Renata Norbecka

Dermatolog

wspaniała kobieta, bardzo miła i ma podejście do dzieci, bardzo szybko zauważyłam poprawę w wyglądzie skóry u mojego synka. polecamy

Nareszcie mogę wyjść z domu i pokazać się ludziom na oczy. Rewelacja! Ciesze się, że trafiłam do niej! Wszystkim polecam w 100%

Jeśli ktoś szuka dobrego gabinetu dermatologicznego, to polecam właśnie ten. Dr Norbecka pomogła mi w mojej walce z trądzikiem nie zamieniając mnie przy tym w bankruta :) a moja sąsiadka korzysta u niej z zabiegów botoxu i zabiegów kosmetycznych, również chwali sobie panią doktor. Bardzo duży plus!!!

Zgadzam się z poprzednimi opiniami. Pani Renata Norbecka jest kompetentna, miła i cierpliwa - miałam wielkie wątpliwości i obawy przed zabiegiem usuwania zbędnego owłosienia, ale profesjonalnie zostały mi one wyjaśnione. Efekt jest powalający :)

Niezwykle kompetentna dermatolog ! Bardzo się cieszę, że do niegj trafiłam. Moje pryszcze są już dużo mniej widoczne :) Polecam!

Super lekarka z rewelacyjnym podejściem do człowieka. Godna zaufania. Doktor Renata Norbecka z Centrum Diagnostyki Medycznej Medix we Wrocławiu jest miła, przystępna no i poszło bez komplikacji. Mam wstrzyknięty botox i wyglądam rewelacyjnie, mega polecam.

Super lekarka z rewelacyjnym podejściem do człowieka. Godna zaufania.

bardzo dobry specjalista; polecam i pozytywne komentarze potwierdzam. po 3 latach poszukiwań kompetentnego fachowca i stosowania nieskutecznego leczenia w końcu znajoma poleciła panią dr, warto było, jestem b.zadowolona.

Wizyta przebiegła bez stresu i zakłopotania. Pani Doktor Renata Norbecka bardzo profesjonalnie podchodzi do pacjenta. Jestem bardzo zadowolona z wizyty i rezultatów leczenia mojej cery. Serdecznie polecam w 100%

LEKARKA BARDZO MIŁA, WYWIAD PRZEPROWADZIŁA SKRUPULATNIE, BADANIE DOKŁADNE Z WYCZUCIEM. KORZYSTAM Z ZABIEGÓW USUWANIA NADMIERNEGO OWŁOSIENIA. PANI DOKTOR SPISUJE SIĘ NA 5+ !!!

Bardzo miła obsługa pani dr. konkretna, miła i spokojnie wszystko wyjaśnia w końcu znalazłam swojego dermatologa.polecam