dr n. med. Renata Szwankowska

2,5
2,7
2,4
2,2

Witam wszystkich serdecznie. Właśnie dzisiaj byłam z moim synkiem u Pani doktor i chciałabym tylko podzielić się moimi spostrzeżeniami jeśli ktoś ma czelność pisać takie bzdury jak powyżej na temat Tej cudownej kobiety to ja bardzo proszę zaprzestać. Pani doktor jest najmilszą osobą na świecie podejście do pacjenta rewelacyjne wywiad wyczerpujący trwający godzinę. Moje dziecko przebadane od stup po sam czubek głowy. Więc ludzie kochanie nie opowiadajcie bzdur!!!!!!!!!

leczyłam u tej pani moje dorosłe już dzieci -wtedy była pediatrą irobiła specjalizację alergologa.ciarki mi przechodzą po ciele podczas czytania aktualnych opini ,ponieważ ta osoba wcale się nie zmieniła.To nie lekarz .liczyły się tylko pieniądze.U Wszystkich widziała tylko alergię narzucała zrobienie trzylatkowi płatnych testów aler i na tym kończyła leczenie-samo wymądrzanie.Błędne diagnozy i złe leczenie pozostawiło trwały ślad.absolutnie nie polecam.Doświadczona matka.

gbura sobie cos pod nosem, ma strasznie skrzekliwy glos, uwaza sie za najwiekszego medrca wszechswiata. nie polecam i radze omijac szerokim lukiem to babsko.

Pani doktor ma dość specyficzne podejście oraz rodzaj bycia. Przez co osoby które jej nie znają mogą czuć się nie zadowolone lub urażone. Ja chodzę od wielu lat i jestem bardzo zadowolona. Zawsze byłam pod dobra opieką, gdy bywały okresy, że zapominałam lub porostu już mi się nie chciało, wracałam, owszem zawsze delikatny, przepraszam za słownictwo „opieprz” , ale w gruncie rzeczy motywujący i uświadamiający, że Pani doktor zależy na pacjencie i nie jestem jej obojętna. Nigdy nie spotkałam się z jakąś odmową. Co najciekawsze również dobre rady dotyczące zupełnie innych przypadłości zdrowotnych jeśli takowe mi się przydarzyły. Nie wspomnę już o radach gdzie mam zakupić i gdzie aktualnie są tańsze lekarstwa. Polecam ją każdemu jako bardzo dobrego alergologa.

nie polecam, fatalne podejscie do pacjenta, nigdy nie poszlabym drugi raz na wizyte do tej pani

kiepskie podejście do pacjenta, nie polecam zero kompetencji

kiepskie podejście do pacjenta, nie polecam
zero kompetencji

polecam dla dzieci i dorosłych dużo jej zawdzięczam wreszcie ktoś nam pomógł

polecam dla dzieci i dorosłych dużo jej zawdzięczam wreszcie ktoś nam pomógł

Jestem super zadowolona z p.doktor.Uważam że to wyjątkowo kompetentny alergolog a negatywne opinie są dla niej krzywdzące. Leczę u niej 2 synów alergików i uważam że lepiej nie mogłam trafić.

Też mieliśmy przepisany singular-za wszelką cenę pani doktor chciała,żebyśmy podawali go naszemu dziecku.Dlaczego tak chamska osoba decyduje się leczyć dzieci?????????????????????????????????????????????????????????????????????

arogancka, bezczelna, wmawia mi, ze jestem zla matka i nie umiem dzieci wychowywac. przypisuje im jakies choroby ktorych nie maja. NIE WARTO MARNOWAC SWOJEGO CZASU!!!!!!!!!!