Lekarze Rehabilitant

Ortopeda, Rehabilitant

Poradnia
Kilińskiego 85
90-119 Łódź

Wg. mnie najlepszy specjalista od problemów z kręgosłupem z jakim miałem do czynienia. Pomógł mi już kilka razy na przestrzeni wielu lat. No i ten niesamowity klimat szpitala M*A*S*H. Polecam.
Opinia dodana przez: Janusz

dr n. med. Małgorzata Łukowicz

Zakład Opieki Zdrowotnej MSWiA ul.Markwarta 4-6
85-015 Bydgoszcz

Jest dobrym człowiekiem, widać,ze ma czas dla wszystkich, nie spieszy się, pomoże każdemu, jest sympatyczna i co najważniejsze zna się na swoim fachu...dzięki jej poradzie i zaleceniom dzisiaj jestem człowiekiem wracającym do pełni sił.

mgr Maciej Florek

MF Fizjoterapia
Krynicka 18-20
50-555 Wrocław

Pan Maciek to wspanialy fachowiec uratowal moje kolano przed artroskopia ktorej za wszelka cene chcialam uniknac i udalo sie wlasnie dzieki cwiczeniom a nie tak jak proponowali ortopedzi operacja , do tego godny zaufania i przemily. Panie Macku jeszcze raz bardzo panu dziekuje :) Polecam wszystkim . Pozdrawiam Dorota Sajewicz

mgr Bartłomiej Izydorczyk-Styś

Fizjoterapeuta, Fizykoterapeuta

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Rehabilitacji "GAJA"
Piastowska 58
58-260 Bielawa

Bardzo dobry rehabilitant. Wielokrotnie pomógł mi w dolegliwościach bólowy. Pierwszy raz trafiłem do niego z "wypadniętym" dyskiem. Lekarz zastępujący mojego pierwszego kontaktu stwierdził, że to tylko naciągnięcie mięśnia, a mnie tak bolało, że już nogami nie mogłem zbytnio poruszać, chodzenie sprawiało wielki ból. Po wizycie w kilka dni zapomniałem wogóle, że miałem takie dolegliwości. Od tamtego czasu z róznymi bólami pleców, bioder itp. udaję się własnie do tej osoby i ...
Opinia dodana przez: RadekS

Bronisław Wójcik

Rehabilitant, Osteoporolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Stomatologicznej Spółdzielni Pracy Dentystyka w Krakowie
ul. Kielecka 7a
31-526 Kraków

Potwierdzam, naprawdę bardzo dobry z dużym doświadczeniem specjalista. Cierpliwie wytłumaczył mi moją chorobę. Lubi zażartować ale ma duży szacunek do pacjenta. Bardzo mi pomógł. Dziękuję.
Opinia dodana przez: Beata

dr n. med. Maria Głowacka - Kulesz

Internista, Rehabilitant

Medycyna Dąb Katowice
ul. Dębowa 64
40-108 Katowice

Co tu duzo pisac... Dr. Fachowiec i tyle. Kobieta która pracom żyje i jej sie poświęca.. jest fachowcem i czapka z glowy przed Takim lekarzem...
Opinia dodana przez: Marek

lekarz Izabela Kępczyńska

Królewiecka 3 lok. 49
09-402 Płock

ANIOŁ - nie człowiek! Więcej TAKICH LEKARZY ! WIDAĆ ŻE MA KOBIETA P O W O L A N I E !!! WIDZI W PACJĘCIE CIERPIĄCEGO CHOREGO - CZŁOWIEKA. OBY WIĘCEJ TAKICH LEKARZY- LUDZI ☆☆☆☆☆☆

lekarz Tomasz Łukaniec

Ortopeda, Rehabilitant

Milickie Centrum Medyczne
Prusicka 24
55-100 Trzebnica

Ja też dziękuje że pan leczył moją siostrę i mnie jest pan bardzo dobrym fachowcem dzięki panu oraz reszcie sztabu ze szpitala. Ortopedów i rehabiltantów udało się mnie. Postawić na nogi Jesteście bardzo Wielcy za każdym razem chwale waszą kadrę a przedewszystkim pana panie doktorze jeszcze raz dziękuje wam Bravo Piotr. Z Polkowic
Opinia dodana przez: Piotr

dr n. med. Zenon Szust

Obrońców Westerplatte 3
78-520 Złocieniec

Nie ma lepszego specjalisty. Tylko ćwiczenia i jeszcze raz ćwiczenia 👍Tak zaleca doktor! Za każdym razem to samo i to się sprawdza. Miałam ból barku i zażywałam tabletki przeciwbólowe i borowinowe okłady, magnetronik i inne zabiegi, ale dopiero po ćwiczeniach ból zniknął!! Pewnego razu pojawił się nagle ból w biodrze i co zrobiłam. Teraz już wiem, że tylko ćwiczenia pomagają. Obeszło się bez tabletek😊Dziękuję z całego serca🌹🌹🌹
Opinia dodana przez: Bogumiła

lekarz Zofia Niedźwiedź

Rehabilitant, Neurolog

Komeńskiego 16
Wrocław

Polecam panią doktor Niedźwiedź. Miła i kompetentna. Najlepiej udać się do Medued przy ul. Traugutta, bo nie ma kolejek.
Opinia dodana przez: Kasia

Jakub Skowron

RehaPOMOC
Wizyty domowe
Gdańsk

Pic na wodę..... bo - uwaga - wszystkie p rawie opinie pisał sobie tego samego dnia. To jest nie realne i nie etyczne.
Opinia dodana przez: Piotr

Wojtek Ruciński

Prywatny Gabinet Lekarski
al. Stanów Zjednoczonych 23/14
03-947 Warszawa

Poznałam Pana Wojciecha przy okazji leczenia nawracającej kontuzji córki wyczynowo uprawiającej szermierkę, bardzo konkretnie, kompetentnie i jednocześnie z taktem (nastolatka) jej pomagał; od tego czasu poleciłam Go kilku innym pacjentom - urazy sportowe, zwyrodnieniowe itp., wreszcie sama trafiłam z dolegliwościami związanymi z ostrogą, stanami zapalnymi związanymi ze zwyrodnieniami, też wychodzę na prostą;-) zawsze cierpliwy, super tłumaczy i słucha; nie jest mi łatwo znaleźć lekarza/fizjoterapeutę do którego miałabym zaufanie (takie czasy, ...
Opinia dodana przez: Beata

Tomasz Łosień

Rehabilitant, Rehabilitant dziecięcy

Sosnowiec

Wspaniały rehabilitant !!!!! Rzeczowy, kompetentny, ucziwy i rzetelny !!! Panie Tomku, Oluś śmiga jak wiatr, jest mega sprawny, a mówili, że nie będzie chodził. Chyba za długo go rehabilitowaliśmy :)))) (oczywiście żart) Dziękujemy za oddaną pracę i serce ! Mama Olka z Lędzin
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Anna Pałdyńska-Borecka

Internista, Rehabilitant

MEDYCYNY ESTETYCZNEJ
Chabrowa 384
43-384 Jaworze

Pani doktor nie stosuje się do wytycznych WHO, każe odstawić od piersi mimo braku wskazań, uważa, że karmienie jest przyczyną asymetrii i obniżonego napięcia mięśniowego u dziecka... Brak słów...

lekarz Maria Wasilewska-Zużałek

Rehabilitant, Kardiolog

gabinet rehabilitacji kardiologicznej i medycyny pracy
Dąbrowskiej 6
72-500 Międzyzdroje

Uprzejmość,profesjonalizm. Lekarz godny polecenia.

mgr Dariusz Klimczak

Ortopeda, Ortopeda dziecięcy

Fizjonova
Wałowa 27
43-300 Bielsko-Biała

Naprawdę godny polecenia Ortopeda, w gabinecie jest profesjonalne badanie stóp i na podstawie badania wykonane wkładki do butów. Córka ma wadę kręgosłupa i polecił nam świetnego lekarza Ryszarda Harężlaka, który przyjmuje w Czechowicach Dziedzicach. Oboje lekarze współpracują ze sobą, na wizycie u pana Harężlaka dziecku poświęcono 45 minut na badania, ćwiczenia z koordynatorami i konsultacje co do ćwiczeń w domu. POLECAM, bo warto.
Opinia dodana przez: rodzic

dr hab. n. med. Walery Żukow

Diagnostyka Laboratorium oddziału Toruń
pl. 18 Stycznia 4
87-100 Toruń

jest super polecam go każdemu.,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

lekarz Jadwiga Stankiewicz

Rehabilitant, Pediatra

Ośrodek Leczniczo-Rehabilitacyjny dla Dzieci Kamieniec - Zbrosławice
ulica Polna 2
42-674 Kamieniec

Lekarz z powolania od wielu lat! Moim zdaniem Pani doktor ist wzorowym Kandydatem na tytuł „Wyjątkowy lekarz” w Konkursie im. prof. Zbigniewa Religi. Polecam z calego serca.
Opinia dodana przez: Bogdan H.

mgr Filip Pięta

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ARKA
Królowej Jadwigi 15
30-202 Kraków

świetny rehabilitant, zresztą cały zespół który prowadzi terapię w jego ośrodku (fizjomed na królowej jadwigi) jest dobry. chodziłem po urazie kostki na wizyty do nich, zawsze przyjmują pacjentów z zainteresowaniem, a nie tylko czekają na kasę

mgr Leszek Tajchman

Tajchman Leszek Fizjoterapia
Matejki 63a lokal 6
87-100 Toruń

Nie polecam! Żenada, poniżej godności człowieka. Życzę takiego samego potraktowania. Szukajcie prawdziwych specjalistów fizykoterapii!