Renata Norbecka

Dermatolog

Witam!!! komentarz w 100% pozytywny!!! miła pani doktor!!! fachowa i profesjonalna !! efekty pozostają na długi czas!!!

Dermatolog, do którego nigdy nie boję się iść. Gabinet wyposażony nowocześnie, profesjonalne podejście, duża wiedza oraz cierpliwość pani Renatki

Super dermatolog i lekarz! Usługi na najwyższym poziomie i po przystępnych cenach. Trwałość i efekt zabiegu oraz estetyka- rewelacyjne. .Miła obsługa. Polecam !!!

Wszystko w tym miejscu jest na swoim miejscu ;) Sprzęt bardzo nowoczesny, przyjemny gabinet, uśmiechnięta pani Renatka, i inni lekarze. Efekt zabiegu oceniam na plus, zresztą jak i sam zabieg.

Klimat bardzo pozytywny !!!!! , u mojego poprzedniego dermatologa nie czułam różnicy w leczeniu. Nina

R. Norbecka to chyba jedna z najbardziej znanych dermatologów we Wrocławiu. Jak zaczęłam do niej chodzić - jestem bardzo zadowolona. Fajny lekarz. Dobre ceny.

Bardzo miła Pani dr. Leczyła u mnie zmiany alergiczne . Wszystko dokładnie wytłumaczyła, bardzo miła. Mimo mojego strachu było fajnie :) Nie czułam bólu.

Pani Doktor to naprawdę świetny specjalista. Chodzę do niej z córką. Sama również byłam na mikrodermabrazji. Pani Renata jest cierpliwą, ciepłą i życzliwą osobą i naprawdę świetnym specjalistą!

Wszystko szybko, dyskretnie i na temat. :) Miła obsługa, duża kompetencja! polecam panią Renatkę Norbecką !!!!!!!!!!!!!

U Pani Renaty byłam kilka miesięcy temu na konsultacjach. Bardzo mi pomogła. Pani Doktor Dermatolog jest wspaniałym specjalistą. Bardzo podobała mi się miła atmosfera podczas wizyty. Polecam wszystkim.