny, pełen profesjonalizm i fachowość a przy tym bardzo sympatyczny i ciepły człowiek. Gorąco polecam!
Opinia dodana przez: Teresa P.

mgr Hanna Ciesielska

Fizjoterapeuta, Fizykoterapeuta

Centrum Rehabilitacji
ul.Powstańców Śląskich 103/8
01-355 Warszawa

Dzięki fachowej diagnozie i odpowiedniemu doborowi ćwiczeń mój syn po 3 tygodniach od złamania nogi porzucił kule i stał o własnych siłach. Wszystko dzięki terapeutce – p.Hani, która w sposób interesujący i motywujący dopierała zestaw ćwiczeń. Poza tym przemiła atmosfera i zainteresowanie pań sprawiło, że Kacper bardzo chętnie chodził na zajęcia i nie mógł doczekać się kolejnej wizyty.

Wojtek Ruciński

Prywatny Gabinet Lekarski
al. Stanów Zjednoczonych 23/14
03-947 Warszawa

Poznałam Pana Wojciecha przy okazji leczenia nawracającej kontuzji córki wyczynowo uprawiającej szermierkę, bardzo konkretnie, kompetentnie i jednocześnie z taktem (nastolatka) jej pomagał; od tego czasu poleciłam Go kilku innym pacjentom - urazy sportowe, zwyrodnieniowe itp., wreszcie sama trafiłam z dolegliwościami związanymi z ostrogą, stanami zapalnymi związanymi ze zwyrodnieniami, też wychodzę na prostą;-) zawsze cierpliwy, super tłumaczy i słucha; nie jest mi łatwo znaleźć lekarza/fizjoterapeutę do którego miałabym zaufanie (takie czasy, ...
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Ewa Mikołajewska

SZPZLO Warszawa
ulica Strusia 4 / 8
04-564 Warszawa

Pani Doktor przemiła empatyczna osoba, bardzo delikatna w stosunku do pacjenta. Nieczęsto spotykane zrozumienie i cierpliwość.
Opinia dodana przez: Jola

dr Tomira Kenczew-Kolanowska

Neurolog, Rehabilitant

Warszawa

Uważam, że pani profesor jest bardzo dobrym lekarzem. Prowadzi mnie od piętnastu lat, kiedy miałem bardzo poważny wypadek. W efekcie uszkodzenia mózgu miałem zaniki pamięci, ataksję lewej strony, zaburzenia wzroku. Mimo to, z niewielkim późnieniem udało mi się skończyć studia i podjąć szereg prac. Z obecnej jestem zadowolony. Przez piętnaście lat ploteczek z koleżankami nie uświadczyłem. Odebranie czasem telefonu prywatnego... no tak, zakładam, że wszystkie te wdzięczne korpożmijki, które dają ...
Opinia dodana przez: Adam
Pani doktor to cudowny człowiek o dobrym sercu i dobrym usposobieniu do ludzi. Wspaniała kobieta jako doktor i jako osoba. Człowiek pełen pasji i za gazowania w pomoc drugiej osoby. Dzięki pani doktor stan zdrowia mi się poprawił,chodze o kulach,a nie jeżdżę na wózku. Wdzięczny do konca zycia ,za dobro Marcin-Łomza pozdrawiam i trzymam kciuki ,za pania doktor
Opinia dodana przez: Marcin

Katarzyna Kowalik

Fizykoterapeuta, Rehabilitant

grupa lux med
racławicka 132 b
Warszawa

Pani Kasia jest wysokiej klasy specjalistą. Dzięki niej mój ciężki stan i omdlenia w stosunkowo szybkim czasie ustąpiły na tyle skutecznie, że póki co nie wracają. Pani Kasia ma bardzo obszerną wiedzę, którą potrafi łączyć z wiedzą z innych obszarów, z ogromną użytecznością dla pacjenta. Na ogromne uznanie zasługuje bardzo etyczne i z szacunkiem podejście do pacjenta, co powoduje duże zaufanie do Pani Kasi. Polecam Panią Kasię każdemu pacjentowi, bo ...

lekarz Elżbieta Łasińska

Internista, Rehabilitant

Przychodnia Rehabilitacyjna
Sielecka 22
00-738 Warszawa

Byłam dzisiaj u pani doktor.Bardzo miła osoba.ma dużo czasu dla pacjenta.wszystko ze spokojem tłumaczy.polecam.
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Tomasz Rybak

Medycyna estetyczna, Rehabilitant dziecięcy

ul. Grzymalitów 9D/22
03-141 Warszawa

Ocena za: Absolutny brak możliwości kontaktu z gabinetem. Preferowana metoda za pośrednictwem sms-a jest po prostu kpiną. Przed wizytą nie można dowiedzieć się niczego na temat zabiegu, nie ma żadnej konsultacji co można zrobić a czego nie. Nie ma również żadnej informacji po zabiegu, za ile można lub należy przyjść na kolejny zbieg. Podają termin, ale jeżeli nie odpowiada klientce, to kolejna informacja przyjdzie może za 5 dni po napisaniu ...
Opinia dodana przez: Anna
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Neurolog dziecięcy
                                       lekarz Joanna Pęska

lekarz Joanna Pęska

Neurolog dziecięcy, Neurochirurg

Medical Center NZOZ
PLACÓWKA I - ul. Belgradzka 42 (stacja metra Natolin - na tyłach poczty), PLACÓWKA II - ul. Dembego 5 (wjazd od ul. Zaruby)
02-793 Warszawa

Kompetencje Pani Doktor bez zarzutu. Jako do nerwowej matki podejście super spokojnie wylumaczyla i pokazała jak stymulować dziecko. Dała ogromna nadzieję na poprawę i trafiła od razu z diagnoza. Leczenie od 3 miesiąca życia obecnie synek ma 27 miesięcy już chodzi i zaczyna mówić a miał to być beznadziejnym przypadek. Ogromnie Dziękuję Pani Doktor za wyrozumiałość do trudnych rodziców chorych dzieci. POLECAM w 100%
Opinia dodana przez: Małgorzata

mgr Kaja Strózik

Fizjoterapeuta, Fizykoterapeuta

Centrum Rehabilitacji
ul.Powstańców Śląskich 103/8
01-355 Warszawa

Do Centrum Rehabilitacji na Bemowie zgłosiłam się z dolegliwościami kolana. Trafiłam do p. Kai. Pani Kaja to fizjoterapeutka z pasją, ogromną wiedzą oraz poświęca cały swój czas tylko pacjentowi. Posiada także dar motywowania do ćwiczeń w domu. Jestem zadowolona z terapii.

prof. dr hab. n. med. Krystyna Księżopolska-Orłowska

Ortopeda, Rehabilitant

Narodowy Instytut Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji
ul. Spartańska 1
02-637 Warszawa

jest madrym i wspanialym lekarzem, rozpoznala umnie mlodziencze zapalenie stawow

mgr Ewa Eugenia Letki-Petroff

Warszawa

Świetna rehabilitantka, z sercem i cierpliwością do dzieci. Zarówno tych małych i tych dużych. To, co się liczy to wieloletnie doświadczenie w Centrum Zdrowia Dziecka. Polecam gorąco zarówno na dłuższą rehabilitację dziecka, jak i na jednorazową wizytę.

Halina Ziarkowska-Borkowska

Oddział Mokotów Oś. Stegny
Soczi 1
02-760 Warszawa

Byłem pacjentem Pani doktor Ziarkowskiej-Borkowskiej i polecam ją każdej osobie potrzebującej porady i leczenia lekarza rehabilitacji. W moim przypadku Pani doktor okazała sie osobą wyjątkowo kompetentna gdyż zauważyła na podstawie przyniesionych przeze mnie wyników badań przyczyny moich problemów na które wcześniej nie zwrócono uwagi. Przepisane zabiegi bardzo mi pomogły.