lekarz Renata Budzicz

Wenerolog, Dermatolog

Pani doktor nie jest taka zła, podeszłą do mojej choroby profesjonalnie, za co jestem wdzięczny. To była moja pierwsza wizyta u niej, i na razie ejstem zadowolony, bo widzę na skórze zmiany na lepsze.

nieprofesjonalne podejście do pacjenta.. Pani Doktor jest bardzo wyniosła! nie polecam!

Lekarz opryskliwy, nie traktuje pacjenta indywidualnie, nie słucha, stara się szybko załatwić wizytę, nie tłumaczy przyczyn choroby ani co należny robić aby jej zapobiegać lub leczyć. W przypadku kiedy pacjent nie wymusi odpowiedzi i dłuższej wizyty będzie ona trwała 5 minut za co słono się płaci. Nie zmienia to jednak faktu, iż stosowana terapia jest skuteczna i zrównoważona tak cenowo jak i nie powoduje większego spustoszenia w organizmie. Gdybym miał wystawiać ocenę dałbym 3.

Naprawdę dobra lekarka. Może i jest zasadnicza, ale wiedzę ma wielką. Jako jedyna w końcu dobrze mnie zdiagnozowała. Leczenie u niej było skuteczne, w przeciwieństwie do innych dermatologów, któzy nawet nie starali się dokładnie dowiedzieć co mi jest, tylko rzucali na mnie okiem i przepisywali milion leków, które nie skutkowały. A teraz wreszcie moja twarz wygląda normalnie.