dr n. med. Renata Szwankowska

2,5
2,7
2,4
2,2

Witam, nie polecam stanowczo. Straszna osoba, bardzo chamska. Wykrywa wszystkim te same choroby ( siedziałam ze swoją córką obok gabinetu tej pani niby w rejestracji, chcąc czy nie chcąc wszystko było słychać, wszystko to co zdiagnozowała pacjentowi przed zdiagnozowała również mojej córce). Nic nie można powiedzieć, od razu wszystkiemu zaprzecza. Zapisuje niepotrzebne leki, tylko dlatego, że ma jakieś układy z pobliską apteką, być może czerpie z tego profity. Ta pani powinna już udać sie na emeryturę, stanowczo nie powinna juz leczyc ludzi, ponieważ bardziej ich krzywdzi niż leczy. Byłam w szoku po wizycie, strata czasu na czekanie w kolejce do tej baby!

brak słów, wizyta to stres i tylko stres... zero kompetencji. przemądrzała i zadufana w sobie osoba... raz stwierdza astme pozniej astmy nie ma...a jak wiadomo astma jest nieuleczalna....

Nikomu nie życzę spotkania się z tą Panią osobiście. Kobieta jest nieuprzejma (nawet słowo dzień dobry wymówiła z arogancją w głosie ), nie dopuszcza pacjenta prawie w ogóle do zdania. Cokolwiek człowiek nie powie Pani ta skomentuje to w taki sposób,że wszystkiego się odechciewa. Po zwróceniu uwagi,by rozmawiała ze mną grzeczniejszym tonem oburzenie sięgnęło zenitu. Zgadzam się z poprzednikami i nie polecam nikomu tego "LEKARZA" !

Bardzo dobre podejście do pacjenta i co najważniejsze skuteczośc leczenia. Dla mnie to ważniejsze niż udawana uprzejmosc innych. Polecam!

Zgadzam się z poprzednikami, po spotkaniu z Panią doktor trauma pozostanie na całe życie....lepiej wybrać się do kogoś innego.

Profesjonalizm to jedna z dwóch cech dobrego lekarza. Druga? Być dobrym człowiekiem. Jeśli ktoś nie ma empatii, nie ma zrozumienia dla chorego, to powinien zmienić zawód. Nie polecam nikomu tej pani.

Fatalny lekarz!Jako specjalista - niekompetentna, jako człowiek arogancka, nieprzyjemna, obśmiewająca wszystko o cokolwiek się pytam. Przyszłam z męczącymi mnie od dawna objawami alergicznymi a wyszłam chora na inne choroby typu cukrzyca ! nie potrafi odczytać morfologii krwi, uznała że mam cięzkie bakteryjne zakażenie organizmu!! po natychmiastowej konsultacji u innych lek.okazało się to na szczęście nieprawdą /wynik w normie / Trauma po wizycie u tego alergologa pozostanie na całe życie i nigdy więcej się w jej gabinecie nie pojawię a innych przestrzegam!!!!!Nie pomaga a szkodzi.

po przyjściu na umówioną wizytę stwierdziła że nikt do niej nie dzwonił, nawet nie wyszła za biurka swojego gabinetu aby spojrzeć na pacjenta, odesłała z kwitkiem i tyle... BRAK SZACUNKU dla drugiego CZŁOWIEKA !!!!

Z uwagą przeczytałam komentarze na temat Pani doktor.Mam do czynienia z lekarzami różnych specjalizacji, uwierzcie mi Pani doktor to człowiek mocno stąpający po ziemi z ogromną wiedzą i doświadczaniem.Najważniejsze to to,że nie ma problemu zaordynować leczenia. Nie boi się jak inni lekarze. Jestem pod wrażeniem cudowności i człowieczeństwa jakim Pani dr się odznacza. Uwielbia to co robi, widać to na każdym kroku. Opiekuje się przychodnią specjalistyczną oraz przychodnią pierwszego kontaktu, to jej całe życie! Jak widujecie się z Panią Szwankowską raz na rok, to nie macie prawa tak o niej pisać. Jest bardzo dobrym lekarzem może się powtarzam, POLECAM. Pacjentka :)Kasia

Ludzie co Wy opowiadacie??? Moze i jest bezposrednia ale przynajmniej wie co robi. Tak kompetentnej lekarki jeszcze nie spotkalam.

Ludzie co Wy opowiadacie???
Moze i jest bezposrednia ale przynajmniej wie co robi.
Tak kompetentnej lekarki jeszcze nie spotkalam.