dr n. med. Robert Matuszewski

Chirurg ogólny, Traumatolog, Ortopeda

Byłem u kilku innych ortopedów poznańskich. Niestety żaden z nich mi nie pomógł. Dopiero dr Matuszewski zainteresował się moim problemem. Zbadał,wykonał badania-także tomografię i pomógł. Dziekuję

Zbadał,wykonał badania-także tomografię i pomógł.
Dziekuję

Kompleksowy,konkretny,nie naciąga, wytłumaczył mi wszystko w prosty i przystępny sposób. godny polecenia

Kompleksowy,konkretny,nie naciąga,
wytłumaczył mi wszystko w prosty i przystępny sposób. godny polecenia

Dziękuję za okazaną pomoc.Wdzięczna pacjentka S.P.

Dziękuję za okazaną pomoc.Wdzięczna pacjentka S.P.

Wybitny diagnosta. Profesjonalnie i szybko robi badania. Dokładny i bardzo uprzejmy, konkretny oraz rzeczowy. Świetnie potrafi zagaić rozmowę ze stremowaną pacjentką. Robił mi operację i w zasadzie uratował życie.Ponadto w relacjach międzyludzkich jest miły i ma poczucie humoru. Polecam. Najlepszy w Poznaniu

kompetentny,kontaktowy,miły NIE NACIĄGA. POLECAM !!!

kompetentny,kontaktowy,miły NIE NACIĄGA. POLECAM !!!

profesjonalista, nie naciąga, miły i uprzejmy - wyleczył mnie podczas 3 wizyt. POLECaM !!!!!!!!!!!!!!!!!!

lecze sie u pana doktora juz prawie 10 lat iw 100% JEST GODNY ZAUFANIA

lecze sie u pana doktora juz prawie 10 lat iw 100% JEST GODNY ZAUFANIA

od 3 lat cierpię (cierpiałem?) na straszny ból prawego kolana. Byłem najpierw z NFZ w szpitalu na lutyckiej potem kilka wizyt prywatnych u różnych specjalistów. W końcu z polecenia udałem się do dr Matuszewskiego i po 3 wizytach kolano przestało boleć! Niepotrzebna była operacja (na która chcieli mnie naciągnąć poprzednicy - 2500zł!!!). Wystarczyły 2 zastrzyki (po 200zł każdy) i 3 wizyty i kolano jak nowe!!!!! Wizyty trwały średnio 15 minut ale liczą się efekty.

Jak do tychczas kilka wizyt w różnych czasookresach i różnych sprawach i zawsze skuteczny od pierwszego razu. Kompetentny, nie naciąga uprzejmy i konkretny